www.sudzibas.lv Liepājas namu apsaimniekotājs Krāpšana, slikts serviss, naudas izspiešana

Liepājas namu apsaimniekotājs - Krāpšana, slikts serviss, naudas izspiešana

LNA acīmredzot strādā palīgskolu nebeiguši darbinieki, kuri to tik dara kā izkrāpj naudu. Īsumā - gadiem ilgstoši (vairāk kā 10 gadu garumā) iekasē naudu par kanalizāciju, kura nemaz neeksistē dzīvoklī, jo tāds nama pārvaldnieks Normunds Krūmiņs nespēj loģiski domāt par cik anatomiski viņam smadzenes dievs nav devis un pacelt savu pēcpusi arī viņš nevar un nevēlas pa labam. Tam krūmkantorim kurā darbojas šis pats nejēga krūmiņš tika zvanīts (no ārzemēm pie tam) , sūtīti iesniegumi uz e-pastu, pēc tam jau pretenzija. Nekas īsti mainījies nav. Tikai vienīgi, ka daži Mēneši nav beidzot kanalizācija rēķina ielikta. Atkārtošu ka tika maksāts par pakalpojumu, kurš neeksistē vairāk kā desmit gadu! Šis krūmkantoris telefoniski solīja ka veiks aprēķinu un naudu atgriezīs, taču reāli nekas nav izdarīts, kā arī uz pretenziju oficiālu ar elektronisko parakstu arī atbildi nav snieguši. Lna vai tas ir normāli jūsuprāt? Tas ir ķeksītis tev krūmkantori par sliktu tiesā, jo tā tiks uzsākta un tu krūmiņ (speciali ar mazo burtu, jo tādu kukaini ar lielo nav pelnījis) sēdēsi kopā ar visām tām grāmatvedēm uz apsūdzēto Sola un sniegsi paskaidrojumus, kā arī pēc tam atmaksāsi ne tikai tiesas izdevumus un summu kura tika maksāta par pakalpojumu, kurš nav sniegts nekad, taču vel maksāsi morālo kompensāciju par finansiālo kaitējumu. Kas tas par dumju jautājumu bija - kurš maksās par kanalizācijas ievadi pie dzīvokļa ko? A kurš veica remontdarbus tanī ēkā un pievienojot pie kafe pirmajā stāvā kanalizāciju nepievienoja dzīvoklim? Tie nebija tavi darbinieki no lna ko? Man par tavu un viņu lažu būs jāmaksā? Nē tā nebūs, jo maksāsi tu par cik neesi veicis darbus pilnvērtīgi un esi iebraucis konkrēti auzās! Saprati Normund krūmiņ? Silti iesaku jau meklēt advokātu. Vel varu pateikt tev faktu, ka telefsarunas visas ierakstītas un glabājas arhīvā, tiks izmantotas lietā pret arī kā pierādījumi, kad meloji un centies izvairīties no darba kurš tev caurā pre... Ža rezultāt bija jāveic, nevis jāzog nauda un vel savu lažu norakstīt uz citiem. Pielec? Sāc jau kaltēt sausiņus labāk ''kosmonaut ''.

14.07.2022

K khkj 12.01.2024

Nevienam neiesāku izvelēties par namu apsaimniekotāju SIA Liepājas namu apsaimniekotājs!
Negodīga kompanija, kura apzog savus klientus piestādot rēķinus par pakalpojumiem, kuri nau saņemti.
Ņirgājas par klientiem, kad jāskaidro kādi jautājumi sakara ar apsaimniekošanas izmaksām.

Katra mēneša nodotajam ūdens patēriņa rādījumam pievienot ūdens! Man ir gan verificēti skaitītāji, gan laikus nododu rādījumus!

Un to dara Liepājas namu apsaimniekotājs (zog no manis visu laiku)

rupjība un nekaunība no darbinieces puses.
Ir izspiest no cilvēkiem naudu par pakalpojumiem kuri nau saņemti!

Vajadzētu piestrādāt, pie komunikācijas problēmām ar klientiem! Ir absolūti nepieņemami šādi izteikumi attieciba pret klientiem

T Taisnīgs Sods 12.01.2024

Varat arī rakstīt pretenziju oficiālu sākumā viņiem. Diez vai atbildi sanemsiet.Tapēc bez tieslietam neiztikt .

K khkj 12.01.2024

es viņiem rakstu - atbildes nav epastā, tlf sarunā MK noteikumi ir vaiņa pec viņu vardiem.

T Taisnīgs Sods 12.01.2024

Oficiālu vēstuli ,parakstītu ar e-parakstu sūtat ? Viņi drīkst vilkt garumā 10 darba dienas. Ja atbildes nav tad attiecīgi vērsties ar iesniegumu policijā,PTAC. Var VID bonusā uzrīdīt virsū ,lai kaut tiem kādu daļu no nelikumīgā dod. Taču pret viņiem briest lieta par kuru pastāstīju. Būs ļoti slikti šiem .un starp citu tā nebūs viņiem pirmā reize .Pret viņiem jau vairakas tiesvedības bijušas un nācies maksāt par savām krāpniecībām.Acīmredzot ,ka zog nepārtraukti lielos apmēros,ka var visu laiku krāpt citus un pēc tam maksāt kad tiesa piespriež lēmumu.

K khkj 12.01.2024

man nav e-paraksts es esmu parastais cilvēks
nesaprotu kāpēc nekas nestrada un jācinas ar namu apsaimniekotāju
neka nevar godīgi darīt savu darbu?! Vienmēr ir jāzog un paši tajā dzīvo
VID nepalīdz es ta saprotu ka viniem Liepājā roka roku mazga, jau Liepājas domē arī bija iesniegumi
ta ir viena banda tapec tadi bezkaunīgi.

T Taisnīgs Sods 12.01.2024

Saprotu,ka nav ,taču diemžēl šajā valstī nav pasargāti tie ,kuri nezog un nav pie ''siles'' . Te par visu jacīnās ir. Ja nav e-paraksta,tad rakstiet ar roku pretenziju - iesniegumu,nesiet viņiem uz kantori un to iesniedziet,taču uzreiz prasiet lai persona kura pieņem to,uzlek uz tā ,ka ir pieņemts iesniegums,datums,zīmogs,savu vārdu uzvārdu un parakstu.Ka arī lai izprintē pirms tam kopiju un vienu eksemplāru iedod Jums. Uz abiem atteicīgi zīmogs,datums,pieņemēja paraksti un atšifrejums. Ja nevarat aiziet uz viņu krūmkantori kurs sen uzprasās pa zobiem,tad sūtiet iesniegumu caur pastu,taču kā apmaksātu vēstuli sūtiet un lai Jums pienāk sms par to,ka vestule ir piegādāta adresātam - zagļu iestādei kurā strādā palīgskolu nebeigušie audzēkņi.

K khkj 12.01.2024

Es jau nevienu reizi rakstiju un viniem un Liepājas domē iesniegumi. Par citu lietu policijā un prokuraturā bet banditi tikai ņirgojas.
Es šeit rakstu lai visi zin par viniem
Kas ar viniem strada un nesaprot kā viņš ir bandits zaglis lai arī palasa ka ar viniem arī tā būs. Viņi savus arī apzog.
Un viniem vinalga ar parakstu un ka viniem rakstit. Viņi neņēm ieniegumi un melo ka nepareizi uzrakstit bet kas ir nepareizi neteica. Tur pie lodziņa stradniece ņirgojas un nepieņēm iesnigumu un protams tikai pasmejas ja es prasu vēl "zīmogs,savu vārdu uzvārdu un parakstu"
Un apmaksātu vēstuli es arī viniem jau sūtiju. Viņi neatbild neko.

T Taisnīgs Sods 12.01.2024

Tā jau nemēdz būt. Iesniegumu pieņemšana likumu ietvaros ir jāveic viņiem.Tad ejiet pie juristiem ,ja pasi netiekat galā .

K khkj 12.01.2024

Ta ir. Jāveic viņiem bet viņi neveic. Jāiet pie juristiem, meklēju kuri nodarbojas šajā sferā un ir rezultats.

K khkj 12.01.2024

Уехали на заработки, в Лиепае работы нет, оставили квартиру пустой.
При обращении через эмайл просто игнорируют и не отвечают.

при существующем исправном счетчике, за который платятся деньги чтоб его менять и сдается показания ежемесячно нулевые.
Некому работать? Что уже всякий сброд берут который издевается над честными плательщиками совсем уже границ не видят, только грабить и хамить могут.
ведь меняются счетчик, платятся деньги за замену счетчиков, сдаются нулевые показания.

Домправление плюет на факты.
Домоуправление продолжает хамски оскорблять и грабить.

Работник домправления, неизвестно каким макаром получившая это блатное место, без образования какого-либо, судя по тому, что не умеет разговаривать с людьми, сидит на чужом месте, когда другим приходится уезжать из дома в поисках работы, так она еще не желает выполнять свои обязанности хамит и оскорбляет честных плательщиков.
Видите ли, по ее ущербному мнение, надо оставить квартиру! Ей видимо подарить? И еще и платить за нее. Видимо мало она сидит на чужом блатном месте еще и квартиру чужую хочет и чтоб за нее чужие платили и за услуги которые человек не использует, а она использует все это.
Так еще вместо выполнения своих обязанностей про законы и министров говорит. Чтоб им писали, к ним обращались.
Но в этом случае грабит то и оскорбляет, и не выполняет свою работу именно домправление.
Откуда таких дремучих и наглых берут

Работу свою выполнить не может за которую я плачу, а еще имеет наглость указывать мне хамски и нагло что делать. Научись честно работать, а не грабить нагло по-хамски честных людей.
Вообще то деньги работники lna получают с тех, кого они обслуживают, и кто платит счета, а не они мне платят деньги. работу свою должны выполнять честно. Счета оплачены честно вот и работу выполняйте честно свою. А не грабьте честных плательщиков столько лет.

T Taisnīgs Sods 12.01.2024

Kapēc tad nerakstat iesniegumu pret viņu? Vajag piefiksēt visas viņas darbības. Sakarā ar dzīvokļiem viņi tā dara - cenšas izdzīt laukā lai pa kapeikām pievāktu sev vēl vienu nekustamo īpašumu.Tā jau sena shēma ,kuru piekopj gadus 20 pa visu Latviju diemžēl .

K khkj 12.01.2024

rakstiju iesniegumu viņi vai neatbild vai melo vai ņirgojas
Domaju kā par dzivokliem ir pateisiba kā viņi ta dara "lai pa kapeikām pievāktu sev vēl vienu nekustamo īpašumu.