Biedribe "Engures 5a" - Slikts serviss

Un tagad atkal ir auksti, ir -6, bet dzīvoklī liekas daudz mazāk. Apkure ir tik slikta, ka reizēm pirkstus nevaru iztaisnot, nevaru iedomāties, kā jūtas pensionāri, kas šeit dzīvo. Kāpēc man jācieš no aukstuma, ja es neesmu parakstījies Jevgeņijam Bogdanovam, kurš ir iestājies šajā savienībā. Valdes locekļi dara, ko grib, īpaši Valentīns no 52 dzīvokļa, kurš silda ar pūtēju, un nav šaubu, ka viņš nav pievienojies kaimiņiem. Ņemot vērā, ka es ar šo puisi aiztaisīju spraugu uz balkona, tad tur ir daudz aukstāks nekā pie Jūrmalas naimsaimnieka un tā ir jau 6 gadus.

И вот опять холод, показывает -6 а в квартире будто на много меньше. На сколько плохо топят что пальцы на руках иногда не разгибаються, представляю как пенсионерам которых тут много живёт. Почему я должен страдать от холода, когда я свою подпись за вступление в эту биедрибу в Евгению Богданову не ставил. Члены правления делают что хотят, особенно этот Валентин с 52 квартиры ставит отопление на минимальное а сам наверно отапливается колорифером и не факт что он не подключился к соседям. С учётом что я заделал щель на балконе при этой биедрибе, стало на много холоднее чем при Jūrmalas naimsaimnieks и так уже около 6 лет.