www.sudzibas.lv Cander Nami Slikts serviss

Cander Nami, ēku pārvaldība, debitoru kontrole, Teritorijas apsaimniekošana - Slikts serviss

Labdien, saņemu rēķinu par decembri men. Atkritumu izvešanas, par vienu deklarēto personu 9, eiro, esmu šokā, atkritumi nau izvesti,Sia Cander Nami, paskaidroja ka rēķinu sastāda clean r, ta izskatas Gaujas atkritumi, mums krāsni apkure, nekadus atkritumus nau, es sazinājos ar sia cleanr, man atbildēja ka rēķins sastāda apsaimniekotaji, kurs melo?
Cander Nami SIA

Lu

Vairāk sūdzības par Cander Nami, ēku pārvaldība, debitoru kontrole, Teritorijas apsaimniekošana

Это кто ещё остался в посёлке зворохозяёства "Гауя" у них? По-моему все уже ещё в ноябре от них ушли в Vangažu namsaimnieks. У меня лежат два их счёта за сентябрь и октябрь - оплачивать его не собираюсь пока они накопительный фонд не верну. У нас то нет и 200 евро, а вот Гауясличу 28 имеет более 5400 евро этого накопления...

Vangažu namsaimnieks: par janvāri 2 cilv. 2.54!