Rēzeknes Namsaimnieks

Rēzeknes Namsaimnieks SIA
Adrese: Rēznas iela 13
Rēzekne
Latvia - LV-4601
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 64639000
Fakss: +371 64605967
Informācija: Juridiskā adrese
Atbrīvošanas aleja 106,
Rēzekne, LV-4601
Darba laiks: 8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
8:00 - 16:30
8:00 - 18:30
8:00 - 15:30
slēgts
slēgts
Kategorija: Nekustamais īpašums  •  Namsaimnieki

Uzticības reitings

31%
Sūdzības
4
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
1
Apskatīt statistiku

Rēzeknes Namsaimnieks - Sūdzības un atsauksmes

AtrisinātaRēzeknes namsaimnieks - Atkritumi

Atkritumi Rēzeknes namsaimnieks neko nedara sakarā ar šo bardaku, kas notiek pārsvarā katru dienu. Vai man un maniem bērniem tas jācieš? Jāskatās kā visi atkritumi lidinās visapkārt vai kā vārnas izķidā tur visu (vecu gaļas gabalu, kaulus, pamperus) ? ! Nerunāju par smakām un bomžiem... Bet maksāt jau maksājam par kārtību! Kad kaut kas tiks darīts lietas labā nevis tikai iekasēta nauda katru mēnesi? !

I I.V. 10.08.2018
Komentāri 0 Namsaimnieki

Rēzeknes namsaimnieks - Kā strādā NAMSAIMNIEKA darbinieki

Kā strādā NAMSAIMNIEKA darbinieki Labdien! 2017.gada 10.novembrī no SIA RĒZEKNES NAMSAIMNIEKS avārijas dienesta uz manu tālruni bija 4 zvani, ka no mana dzīvokļa pirmajā stāvā ir ūdens noplūde. Sarunājām tikšanos pēc darba tai pat dienā plkst.16:30, atbrauca divi darbinieki, man prasa, kas pie manīm dzīvoklī plūdo. Uz ko protams neatrada nevienu peļķi nevienā stūrī nedz virtuvē, nedz, vannā nedz koridorā. Teica jālauž siena. ...Tik vienkārši... jālauž. Cik man zināms, plūdi bija trešajā stāvā mēnesi vai pus otru atpakaļ, kur...

E ESmu17 13.11.2017
Komentāri 1 Namsaimnieki

Nožēlojamais Rezeknes Namsaimnieks - Slikts serviss

Slikts serviss Gribu pasūdzēties par nožēlojamo Rēzeknes namsaimnieku. Jau vairākus gadus dēļ Rēzeknes namsaimnieka bezatbildības no jumta dzīvoklī TEK iekšā ūdens, kā rezultātā sapuva vecās koka durvis, kas tika nomainītas un pusei dzīvokļa pazuda elektrība dēļ sapuvušā vada sienā. Uz sienas ir liels pelējums ko namsaimnieks ir spējīgs tikai nofotografēt atsūtot savus bezpalīdzīgos un nekam nederīgos rūķīšus, kas neko nejēdz kā tikai notīrīt sniegu no jumta un pateikt, ka tas viss ir konstatēts. Ja nemaldo...

Rēzeknes namsaimnieks - состояние дома на Маскавас 20 в Резекне

состояние дома на Маскавас 20 в Резекне Сколько можно кормить обещаниями, что дом будут ремонтировать? У многих жильцов перегорает аппаратура- так как проводка тут не менялась со времён строительства! от электрика вообще никакого толка- пришёл посматрел- типа всё в порядке! только пить и умеет!

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes