Latvijas Pasts - Slikts serviss

Gaidu sūtījumu no aliexpress. Sūtījums atnāca Latvijā 2. Julijā, to var redzēt izsēkot. Rakstīju vēstuli 17. Jūlijā ar jautājumu, kāpēc tāda aizķeršanās. Protam atbilde ir, ka viņi ļoti pārslogoti un gan pasts gan vid netiek galā ar jauno atmuitošanas sistēmu adaptāciju un datu apmaiņas nepilnībām starp dažādu valstu pasta uzņēmumiem un Muitas iestādēm. Kā tad tā, viņi sapņoja par šito pvn jau pāris gadu, bet kā vienmēr kad pienāk laiks, viss ir & %$*^$. Šodien ir 27. Jūlijs, pagāja gandrīz mēnesis pēc mana sūtījumā piegādes Latvijā. Malači. It īpaši patīk sūtījumā vēsturē no 2 jūlijā "precizēti dati par saņēmēju", un nākamā darbība ir 14. Jūlijs. Varēja man piezvanīt, es pastatītu pati ko tur tik ilgi "precizēja"'

27.07.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

K

Komentāri (14)

J Josh 12.12.2019
slikts serviss

Rupji cilveki, laikam algu nemksa. Sausmas

S Sudzibas.lv Admin 15.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Good Intentions 27.07.2021

Šaubos, ka pasts sapņoja, bet nu te ir rezultāts - var nostāvēt mēnesi pastā un vel samaksā pvn.

S Spuris 28.07.2021

Man līdzīgā situācijā. Pasta nodaļa Saka ka vajagot atmuitot... Eju sazinot ar muitu... Ar vid. Katrs Saka savu! Man tā paka ir dāvana un par to pat nevajag maksāt muitu, kā paši norāda vid. Pienāk otreiz ka jāatmuito. Bļja! Mēģinot to piedeklarēt vid uzrāda ka neesot pareizs pud numurs. Pārbaudīju un vairakkārt mēģināju no jauna. Uzrāda, ka ads neeksistē un, ka lai sazinos ar pastu! Pasts savukārt sūta attiecīgi pie Muitas, tie atkal pie vid! 1 viss uz riņķi!

W Waild 30.07.2021

Man identiska situācija-paciņas pienākušas jau 3.jūlijā, bet kopš 12.jūlija nekas nav mainījies izsekošanas lapā-joprojām viena nosūtīta uz apstrādes vietu, otra saņemta apstrādes vietā. Uz e pastiem nāk standarta atbildes, reāli sūtījumi tiek aizturēti, nekas nenotiek jau mēnesi gandrīz.

D dusmīga rīdziniece 04.08.2021

Mana paka arī ir no 12.07.21 Latvijā. Numuru muitošanai saņēmu caur Latvijas pasta facebook(pēc ilgas sarakstes) tikai 30.07.21.. Bet paka vēl nav nogādāta manā pasta nodaļā.

A Anete 05.08.2021

Līdzīga situācija... Sūtījums kopš 3. jūlija Latvijā un kopš 12. jūlija nekas netiek piegādāts. Jau divas nedēļas atvainojas un atrunājas ar jauno sistēmu neskatoties uz to, ka sūtījums ir atmuitots un nodokļi nomaksāti. Cits sūtījums, kas Latvijā saņemts vēlāk jūlijā, pēc atmuitošanas tika piegādāts 4 dienu laikā. Nedomāju, ka jaunā atmuitošanas sistēma šeit būs vienīgā un galvenā problēma..

S S4x 22.08.2021

Latvijas pasts manu paku sańēma jūlija sākumā, tagad gandrīz jau augusta beigas

Y YaYo 03.09.2021

szfc

Y YaYo 03.09.2021

Почта с таможней обманным путем хотят получить налоги. То на посылку ИЗ ЛИТВЫ хотели (именно от продавца зарегистрированного в Литве!) после того, как после месяца лежания посылки в Латвии и переписки я сказала отсылать посылку назад - признали, что это "ошибка сисмтемы" и отдали посылку. Теперь хотят второй раз налог за те посылки, что я заказывала с е-бея и в момент покупки уже опатила налог (все документы об оплате Tax Invoice - VAT payed - есть! IOSS есть!) Но нет! Они про все эти посылки мне пишут отписки, что да, налог уплачен, но он не виден в системе, или типа продавец то-то там неправильно оформил, ПЛАТИ СНОВА, а продавец вам должен вернуть! Во-первых, продавец налог уже уплатил и ничего возвращать не будет. Во-вторых, как я проверю, что продавец что-то там неправильно оформил, когда все документы об уплате есть? И в третьих, когда ВСЕ посылки, за которые налог уплачен уже в момент покупки, снова в Латвии хотят обложить налогом - НАВОДИТ НА МЫСЛИ! Ну не могут же ВСЕ продавцы (известные, проверенные много лет и честные магазины) "неправильно" заполнять международные документы!? Или система в Латвии опять как обычно работает неправильно, или кому-то можно беспредельно наживаться на посылках, потому что потребитель ничего уже не может сделать и доказать! Ужас, я просто в шоке от этого беспредела и рэкета 90-х годов! Надоели официальные отписки от почтовых брокеров, объясняющие, что Informējam, ka Jūsu sūtījumam ar izsekošanas nr.ХХХ datu līmeni nav numura (IOSS), kas apliecina PVN apmaksu. Līdz ar to atmuitošana un PVN nomaksa jāveic Latvijā, pieprasot no nosūtītāja atgriezt viņam pārmaksāto PVN summu. Daudziem sūtījumiem, par kuriem PVN ir samaksāts pirkuma brīdī, šī informācija diemžēl neparādās sūtījuma starptautiskajos datos, ko saņemam no ārvalstu pasta uzņēmuma, kas attiecīgo sūtījumu piegādā līdz Latvijai. Latvijas Pasts var izmantot tikai to informāciju, kas iekļauta sūtījuma datos, kuros jāparādās numuram, kas apliecina PVN apmaksu.
(добавлю: IOSS есть, и я его уже несколько раз посылала в приложении).
Таможня, открой посылку, не впервой, проверь, что там лежит, сверь все квитанции и уплату!) если бумага снаружи не устраивает.
Это неприкрытый рэкет и беспредел! И главное, нет управы и человек совершенно беззащитен в этой ситуации. Выхода нет. Плати второй раз и "молчи в тряпочку".

D Deivs 23.10.2021

Identiska situācija sūtījumam no Aliexpress (VAT is paid), bet Latvijas Pasts pieprasa maksāt PVN otrreiz. No sūtījuma atteikšos, lai sūta atpakaļ un atvēršu strīdu Aliexpresā, lai atgriež naudu. Tagad gandrīz visi pārdevēji ārpus ES esošajās online tirdzniecības platformās PVN vērtību pieliek preces cenai pirkšanas brīdī un to pircējs apmaksā, tāpēc izbrīna daudzie PVN maksātāji otrreiz, par precēm, par kurām jau tas samaksāts

S Sintija Katrīna 20.09.2021
Rindas

Rindas jau no paša rīta un pa dienu, nākas stāvēt pat 2h tikai, lai saņemtu savu paciņu, vai tas tiešàm ir adekvāti?

S Sudzibas.lv Admin 25.10.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L Līga B 27.09.2021

Man ir tāda pati situācija, paka LV ir jau no 27. jūlija. 28. augustā atnāca pieprasījums par atmoitošanu, kas tika izdarīts izmantojot Latvijas Pasta servisu un šodien ir 27. septembris un paku neesmu saņēmusi. Pēc sarakstes ar Latvijas Pastu parastie attaisnojumi, ka viņiem sarežģījumi ar jauno muitošanas sistēmu. VID muitošanas sistēmā nekas neuzrādas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes