Reitings Namsaimnieki

LT Nami
Mūkusalas Biznesa Centrs
24 PM

Hausmaster - Krāpšana

Krāpšana Hausmaster nodarbojas ar krāpniecību. Bez jebkādas informēšanas nostāda fakta priekšā, ka ir nomainījuši it kā bīstamas flīzes - 3 flīžu nomaiņa, kur viena no tām beigta, izmaksā 96.57 eur. Visam ciematam (18 korpusiem) vienlaicīgi konstatē durvju akumulatoru izlādi un paziņo, ka it kā ir notikusi barošanas akumulatora nomaiņa - no katra korpusa pieprasot 13.30 eur, balstoties uz līguma punktu, kurš no līguma ir izslēgts. Uz zvaniem un e-pastiem neatbild.

AS Hausmaster - Krāpšana

Krāpšana Hausmaster par kavētiem rēķiniem piestāda soda procentus, kuri nav pamatoti. Ņemot vērā covid19 situāciju, hausmaster iedzīvojas uz iedzīvotāju rēķina - jebkurš veiktais maksājums dzēš soda procentus, bet pamatsumma netiek dzēsta (līgumā netika pielīgta šāda tiesība) . Neskatoties uz vairākkārtēju lūgumu, hausmaster turpina aprēķināt soda procentus

Liepājas namu apsaimniekotājs - Slikts serviss

Slikts serviss Kļūdainas informācijas sniegšana par nekustamā īpašuma statusu. Nepareizās personas informēšana par parādu. Nespēja komunicēt laicīgi, radot finansiālus zaudējumus kādreizējam klientam. Neprofesionalitāte un nespēja atbildēt uz specifiskiem jautājumiem pa tel. Par "parādu"; atbilde "mēs piedzīsim parādu", nepaskaidrojot, kā var rasties parāds par dzīvokli, kas jau sen pārdots citai personai.

Hausmaster - Krāpšana, slikts serviss

Krāpšana, slikts serviss Neiesaku apkalpoties pie šī apsaimniekotaja! Serviss briesmīgs, ja kādā jautājumā tiek zvanīts uz klientu atbalsta centru tad Sola atzvanīt, bet neatzvana, pēc vairākkārtējiem lūgumiem paskaidrot "dīvaini" uzrēķinātos tarifus sāk ignorēt, neatbild uz vēstulēm, Saka, ka atbildēs konkrētā termiņā, bet neatbild. Melo un nespēj paskaidrot kāpēc tarifs pieaudzis 3 reizes. Ļoti neiesaku sadarbību ar šo kompāniju!

Hausmaster - slikts serviss

slikts serviss Kārtējā Hausmastera maldināšana 2020. gada jūnijā viņi solīja, ka mājas Dzelzavas 80 jumts šogad tiks atjaunots No maija līdz augustam, iespējams, tika atjaunināta iepriekšējā tāme, kā rezultātā viņi izdeva iepriekšējo un pieprasīja atkārtoti veikt aptauju no 21. augusta līdz 21. septembrim. Balsošanas rezultāts 2020. gada 6. oktobrī. Sane iedzīvotāji saprot, ka neviens nevar pienācīgi atjaunot jumtu rudenī. Mēs uzskatām, ka Hausmaster apzināti kavēja solījumus, lai nedarītu šo darbu...

Alpex SIA - Slikts serviss

Apakšuzņēmums Latvijas Namsaimniekam, kurš nekvalitatīvi veic savus pakalpojumus, pareizāk sakot neveic nemaz! SIA"Alpex"ir sīka firmiņa, kurai LN ir uzticējis veikt siltumapgādi dažām mājām , taču pat par spīti nelielam uzdevumu apjomam "SIA Alpex "izceļas ar apbrīnojamu neveiklību un kvalitātes trūkumu. Diemžēl ,pirms izvēlējāmies LN, par šādu sīko starniekfirmu līdzdarbību in nolaidību nebijām informēti. Tagad cieš visa māja, zīdaiņi un īpaši gados vecākie sirmgalvji COVID 19 pandēmijas laikā. Neiesaku izvēlēties sadarbību ar šo kompāniju.

Latvijas Namsaimnieks - Avārijas novēršanā pēc 6 stundām

Avārijas novēršanā pēc 6 stundām Ir pagājis mēnesis kops avārijas - kanalizācijas akas pārplūšanas un appludināšanas dzīvokļi, Lugažu iela 14 avārijas novēršanā notika pēc 6 stundām, kuras rezultātā ir radusies zaudējumi. Latvijas namsaimnieks ar zemu atbildības līmeni uzskata, ka tas nav viņu pienākums rūpēties par maju. Neesmu saņēmusī atbildi kāds būs risinājums šajā konkrētā situācijā.

S Samy 23.09.2020
Komentāri 5 Namsaimnieki

Dziks "Jubilejas" - Slikts serviss

Slikts serviss Улица Павасара Гатве 2. Крупногабаритный мусор (см. фотографию) "растёт" уже второй месяц, но не вывозится. После жалобы в офис, по телефону, никто и пальцем не пошевелил. И это далеко не единственная претензия к работе кооператива. Хотелось бы прочитать здесь мнения-впечатления владельцев квартир домов, в которых обхозяйствованием занимается кооператив "Jubilejas". Мнения о наших управленцах, бессменных уже около 14 лет. Может быть, факты, комментарии и т.д. Нас много в 26 домах.

Rīgas namu pārvaldnieks - Ka var stradat tadi cilveki

Ka var stradat tadi cilveki Labdien! Mēs visi sūdzamies par RNP darbu! Bet nejausi sastapu caka iela nu jau šķiet iecirkņa priekšnieku Normundu Lindenblatu! Ja pazistu jau viņu sen (drīzāk atceros nu ja nemaldos gadi 8) tāds alkoholisks vien ir ar savu bravūru! Bet vai tādi cilvēki var stradat tāda uzņēmuma, kas apkalpo cilvēkus! Atceros ka viņu pat vilka transporta lai nogādātu kaut kur! Vai uz caka ielu, vai kur citur! Jautājums—ka tādi cilvēki var vadit? Bet cietisim jau mēs! Es nestrīdos, cilvēks varbūt ir saprati...

Ruslans Straķis - Kopstrādes telpa Double 9 un Magnēts - Krāpnieks un Romans Bagdons

Krāpnieks un Romans Bagdons Ruslans Straķis ir ilgadējs krāpnieks kurš veido aizvien jaunus biznesus un aiz sevis atstāj vienus vienīgus parādus. Google ierakstot vārdu "Ruslans Straķis" ir atrodama informācija lielā vairumā. Sākot no video sižetiem par apkrāptiem cilvēkiem. Mēģinājis tikt pat saeimā no Zatlera refomu partijas. Pēdējā laika prakse ir dabūt maksas rakstu Dienas biznesā, vēlams uz vāka. Tā tiek radīts iespaids, ka ir veiksmīgs biznesmenis. Tad ar šo tēlu tiek apdullināti un iesaistīti...

AtrisinātaHausmaster - Vairāk kā 8 mēnešus tek jumts un netiek salabots!

Vairāk kā 8 mēnešus tek jumts un netiek salabots! Hausmaster / Civinity vairāk kā 8 mēnešu garumā ir kontaktēts par tekošu jumtu kuģu ielā 26, bet apsaimniekotājs tikai izraksta rēķinus un reāli kvalitatīvu remontu nav veicis un problēmu nav novērsis. Dzīvoklī tek iekšā ūdens no jumta pēc katras lietusgāzes. Vājprāts!

Lautus vide un Clean R - Ļoti slikta atkritumu apsaimniekošana

Ļoti slikta atkritumu apsaimniekošana Problēma ir tāda, ka pēdējo trīs mēnešu laikā pēc Rīgas domes atlaišanas jūs neesat uzlabojuši šajā jomā itin neko, viss ir palicis tikai sliktāk. Atkritumu izvešanas problēma ir redzama bildēs, nav jēga paskaidrot. Šādā veidā strādājot, jūs Rīgas domes vēlēšanās pie naudas maisa netiksiet.

Rīgas namu pārvaldnieks - Atkritumu apsaimniekošana ļoti slikt stvoklī.

Atkritumu apsaimniekošana ļoti slikt stvoklī. Zemgales priekšpilsētā Ziepju ielā 13 pie trūcīgo virtuves atkritumu konteiners netiek izvests jau vairākus mēnešus un blakus konteineram ir liela atkritumu kaudze. Ēdiena saņemšanas laikā apkārt lidinās Mušas un citi kaitēkļi. Ir antisanitāri apstākļi blakus pārtikas izdales vietai. Zvanot uz Rīgas domi atbilde netika saņemta. Visticamāk notiek gatavošanās vēlēšanām un atkritumu izvešanai nav laika. Varu piebilst, ka Zemgales priekšpilsētā, pie katras otrās miskastes atrodas kaudze ar sadzīves atkritumiem. Pievienoju fotogrāfijas.

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss, atkritumi

Slikts serviss, atkritumi Rīgas namu pārvaldnieks neko nedara sakarā ar šo bardaku, kas notiek pārsvarā katru dienu. Vai man un maniem bērniem tas jācieš? Jāskatās kā visi atkritumi lidinās visapkārt vai kā vārnas izķidā tur visu (vecu gaļas gabalu, kaulus, pamperus) ? ! Nerunāju par smakām un bomžiem... Bet maksāt jau maksājam par kārtību! Kad kaut kas tiks darīts lietas labā nevis tikai iekasēta nauda katru mēnesi? ! Pie mūsu daudzdzīvokļu mājas Madonas iela 21, Rīga «kopīgie atkritumu konteineri» atkritumu savākšana...

Senču nami - Slikts serviss

Labdien vēlos pasūdzēties par Senču namu pārvaldnieku Ivaru Onicānu, kura attieksme pret saviem darbiniekiem ir vienkārši šausmīga.

Liepājas namu apsaimniekotājs - Nesavakti gruži

Nesavakti gruži Mēs esam noguruši no šīs mājas. Pirmspēdējā māja (oranža, trīsstāvīga) . Ģimene, kas gadiem ir vienkārši nekaunīga. Izskatās, ka paši vispār par gružiem nemaksā un nes uz mūsu jaunajam mājām izmest. It sevišķi bērni! Viņi tur dzīvo vismaz pieci un gadiem nekaunīgi.. Esam blavusi bērniem, lai nenes, bet viņi turpina. Pati ar džipu brauc, dzīvo tāda mājā, bet mums par savām pensijām par viņu gružiem jāmaksā? Nekaunība! Kurai beidzot jums jāpieliek punkts un droši viņi varētu tagad par mūsu gružiem samaksāt.

L LauraB 16.07.2020
Komentāri 4 Namsaimnieki

Rīgas namu pārvaldnieks - Drausmīgs serviss un klientu apkalpošana

Drausmīgs serviss un klientu apkalpošana jau 3 gadu laikā, mūsu slavenais kantorelis Rīgas Namu pārvaldnieks, tikai iekasē naudu par visu, bet neko nedara. 3 gadus es sūdzos par apgaismojumu kāpņu telpā, par ūdens spiedienu dušā dēļ vecām caurulēm. Uz ko saņemu pretī tikai nākamo rēķinu un solījumus saņemt atzvanu 2 dienu laikā! Pacietībai pienācis gals, rēķini netiks maksāti kamēr netiks izdarīts darbs, nekādi nokavējuma sodi netiks pieņemti. Laucinieku un zagļu kantoris. PSRS Mantojums vienkārši nav vārdu.! Zvanu pieņēmēja tā ar pateica ka jā, jūs maksājat naudu mums kabatā! Nu ok! RNP rullē!

Apse Napserviss - Nostrādātā laika posma algas kavēšanās

Viss sākas ar algas kavēšanos vairāk kā divu gadu garumā. Ja alga iekrīt svētdienā, tad algu saņem pirmdien. (ok!) ja alga iekrīt piektdienā, tad neceri, ka brīvdienās ēdīsi desu! Tā tas turpinās jau vairākus gadus! Ja viņiem jautā-atbild grāmatvedi nevar sadabūt, vēl visādas atrunas!

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien! Informēju, ka Rīgā, Emmas ielā 24 regulāri netiek tīrīta ietve- smiltis ir praktiski visā trotuāra platumā, kur jau tā tas ir ļoti šaurs un cieši piekļaujas ielas braucamajai daļai. Varbūt vajadzētu padomāt par to, lai kaut kādā veidā izveidotu nostiprinājumus un smiltis tik lielā daudzumā nenobrūk uz ietves, pa kuru jau tā ir samērā grūti iet, jo smagās mašīnas jebkurā brīdī var aizķert gājēju... Esmu jau zvanījusi uz Rīgas namu pārvaldnieku un uz to brīdi it kā visu sakopj, bet pēc kāda laika atkal viss atkārtojas no jauna.

AtrisinātaHausmaster - slikts serviss

slikts serviss Дом обслуживает фирма Hausmaster жители регулярно платят накопления на ремонт здания. Но когда касается конкретных ремонтов в данный момент необходим о обновить крышу, то уже второй год фирма под любым предлогом не собирается зто делать. Сумма накопленная на ремонт есть это подтверждает баланс по нашему дому. Два года назад не было собрано достаточно голосов на ремонт, в прошлом году собрали 51 % голосов и подавали на софинансирование в департамент на рассмотрение. Финансирование было отказано...