Cander Nami

(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 66141101
Kategorija: Nekustamais īpašums  •  Namsaimnieki

Cander Nami - Sūdzības un atsauksmes

Cander Nami, ēku pārvaldība, debitoru kontrole, Teritorijas apsaimniekošana - Slikts serviss

Slikts serviss Labdien, saņemu rēķinu par decembri men. Atkritumu izvešanas, par vienu deklarēto personu 9, eiro, esmu šokā, atkritumi nau izvesti,Sia Cander Nami, paskaidroja ka rēķinu sastāda clean r, ta izskatas Gaujas atkritumi, mums krāsni apkure, nekadus atkritumus nau, es sazinājos ar sia cleanr, man atbildēja ka rēķins sastāda apsaimniekotaji, kurs melo? Cander Nami SIA

Cander Nami/ pienākumu neizpildīšana - Firma par mājas apsaimniekošanu

Firma par mājas apsaimniekošanu Фирма не выполняет своих обязанностей по обслуживанию дома. За год что она якобы обслуживает дом они ограничились только уборкой территории и привезли контейнеры для вывозы крупногабаритного мусора. Требуют ещё почти 1000 евро за входные двери в подъезде. При этом контейнеры за дополнительную плату. В соседних домах Vangažu namsaimnieks за счёт квартплаты вставил входные двери, окна на лестничных площадках, отремонтировал кирпичные трубы вентиляции, очистил вентиляцию, отремонтировал чердак и...