www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

DPD - Slikts serviss

Pirmā un pēdējā reize, kad ņemu dpd piegādei!
Šoferis vienkārši bija lohs! Viņš zināja, ka man nav, uzvietas, neviens, kas palīdzēs ienest dīvānu, pats pateica, ka es viņu neienesisu, nometa ceļa vidū, zinot, ka es viņu viena nevaru panest un pateica, labi, man jābrauc! Kā var būt tāda attieksme? Mana māsa, kas ir stāvoklī, dabūja nākt man palīgā, pavilkt dīvānu malā, jo tur mašīnas netika garām!
Plus, nokavējam viņa zvanu par 2 minūtēm, ņemot vērā, ka tur bija vairāku stundu intervāls, neviens tieši pulkstens tikos, un viņš pateica, ka es savu dīvānu jau nebūtu dabūjuši, jo viņš gandrīz bija ārā no Limbažiem! 2 mīnusu laikā? Un nez kāpēc 2 minūtēs bija pie manas mājas! Šitik pretīgu cilvēku sen nebiju satikusi!

13.07.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 20.07.2021

Labdien!

Esam veikuši piegādes pārbaudi un sūtījumam, pie sākotnējā pasūtījuma veikšanas, nav izvēlēts sūtījuma kraušanas pakalpojums. Tādēļ sūtījums ir piegādāts ar standarta pakalpojumu,kas paredz piegādi līdz adresei.

Pateicamies par sapratni!

Ar cieņu,
DPD Latvija

Papildināts Linda Ungure 30.07.2021

Jā, es pati ļoti labo to zinu! Iet runa par to,ka viņš to dīvānu nometa ielas vidū! Vai tad bija grūti ar mani, nolikt maliņā? Lodz ar to ,dīvāns apakšā jau tika saskrapets, jo ielas vidū es viņu atstāt nevareju ,kamer ,kāds ierodas !
Dēļ tā, ka vedējs nevarēja pazvanīt laicīgi, man arī nebija nesejs, jo tā bija darba diena . Ja būtu 30min iepriekš paziņojis, ka būs, kā to dara citi ,tad arī būtu, kas palīdz!

A Adrija Lukasevica 12.03.2021
Kavēšana

Jau ka 3 dienu nevar normāli saņemt paciņu tik saņēmu izinu ka dos zinu .man tā paciņa ir svarīga .bet nekādu ziņu

S Sudzibas.lv Admin 22.08.2021

R Rasma Čemme 31.03.2021
Krapsana

Sveiki esmu soka pie dpd stav mani rati jau 2-3 men sakuma vini vinus saples kompensaciju nemaksa lika gaidit 1 men un ta pat nekas nenotiek plus kur ir mani rati ar nav zinams jo teica ka atvedis bet jau 3 men

S Sudzibas.lv Admin 18.07.2021

D djsjxjauzsk 03.04.2021
Nav izsekošanas koda

Es pirms nedēļas aizsūtīju paciņu. Es nepiefiksēju izsekošanas kodu. Ko darit? Vai ir iespēja tagad dabūt izsekošanas kodu?

S Sudzibas.lv Admin 18.07.2021

L L Z 19.08.2021

Kurjeram nav jālauž savā mugura un nav Jums nekur nekas jānes. Jums jāparūpējas lai butu kāds kas uznes vai jāsamaksā papildus par pakalpojumu! Kādās muļķības jūs te gvelžat! Dpd ir fantastiski kurjeri