www.sudzibas.lv Civinity Slikts serviss

Civinity - Slikts serviss

Labdien, jau trešo nedēļu lauku iela 35-126 nav karstā ūdens, zvanot dispečera numurā sieviete paņem sūdzību, bet nekāda rezultāta nav jau apnika zvanot jo viņa met tauriņi. Karstais ūdens nav arī kaimiņiem. Mēs gaidām kad būs ūdens, jo atnāk no darba ne nomazgāties. Paldies

25.01.2023

Atbilde no Civinity Support Pārstāvja atbilde 25.01.2023

Sveiki,

Vēlamies Jūs informēt, ka esam saņēmuši Jūsu sūdzību.

Mums ir patiesi žēl par Jums sagādātajām neērtībām un esam gatavi uzsākt iekšējo izmeklēšanu par jūsu aprakstīto situāciju. Mēs sazināsimies ar atbildīgajām personām un sniegsim jums atbildi 5 darba dienu laikā.

Ja aprakstītā situācija nav tieši saistīta ar mums vai ja tā nav radusies uzņēmuma vienpusēja lēmuma pieņemšanas dēļ, mēs nosūtīsim jums atbildi ar iespējamo risinājumu.

Paldies par sadarbību ar Civinity.

Papildināts Светлана Бижане 27.01.2023

Labdien ,Lauku iela 35 -126 vakar pēc pusdiena bija karsts ūdens ,bet šodien atkal silts,bet ne karsts ,ka mums maksāt par karsto ūdens uzsildīšanu ?Ja trīs dienu laika ne būs ūdens ,es griezisos Valsts dienestam ,jau apnika gaidīt .