www.sudzibas.lv Civinity Slikts serviss

Civinity - Slikts serviss

Gribu sūdzēties uz sia civinity, konkrētāk uz "civinity uzkopšanas serviss". Ļoti slikti strādā, nepilda savus pienākus apzinīgi. Personīgi redzēju, ka pārsvarā strādā pensionāri un dzērāji, kuri darba laikā dzer un tad apsēžas automašīnā un brauc tālāk strādāt. Ļoti bieži izliekas, ka strādā, bet paši sēž automāšīnā. Vai tiešām nav citu apzinīgu, strādājošo darbinieku, lai pildītu šo darbu? ! Man ir ļoti daudz jautājumu tam, kurš šos darbiniekus uzņem darbā! Kā es uzzināju, tā ir sieviete, vārdā evija. Vai viņa ir kompetenta savā jautajumā? Kā var uzņemt cilvēkus, kuri dzer, negrib strādāt? ! Par ko mēs maksājam naudu? Ļoti slikts serviss un drausmīgi darbinieki!

07.04.2023

Atbilde no Civinity Support Pārstāvja atbilde 11.04.2023

Labdien!

Esam Jums nosūtījuši privātu ziņojumu, lai atrisinātu radušos situāciju.

Ar cieņu
Civinity

Z

B Brenda 07.04.2023

Izskatās ka ar dzīvi neesat apmierināts.Tad Sanitex,tagad Civinity.Kas grib strādāt,tas darbu var atrast ātri.Tie kas negrib strādāt tiem viss ur sliktu,kā Jums.

Z zigis123 23.04.2023

Brenda, esmu apmierināts ar dzīvi! Kāds sakars ir Sanitex? Es dzīvoju tajā mājā, kuru apkalpo sia Civinity! Kāds sakars darbam ar uzkopšanu manā mājā? Jūs pati, droši vien neesat apmierinātā ar dzīvi sieviete!

Man ar Civinity ir pilnīgi pretēja pieredze - labi uzkopta kāpņu tepla un mājas pagalms.

G Gonzo23 08.04.2023

Bet vai tad netika uzkopts?