Viļānu namsaimnieks

Viļānu namsaimnieks SIA
Adrese: Liepu iela 2
Viļāni
Viļānu nov.
Latvia - LV-4650
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 64662289
+371 64662486
+371 26171835
Darba laiks: 8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
8:00 - 17:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Nekustamais īpašums  •  Namsaimnieki

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
4
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Viļānu namsaimnieks - Sūdzības un atsauksmes

Viļānu namsaimnieks - Nekārtīga ielu kopšana.

Nekārtīga ielu kopšana. Runājot par sētniekiem,kuri strādā Viļānos,tādi ir sastopami tikai pie domes laukuma,kuri visi čupā slauka un klačojas. Bet pilsētā,kur vissvarigāk,un cilvēki staigā,nekam nav darīšana.tādā laikā ,kad snieg un slidens,nekur nekad nav nekad sabērts,un nav droša pastaiga.Īpaši uz gājieju pārējas ari nekas nav darīts,un ceļa vidū uz pārējas cilvēks paslīd un samežgij potīti jau slimai kājai. Arī tehnika ļoti neprofesionāli tīra ceļus. Nerunajot jau par to,ka nav iespēja iedzīt mašinu garāžā,jo tur nav vispār tirītas piebrauktuves.

K Kalibrija 05.02.2021
Komentāri 1 Namsaimnieki

Viļānu namsaimnieks - Sniega tirīšana

Sniega tirīšana Добрый день! Каждый год одно и тоже! Зимой тратуары плохо очисчены или вообще не чистят. Сейчас начало всё таять, стоят огромные во дворе пройти. Как ходить, дети ходят с мокрыми ногами в садик.

Viļānu namsaimnieks - Bojājumu ignorēšana

Bojājumu ignorēšana Mēs dzīvojam pirmajā stāvā, daudzdzīvokļu mājā, un mums sākas kanalizācijas problēmas. Tā kā kanalizācija ir novecojusi,tā bieži aizprostojas un viss tek pie manis,manā dzīvoklī. Daudzkārt pie mums braukāja santehniķi un tīrīja tās visas trubas, sākumā tās palīdzēja bet tagad tas ir bezjēdzīgi. Tagad santehniķi pat nebrauc pie mums,zvanīju jau no paša rīta, bet man saka ka viņi ir aizņemti un atbrauks tikai pēcpusdienā. Zvanīju valdes loceklim bet viņš man saka ka tā ir mana problēma.

Viļānu namsaimnieks/ Netaisnīgo ūdens uzskaites sistēmu - Krapšāna un korupcija

Krapšāna un korupcija Rakstu par situāciju Viļānu novadā, ja konkrētāk c.Strupļi par ūdens uzskaites sistēmu un netaisnīgu izturēšanos pret iedzīvotāiem! Ciematā ir divas trīs stāvu majas (salīdzināsim tās parējās neskaitīsim) kā jebkur citur katrā dzīvoklī ir uzstādīts ūdens skaitītājs gan viena mājā, gan otrā , pēc loģikas vēl uz katru māju vajadzētu būt uzstādītam kopējam ūdens skaitītājam, lai salīdzinātu skaitītāju radījumus, kāds ir nodods cilvekiem un kāds ir reālais paterinš, ta arī ir. Bet tāds ur uzstādīt...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes