www.sudzibas.lv Liepājas namu apsaimniekotājs Krāpšana, slikts serviss, bojājums.

Liepājas namu apsaimniekotājs - Krāpšana, slikts serviss, bojājums.

Liepājas namu apsaimniekotājs ar rēķinu palīdzību apzog apsaimniekojamo namu iedzīvotājus.
Katru mēnesi pieliek klāt pie rēķiniem mistiskus pakalpojumus, nodotos skaitītāja rādījumus neņem vērā, viņiem pašiem savi rādījumi rēķinā uzrādās, kas neatbilst patiesībai.
Katrs mēneša rēķins uzpūst vairāk par reālo, kur jāpārmaksā vidēji 10-15 eur.
Gadā tie sanāk 150eur pārmaksa par neko, tā lna taisa savu biznesu, apzogot iedzīvotājus.
Pretenzijas neuzklausa vispār, kantoris, kas domā ka dieva vietā.

A

A arnis arnis 11.01.2020

Tajā lna strādā vnk pretīgi cilvēki , kam nav ne goda, ne cieņas.

BondsBonds 11.01.2020

Kādus pakalpojumus? Par ko jāpārmaksā?

Sveicināti
Lūgšana un ticība tās saimniekam ir daudz vairāk nekā zelts, dimanti vai jebkurš cits dārgakmens. Liktenis mani ir aizkustinājis pie tevis; nevis nejauši, bet jūsu likteni noteikti izsekos kapteinis un visa Visuma saimnieks. Kungs ir gatavs jūs svētīt situācijās, kad tikai viņš var jums palīdzēt saglabāt ticību.
Es šodien ar jums sazinājos, jo ir taisnība, ka mēs viens otru nepazīstam, kas neliedz man izmantot šo žestu. Mans vārds ir Michèl Sauveur PARIENTE, dzimis 1948. gada 17. aprīlī, taču īpaša iemesla dēļ man bija jābūt piedzīvojumu meklētājam, meklējot dārgumus. Mana dzīve ir tikai ilga nopūta, kas aptraipa šo dienu, mana vienīgā vēlēšanās ir nomirt.
Es ļoti baidos, jo ārsts tikko mani informēja, ka manas sliktas veselības dēļ manas dienas ir numurētas.
Tomēr man nav sievas, bērnu vai vecāku, kuriem es varētu mantot, tāpēc es vēlētos jums nodot mantojumu (9 000 000 eiro).
Lai ļautu jums izveidot fondu uz mana vārda
un es arī vēlētos, lai jūs daļu šīs naudas sadalītu nelabvēlīgā situācijā esošiem un vecāka gadagājuma cilvēkiem, kuri nonākuši grūtībās. Lūdzu, sazinieties ar mani ar visu savu informāciju, lai sazinātos ar banku, kura kopā ar jums organizēs ziedošanas procedūru.
Es lūdzu jūs izmantot šo dāvanu.
Dievs svētī tevi un dod tev spēku vadīt šo darbu
Michèl Sauveur PARIENTE

K karanastignet 25.02.2020

Сайт не ставит мою жалобу на лна. Неделю мурыжили с заявлением подтверждением что по факту в квартире никто не живёт. Хотя все это видно по счётчикам воды и свету. Заявление в итоге все равно не приняли. Хотя была и подпись.

K karanastignet 25.02.2020

Руководство лна не реагирует ни на заявления, ни на объяснение ситуации, что приходится платить три раза за мусор. Всем пофиг, что грабят честных плательщиков. Зачем так делать?

C ctodelat 25.02.2020

Ворье давно издeвается над людьми. Такая же история была. Приносишь им подписанное заявление о мусоре что по факту проживающих ноль. Домоуправление не принимает. Издевается.

C ctodelat 25.02.2020

Они думают что живут в какой то другой реальности и с ними никто так же не поступит? В больнице, в других местах куда они будут обращаться. Бумеранг к ним вернется. Они то же получат что делают другим людям.