LV RU

Rīgas Namu Pārvaldnieks

SIA "Rīgas namu pārvaldnieks"
www.rnparvaldnieks.lv
Adrese: Aleksandra Čaka iela 42
Rīga
Latvia - LV-1011
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: 8900
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

1%
Sūdzības
121
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
1
Apskatīt statistiku

Rīgas Namu Pārvaldnieks - Sūdzības un atsauksmes

Rīgas namu pārvaldnieks - Rēķini

Rēķini Rēķins par dzīvokli ir apmaksāts 09.08, šodien, 22.08, saņemu atgādinājumu sarkanajā aploksnē uz savu pastkastē, kur rākstits, ka uz 7/08 nav veikta apmāksa, un apmaksās termiņš ir 21.08! Ka viņi strāda? Priekš kam terēt papiru un cilvēku resursus tādam stulbumam? Logiski būtu sūtit uzreiz atgādinājumu, vai ne? Bet jA sūtīt tik vēlu, vai nevar pārbaudīt apmāksu? Vai no 09.08 pa 10 dienam nauda nav atnākusi? Nav jau pirma reize, un šodien jau negribēju klusēt!

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Slikts serviss 19.08.19 plkst 15: 00 tika atslēgts karstais ūdens adresē lubānas iela 41/6 (nezinu iespējams, ka vēl kādai mājai šajā rajonā) un tagad ir plkst 13: 10 minūtes un ir 21.08.19 jums tas liekās normāli, ka vairāk, kā 24 stundas nav karstā ūdens!? Un ja zvana uz, to saucamo informācijas telefonu tur vai nu visi izliekās kurli vai arī tiešām pieņemti darbā tie, kas bērnībā ar kuvaldu pa galvu dabūjuši jo vienīgais, ko šie atbild ir citēju 'atvainojiet pa sagādātajām neērtībām' ... Kad jāizraksta...

Rīgas namu pārvaldnieks - No maija kāpņu telpas koridorā nav elektrība

No maija kāpņu telpas koridorā nav elektrība Adresē a. Saharova iela 7-41, Rīga no maija tiek zvanīts pa tālruni 8900 jo 6. Stāvā 3 dzīvokļu kāpņu telpā nav elektrība. Katru reizi darbinieks sola ka 2 dienu laikā zvanīs meistars, bet līdz 20. Augustam neviens nav piezvanījis! Varbūt beidzot jāpilda dotie solījumi? Un vai nav pagājis pietiekoši ilgs laiks, lai tiktu novērsts pieteikums, kurš reģistrēts 7. Maijā?

Vi Vivit 20.08.2019
Komentāri 3 Pakalpojumi

E-Parvaldnieks.lv - Slikts serviss

Slikts serviss No šī mēneša ūdens skaitītāju apkope itkā notiks caur jaunu portālu. To nevar izmantot ja nav pieslēgta interneta banka - interneta banka nav jau katram iedzīvotājam pensionāriem arī ir grūti saprast kas viņiem jādara. Lapa www.mparvaldnieks.lv kur itkā var nodot datus sms veidā atgriež kļūdu dns_probe_finished_nxdomain.

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Slikts serviss По адресу Rīga, Maskavas iela 250 k1 06.08.2019 года отключили горячую воду. На данный момент воды нет уже второй день. Ответ Rīgas Namu Pārvaldnieks таков: так как на доме долг, всем отключили горячую воду. Вопрос: законно ли это если я исправно плачу по всем коммунальным платежам мало того что дом в плохом состоянии и компания его не ремонтирует, так ещё и воду отключает.

Ni Nikolay Engovatov 08.08.2019
Komentāri 10

Rīgas namu pārvaldnieks - Izpauž konfidenciālu informāciju trešajām personām

Izpauž konfidenciālu informāciju trešajām personām Rīgas namu pārvaldnieka nekompetencei nav robežu. Zvanot uz numuru 8900, saņemam atbildi es jums uz šo jautājumu nevaru atbildēt, es nezinu, u. T. T. Vai tiešām nav kompetentu darbinieku, kuri var atbildēt uz savas pārraudzības jomas jautājumiem? Un pats interesantākais ar ko saskāros, ka telefoniski tika izpausta konfidenciāla informācija par trešo personu? Kā ar datu aizsardzības likuma ievērošanu?

Rīgas namu pārvaldnieks - slikts serviss

slikts serviss На платном номере отвечают хамки наученные отшивать людей, каждые выходные живущие то без холодной, то без горячей воды! Больная на голову соседка явно намеренно заливает соседей перед выходными, зная, что отключат полдома и дня 4 все будут умываться кипятком и ходить в туалет под куст в лесу (в унитазах воды то нет) одежду не постирать, посуду не вымыть-кипяток же! А мыться как? ! Заплатишь за звонок, а там быдло как собака на тебя нагавкает-и дело с концом. Отмазались и делать ничего не надо!...

Rīgas namu pārvaldnieks - slikts serviss

slikts serviss Прошла пара дней как отвоевали у RNP горячую воду. Хорошо что успели помыться, отсидев 3 дня с одной холодной. Теперь холодной нет. Будь проклят этот RNP! Хочу чтобы в аду они поочерёдно сначала ходили грязными с немытой посудой и квартирой, а потом умывались кипятком. Центр обслуживания клиентов в сети вообще номер телефона не выставляет. А зачем-их там наверное и нет никого. Понятно же что всё это обнаглевшее сборище пришло БРАТЬ ДЕНЬГИ, а не зарабатывать. Звоню в офис, а мне...

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Slikts serviss Присоединюсь к несчастным, чьими домами "занимается" RNP. Описывать весь бред, касающийся их деятельности бессмысленно, поэтому просто упомяну очередной момент. Соседи, в чьей квартире случилась авария с горячей водой, из-за проблем с головой отказывались пускать в квартиру мастеров. Залили жильцов под собой и отказались контактировать. Сначала отключили горячую воду во всем доме. Потом, когда разобрались где проблема, оставили без воды половину дома. Так всё и оставалось пока в RNP не...

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss

Slikts serviss Namu pārvaldnieks, ignorē iedzīvotāju lūgumu pēc palīdzības, māja ir avārijas stāvoklī, tek ūdens no jumta dzīvoklī, paši liekam spainīšus pa visiem bēniņiem, bet tas nelīdz. Jau iet trešā nedēļa bet no namu pārvaldes nav atbraucis neviens pat apskatīties.

Rīgas namu pārvaldnieks - Alkohols

Alkohols Labdien ka var pieļaut ka namu pārvalde Zemgales priekšpilsēta strādā Sergejs Krasnovs ar bīstamām iekārtām alkohola reibuma.katru dienu lieto alkoholu.un tas notiek jau pāris menesus.iespejams priekšniecība piewer acis uz to.sergejs dzīvo kaimiņos un nekad gandrīz neesmu viņu redzējis darbadienas pēc darba skaidra.lidz arto nesaprotu kā var strādāt tādi cilvēki tāda liela uzņēmuma un newiens kipa neko neredz.dariet lūdzu lietas labā kautko

Rīgas namu pārvaldnieks - Regulāri nav siltā ūdens bez brīdinājuma

Regulāri nav siltā ūdens bez brīdinājuma Nu jau 3 mēnešus regulāri pazūd karstais ūdens Ieriķu ielā 58 un nav nekādu brīdinājumu, nekā. RNP paskaidrot neko nevar, neko nezin un saka lai zvana SIA Silumserviss, kuri arī neko nekad nezin... pazūd reizēm uz vakaru, reizēm uz 3-4 dienām.. Kad "saremontē", tad spiediens galīgi nekāds.. piektdaļu mēneša nav karstais ūdens un rēķins tāds pats kā parasti. "Karstā ūdens sildīšana" kāds nafig karstais ūdens? Apkure arī vairs nav.. kur kādā sildīšana?... Par ko maksāt, ja serviss nekāds!? Apjukuši jau ar savu mantkārību un bezrūpīgo attieksmi pret savu darbu.

RNP - Шантаж

Шантаж У одной моей знакомой пожилой скопилась плюсовая сумма, которую никак не выплачивает rnp. На наши просьбы вернуть нам деньги и мы бы отослали гриф sūdzība atrisināta данная контора отказывалась и вот сейчас мы получили такое "hello there, i just signed the petition "вернуть нила ушакова в должность мэра риги" and wanted to see if you could help by adding your name. Our goal is to reach 25,000 signatures and we need more support. You can read more and sign the petition here: http://chng.It/7pdrntzs4m thanks! Julija"

Rīgas namu pārvaldnieks - Iecirknis Daugava slikta klientu apkalpošana

Iecirknis Daugava slikta klientu apkalpošana Šausmīga klientu apkalpošana, atnācu klientu apkalpošanas centrā iec. Daugava, vēlējos iesniegt iesniegumu rīgas namu pārvaldniekam adresēto, bet apkalpošanas centra darbiniece rupja formā atteica to pieņemt un reģistrēt, pateicot ka man nav noslēgta līguma, kad paprasīju darbinieci nosaukt uzvārdu, viņa rupja formā, ņirgājoties atteicas nosaukt savu uzvārdu. Viņu kolēģe uz manu prasību nosaukt uzvārdu, nosauca tikai savu uzvārdu, bet rupjas kolēģes, kura mani apkalpoja, uzvārdu atteica...

Ma Marina 27.03.2019
Komentāri 4 Namsaimnieki

Rīgas namu pārvaldnieks - Apkalpošanas kvalitāte

Apkalpošanas kvalitāte Rnp nevar nodrošināt operatīvu informāciju par paredzamo meistaru ierašanās laiku. Kanalizācijas sistēmas bojājuma dēļ, tika noslēgta a/ū padeve Daugavgrīvas 68a. Cauruļu bojājums novērsts, nepieciešams pieslēgt atpakaļ a/ū pieslēgumu, paziņots RNP. Atbilde-gaidiet rindas kārtībā. Saprotu, ka jāgaida, tā nav avārija. Bet kāpēc nevar brīdināt 30 min iepriekš?

Daudzdzīvokļu mājās - Rēķins

Rēķins No mājas pārvladnieces nav saņemts normāls rēķins, tikai kopsumma, piemēram, kopā - 51,28 eur. Mani neapmierina, ka šādi sastāda rēķinu, jo tad var sarakstīt uz dullo skaitļus, piemēram, tas man nepatīk, tam vairāk, tas man draugs, tam mazāk. Kur sūdzēties?

Rīgas namu pārvaldnieks - nedēlu 6 dzīvokļos nav ūdens

nedēlu 6 dzīvokļos nav ūdens Rīgā, Tadaiķu ielā 8/2 6 dzīvokļos jau nedēļu nav ūdens (nekāda). Katru dienu tika zvanīts uz informatīvo tālruni 8900 un personīgi nama pārzinim Aleksandram Kaļinovam. Rīgas namu pārvaldnieks un nama pārzinis Aleksandrs Kaļinovs nedēļas laikā pilnīgi neko nav darījuši, lai atjaunotu ūdens padevi. Indulis Zīrāks, Rīgā, Tadaiķu 8/2 dz. 14.

Rīgas namu pārvaldnieks - RNP apsaimniekošanas rēķins

RNP apsaimniekošanas rēķins Par 28.3kv.m. Pērnavas ielā 37, Rīgā, dzīvokli bez apkures un siltā ūdens RNP par janvāri atsūtīja rēķinu 74€, no kuriem 35€ uzkrājums remontdarbiem . Par 2018.g. decembrī rēķins 46€, no kuriem 25€ uzkrājumu. Mājas kopējais parāds pāri 11000€ un ar katru mēnesi parāds pieaug. Cik saprotu kāmēr nebūs samaksāts parāds, nekādi remontdarbi netiks veikti. Kāpēc RNP neko nedara ar parādniekiem? Kāpēc man ir jāmaksā par remontdarbiem, kuri reāli netiek veikti, jo par tiem vienkārši nav samaksāts? Kur loģika, ja iedzīvotāji nevar samaksāt 25€, kāpēc jāceļ summa uz 35€?

Rīgas namu pārvaldnieks - Neatbilstoša uzkopšana

Neatbilstoša uzkopšana Marupes iela 13 nav uzkopta teritorija ļoti slidens, uz teritorijas nav uzberts sali vaj smiltis, tas redzams bildes, lugums pieņemt meru, celja uz slimnīcu ir slidena, vajag iet apkart, cik gaju caur ielas nebija uzkopta, vienreiz paslideju.

Rīgas namu pārvaldnieks - Pēc 23: 00 trokšņo sniega traktors.

Pēc 23: 00 trokšņo sniega traktors. Katru gadu tieši vakaros un naktīs āgenskalnā mazā nometņu ielā “parciņā” tīra sniegu protams traktors jau nav no klusākajiem braukšanas līdzekļiem un manu prāt sniegu varētu tīrīt pa dienu jo lielākā daļa cilvēku ir darbā un skolēni skolā! Tā kā visur ir teikts nakts miers sākas 23: 00 bet šeit no traktor skaņām pagulèt nav iespējams.

SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes