Nožēlojamais Rezeknes Namsaimnieks - Slikts serviss

Gribu pasūdzēties par nožēlojamo Rēzeknes namsaimnieku. Jau vairākus gadus dēļ Rēzeknes namsaimnieka bezatbildības no jumta dzīvoklī TEK iekšā ūdens, kā rezultātā sapuva vecās koka durvis, kas tika nomainītas un pusei dzīvokļa pazuda elektrība dēļ sapuvušā vada sienā. Uz sienas ir liels pelējums ko namsaimnieks ir spējīgs tikai nofotografēt atsūtot savus bezpalīdzīgos un nekam nederīgos rūķīšus, kas neko nejēdz kā tikai notīrīt sniegu no jumta un pateikt, ka tas viss ir konstatēts. Ja nemaldos šī problēma ir jau vairāk kā 8 gadus un nekas pilnīgi netiek darīts, tikai kā solījumi, ka jāgaida siltāks laiks vai šajā dienā ir nelabvēlīgs laika tips darbam ( 4. - īpaši nelabvēlīgs).

Atbilde no Rēzeknes Namsaimnieks Support Pārstāvja atbilde 01.03.2017

Gatavi apsekot, bet nav skaidrs kāda adrese?

P

Izmeklējos UR un neatradu uzņēmumu "Nožēlojamais Rezeknes Namsaimnieks", visticamāk kaut kāds kaktu kantoris no pasaku pasaules, ja jau pieņem darbā "bezpalīdzīgos un nekam nederīgos rūķīšus". Varbūt meklēt alternatīvu nama apsaimniekotājam, nevis gaidīt, kad nams sabruks?

Latviešu tautas 01.03.2017

Mi enketis la ER kaj ne trovis la entrepreno 'Senhavaj Rezekne Namsaimnieks' plej verŝajne ia grado mueliloj oficejo de la feina mondo, kie jam varbis 'senhelpa kaj senutila nanoj'. Eble serĉi alternativon al la domo direktisto, prefere ol atendanta por la domo disfalos? Morti, vi bastardo!