CS Komercserviss

CS Komercserviss Sia
Adrese: E. Birznieka-Upīša iela 12
Rīga
Latvia - LV-1050
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 67069111
Kategorija: Nekustamais īpašums  •  Namsaimnieki

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
2
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

CS Komercserviss - Sūdzības un atsauksmes

Cs Komercserviss Sia - Nedroša ēka

Nedroša ēka 2017. gada augustā Ikšķiles novada pašvaldības Būvvalde veica pārbaudi, lai konstatētu, vai CS Komercserviss apsaimniekotajā mājā Tīnūžu š. 9, Ikšķile tiek ievērotas elementāras normatīvo aktu prasības un tā ir droša apdzīvošanai. Ir sastādīts atzinums, kurā uzskaitīti vismaz 10 dažādi trūkumi. Vispārīgais secinājums ir tāds, ka ēka nav droša un ēkas stāvoklis pasliktinās. CS Komercserviss nepilda Mk noteikumus Nr. 907 „ Par dzīvojamās mājas apsekošanu, tehnisko apkopi, kārtējo remontu un...

Cs Komercserviss Sia - Absolūti ignorē iedzīvotāju pieteiktos un visai ēkai būtiskos defektus.

Absolūti ignorē iedzīvotāju pieteiktos un visai ēkai būtiskos defektus. Jau veselu gadu informēju mājas apsaimniekotāju (sūtot defekta bildes un aprakstu uz viņu norādīto epasta adresi. Gada laikā neesmu saņēmis nevienu informāciju pa to ka norādītā vietā ir apsakota, defekta cēlonis konstatēts un ir noteiktas nepieciešamās darbības lai defektu novērstu. Zvano uz kantktālruni pārvvaldnieka telefona nr. netiek nosaukts, saka pats atzvanīs, bet reāli tas nenotiek. Nekad neizvēlaties šo apsaimniekotāju, ja vien jums ir kāda cita izvēle.

1 123qwe 20.05.2017
Komentāri 2 Namsaimnieki

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes