LV RU
www.sudzibas.lv Rēzeknes Namsaimnieks Kā strādā NAMSAIMNIEKA darbinieki

Rēzeknes namsaimnieks - Kā strādā NAMSAIMNIEKA darbinieki

Labdien!
2017.gada 10.novembrī no SIA RĒZEKNES NAMSAIMNIEKS avārijas dienesta uz manu tālruni bija 4 zvani, ka no mana dzīvokļa pirmajā stāvā ir ūdens noplūde. Sarunājām tikšanos pēc darba tai pat dienā plkst.16:30, atbrauca divi darbinieki, man prasa, kas pie manīm dzīvoklī plūdo.
Uz ko protams neatrada nevienu peļķi nevienā stūrī nedz virtuvē, nedz, vannā nedz koridorā.
Teica jālauž siena. ...Tik vienkārši... jālauž.
Cik man zināms, plūdi bija trešajā stāvā mēnesi vai pus otru atpakaļ, kur otrā stāva vienistabu dzīvoklī tika taisīts remonts.
Neesmu speciālists, bet kāpēc pie manīm jālauž siena, kurai priekšā ir viengabalainās mēbeles , kas pasūtītas KVADRĀTĀ , jaunas tapetes, kuru rezerve nav neviens centimetrs un jātērē 13;00 EURO jaunas tapetes iegādei ( ja vēl sanāks atrast identisku, ja nē ta 4x13;00 EUR), tikai tāpēc, lai pārliecinātos, ka pie vainas tomēr trešā stāva plūdi vai trešā stāva remonta sekas, kas izšūpoja visu stajaku.

Vai nevar būt tā, ka tek no piektā stāva, ceturtā vai trešā un krājās ūdens pirmajā stāvā, jo pie manīm nav nevienā stūrī nekur, nekur, nekur peļķes, tikai pacelts (BURBULS, kas kustās) ir uz grīdas esošais kartons, kam virsū ir linolejs.

Lūgums korekti izvērtēt notieķošo situāciju, pretējā gadījumā šāda satura vēstule tiks rakstīta uz TELEVĪZIJU, jo man nav jācieš būtu nedz morāli nedz materiāli no nenoskaidrotiem plūdiem un to iemesliem.
Kad bija plūdi trešajā stāvā, tad ne viens ne no NAMSAIMNIEKA, nedz trešā stāva neatnāca, paskatīties, vai pirmais stāvs nepludo. Paši 10.11.2017 man zvanat no Avārijas dienesta 4 reizes, bet darbinieki atnāk kā baltas lapas, prasa, kas pie manīm 1 stāvā pludo.
Kur loģika, kāpēc uz uzdevumu nāk tik nekompetenti darbinieki, kā baltas lapas, pat nezin, kur iet un ko darīt, ko skatīties, kāpēc Namsaimniekā dispečeri, kāpēc tie zvani, ja nav zināmi cēloņi un vieta, kas kur pludo. 100% pārliecība, ka pludo tikai pēc nekorektas Namsaimnieka darbības 3 stāvā, kas neredzēja kādas trubas ir 3., 2, un pieņemsim pirmajā stāvā.

Lūgums noskaidrot iemeslu plūdiem, pirms laužat un izbojājat sienu virtuvē bez iemesla. Ja tiks lauzts , es netaisos maksāt un pirkt par savu naudu da neko, jo nav mana vaina, pie manīm nav peļlķes

Es

Komentāri (1)

дж Джонни 19.11.2017

Ну, во-первых, когда ремонт делаешь, башкой надо думать и не заделывать стояк намертво. Ты не один в многоквартирном доме живёшь, в стене у тебя общая собственность проходит. Во-вторых, если у тебя заделана коробка со стояком, причём плиткой, то лужи у себя ты и не увидишь. По прорванному стояку может течь вниз по коробке, всё правильно, до первого этажа через весь дом. Чтобы обнаружить место утечки, нужно проверять все этажи. В-третьих, квартиру нужно страховать, и это похоже на страховой случай. Так что если квартира застрахована, спроси и агента, оплатят ли они тебе доп.ремонт, если домуправ будет вынужден ломать стену.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes