Liepājas namu apsaimniekotājs

Kategorija: Nekustamais īpašums  •  Namsaimnieki
Sociālie tīkli:

Liepājas namu apsaimniekotājs - Sūdzības un atsauksmes

Liepājas namu apsaimniekotājs - Nesavakti gruži

Nesavakti gruži Mēs esam noguruši no šīs mājas. Pirmspēdējā māja (oranža, trīsstāvīga) . Ģimene, kas gadiem ir vienkārši nekaunīga. Izskatās, ka paši vispār par gružiem nemaksā un nes uz mūsu jaunajam mājām izmest. It sevišķi bērni! Viņi tur dzīvo vismaz pieci un gadiem nekaunīgi.. Esam blavusi bērniem, lai nenes, bet viņi turpina. Pati ar džipu brauc, dzīvo tāda mājā, bet mums par savām pensijām par viņu gružiem jāmaksā? Nekaunība! Kurai beidzot jums jāpieliek punkts un droši viņi varētu tagad par mūsu gružiem samaksāt.

L LauraB 16.07.2020
Komentāri 3 Namsaimnieki

Liepājas namu apsaimniekotājs SIA - Krāpšana

Krāpšana Namu pārziņis Viktors Solovjovs покрывает алкашей по разворовыванию дома, алкаши ничего не платят за квартиру. Namu pārziņis Viktors Solovjovs тогда эти деньги сдирает с тех кто честно платит за квартиру. Но все равно всей недостачи не покрыть и дом разрушается. Дом превращен в бомжатник. Ремонт не делали больше 20 лет. А денежки берет и на ремонт и на дворника и на какие то воды. Выгодно namu pārziņis Viktors Solovjovs чтоб старшим дома был неадекватный алкаш, можно таким образом честных плательщиков грабить.

Liepājas namu apsaimniekotājs SIA - Krāpšana произвол в масштабах города Лиепая

Krāpšana произвол в масштабах города Лиепая В масштабах города Лиепая произвол - обкрадывают, обманывают, оскорбляют честных плательщиков коммунальных услуг. Namu pārziņis Viktors Solovjovs обкрадывает, обманывает, оскорбляет. Честные плательщики коммунальных услуг, которых каждых месяц благодарит домоуправление за своевременную оплату услуг, вынуждены три раза оплачивать мусор! 1. Платить лиепайской думе повышенный налог за то что в квартире нет задекларированных лиц (при обращении в лиепайскую думу – вопрос не решили. Только...

G ghny 21.02.2020
Komentāri 7 Namsaimnieki

Liepājas namu apsaimniekotājs - Krāpšana, slikts serviss, bojājums.

Krāpšana, slikts serviss, bojājums. Liepājas namu apsaimniekotājs ar rēķinu palīdzību apzog apsaimniekojamo namu iedzīvotājus. Katru mēnesi pieliek klāt pie rēķiniem mistiskus pakalpojumus, nodotos skaitītāja rādījumus neņem vērā, viņiem pašiem savi rādījumi rēķinā uzrādās, kas neatbilst patiesībai. Katrs mēneša rēķins uzpūst vairāk par reālo, kur jāpārmaksā vidēji 10-15 eur. Gadā tie sanāk 150eur pārmaksa par neko, tā lna taisa savu biznesu, apzogot iedzīvotājus. Pretenzijas neuzklausa vispār, kantoris, kas domā ka dieva vietā.

Liepājas namu apsaimniekotājs - zaglīgi izspiedēji

zaglīgi izspiedēji Artūrs Tomelis brutāls nekaunīgs necilvēcīgs , zaglīgs izspiedējs, dzīvo uz citu cilvēku nelaimes rēķina.

LNA - Liepājas namu apsaimniekotājs - Nekvalitatīva apkalpošana

Nekvalitatīva apkalpošana Vispirms jau jāsaka, ka ļoti skumji, ka LNA sēž nekompetenti, rupji un nezinoši cilvēki. Nepietiek ar to, ka neviens tur nepārzin normatīvos aktus un savus pienākumus, arī ar cieņu pret klientu viņiem pieklibo - gan tantēm pie galdiņiem, gan arī vadības pusei. Apsaimniekojot namu 20.gadus, LNA bija piemirsuši apskatīties cik daudz zemes tad mājai piekrīt, kura arī būtu jāuzkopj. Iekasē naudu par pakalpojumiem, kas apmaksājami no mājas kopējiem līdzekļiem. Veicot remontu - pamanās darbu lapā...

U Uldis 04.04.2011
Komentāri 6 Namsaimnieki