Latgales namu apsaimniekotājs

Ar atbildēm
Apskatīt statistiku

Latgales namu apsaimniekotājs - Sūdzības un atsauksmes

Latgales namu apsaimniekotājs - Drausmīgs pagalma stāvoklis

Drausmīgs pagalma stāvoklis Veiksmi pašvaldī'bu vēlēšanās, upes ielas 39 iedzīvotāji ar un par jums! - Pilnīgi nekas netiek darīts - Vēlmes netiek uzklausītas - Drausmīgs pagalmu stāvoklis - Pēc izsaukuma ierodas strādnieki un vēlāk, kad nepieciešams ierasties atkārtoti, tie aizmirst kur atrodas jūsu dzīvesvieta - Ilmārs Ostrovskis darbojas drausmīgi!

L lk2333 15.05.2021
Komentāri 1 Namsaimnieki

Latgales namu apsaimniekotājs - Kāpņu telpas un koridoru izskats

Kāpņu telpas un koridoru izskats Mums ir liela māja Atbrīvošanas alejā 164,bijušās kopmītnes,tagad atsevišķi vienistabu dzīvokļi.Jau ilgāku laiku cenšamies paņākt kāpņu telpas un koridoru remontu,bet veltīgi,tikai atrunas no apsaimniekotāja puses.Ziemā ir ļoti auksti,jo vecie logi un durvis ir vienos caurumos,ar finieri aizsisti logi.