www.sudzibas.lv Liepājas namu apsaimniekotājs Krāpšana, pretlikumīgas darbības, naudas neatgriešana

Liepājas namu apsaimniekotājs - Krāpšana, pretlikumīgas darbības, naudas neatgriešana

Lielaku krāpniek kantorī ir grūti saskatīt Liepājas pusē. Pie tam kantora darbinieki sēž uz nodokļu maksātāju naudas saņemot algas, kā arī veicot krāpnieciski pretlikumīgas darbības gadiem ilgstoši iekasējot no daudziem iedzīvotajiem samaksas par pakalpojumiem, kuri netiek sniegti vai lietoti no iedzīvotāju puses.
Runa ir šajā gadījumā kad šis pajoliņkantoris iekasē naudu par kanalizāciju kuras nemaz dzīvoklī nav! Tiem stulbeņiem vairākkārt tika ziņots - nepilec iekasēšana turpinājās. Daudzus gadus! Tika galu galā zvanīts (no ārzemēm) un runāts ar vtiešo ta nama apsaimniekotaju n. Krūmiņu, kurš it kā ā saprot darīs visu lietas labā. Ka ta, tuliņās. Ieskrējās laikam taču nekas darīts netika. Tika kārtējo reizi rakstīts iesniegums un pretenzija uz kuru noreagēja tikai daļēji - tobiš turpmāk par kanalizāciju nauda vairs iekasēta netiek, taču ta kura ir maksāta gadiem ilgi atgriezta netiek, lai gan tika solīts ka veiks aprēķinu un atgriezīs. Acīmredzot pa labam nesaprati Normund krūmiņ, ka ir pilnīgā d, irsā tagad tev un grāmatvežiem? Nepielec pa labam? Silti iesaku meklēt advokātu. Dēļ tavas tu caurā preža rezultāt, nevar normāli pārdot dzīvokli! Deļ taviem līkloču santehniķiem kuri vilka iekšā kanalizācijas caurules tam dzīvoklim tas netika pievienotas! Ko tu tur murmulē kad tiek piezvanīts ķipa kas par to maksās un t. T.? Es vilku caurules ko vai tavi santehniķi a? Tātad tu glupai bērnībā no palodzes kritušais arī par visu kopā ar savu kantori arī maksāsiet! Pluss vēl kompensācijā tiks pieprasīta. Pielec tagad pastulbeni krūmiņ? Neviens nav vainīgs ka tev mantiņas koka pie grīdas bija pienaglotas un palīgskolu beidzis neesi! Atkārtošu meklē advokātu. Pi.. Sec būs. Labi guli pa naktīm krūmiņ (speciāli ar mazo burtu, jo niecība esi) ? Turpmāk gan iesaku negulēt un būt moži sagatavotam! Pielec dunduk? Kaltē sausiņus!

18.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes