www.sudzibas.lv Cander Nami Slikts serviss

Cander Nami, ēku pārvaldība, debitoru kontrole, Teritorijas apsaimniekošana - Slikts serviss

Labdien, saņemu rēķinu par decembri men. Atkritumu izvešanas, par vienu deklarēto personu 9, eiro, esmu šokā, atkritumi nau izvesti,Sia Cander Nami, paskaidroja ka rēķinu sastāda clean r, ta izskatas Gaujas atkritumi, mums krāsni apkure, nekadus atkritumus nau, es sazinājos ar sia cleanr, man atbildēja ka rēķins sastāda apsaimniekotaji, kurs melo?
Cander Nami SIA

A Algoritms 14.06.2020

Tas vēl sīkums. Par mūsu māju Cander vispār nevienu reizi nepārskaitīja Rīgas Siltumam par apkuri par 2019.-2020.seozonu, kaut mājas iedzīvotāji maksāja, līdz ar ko mājai uzkrājas parāds ap EUR 14.000, ko droši vien piedzīs no mums, bet Cander naudu piesavina sev. Līdzīgi notiek ar uzkrājumiem par mājai nepieciešamiem darbiem, nauda vienkārši pazūd. Sazvanīt Cander nav iespējams vai aizbildinās, ka pārzvanīs un pazūd.

A Audits 11.12.2022

Labdien . Par kuru namu Rīgā iet runa ?