Dobeles namu apsaimniekotāji - Neadekvāts darbs

Labdien!
Esam jau sūdzējušies par problēmām ar jumta kvalitāti Dobeles namsaimniekiem.
Diemžēl viņi nevēlās uzklausīt mūs un risināt problēmu.
Jau kuro mēnesi no griestiem tek ūdens no jumta.
Zvanot un runājot ar viņiem, atsakās kaut ko darīt.
Katru nedēļu paplašinās sēnīte un nav iespējas no viņas tikt prom.
Ir izmeiģinātas dažādas ķīmijas.
Šausmīgi strādā un vēlētos lai pārbaudītu viņu kvalifikācijas spējas.

O

N Norris 22.02.2023

Pirms liekat šādu sūdzību iepazīstaties ar to , kā vispār notiek šādu jautājumu risināšana. Kāds sakars ar zvanīšanu - jusu prāt pēc jūsu zvana viņiem būtu jāskrien un kautkas jādara?

Apsaimniekotājs par savu naudu neko netaisīs , to var darīt tikai no uzkrājuma līdzekļiem (ja tādi ir). Lai kautko darītu ar uzkrājuma līdzekļiem ir jāveido aptauja un jāsavāc paraksti no vairākuma dzīvokļu īpašniekiem. Šajā gadijumā ir jāvāc paraksti par jumta remontu un ja vairākums nobalso par šī aptauja jāiesniedz pārvaldniekam, un tad pārvaldniekam ir pienākums remontēt jumtu. (ja pietiek uzkrājuma līdzekli) Ja ir runa par jūsu dzīvokļa remontu no iegšas tad to neremontēs vispār , jo likums to neparedz un pārvaldniekam tas nav jādara.

N Norris 22.02.2023

Lai tiktu vaļā no tās sēnītes kā minimums ir jālauž nost viss tas apmetums. Tīrīt ar visādiem līdzekļiem utt nav jēgas jo līdīs ārā atkal.