Dream Property Management

SIA Dream Property Management
Adrese: Pūces iela 31 - 1
Rīga
Latvia - LV-1082
(Juridiskā adrese)
Tālrunis: +371 20252025
Informācija:

Uzņēmums ir dibināts 2017.gadā, Rīgā. Nodarbojas ar Nekustamo īpašumu apsaimniekošanu un pārvaldīšanu, uzkopšanas un remontdarbu pakalpojumiem. Esošajā brīdī strādā 10 darbinieki un klienti ir jebkura fiziska vai juridiska persona. Uzņēmums darbojas kopš 2017.gada, bet uzņēmuma īpašnieks pirms tam bija īpašnieks un vadīja citu veiksmīgu apsaimniekošanas uzņēmumu kopš 2013.gada līdz 2017.gadam. Valdē ir tikai viena persona - uzņēmuma īpašnieks Martiņš Laizāns. 


Kādi pakalpojumi ir pieejami? Nekustamo īpašumu apsaimniekošana, uzkopšana, avārijas dienests, remontdarbi.


Vai ir  mobilā aplikācija? Ir tikai meistaru izsaukumiem - Partly.


Apmaksas veidi?  Automātiskais maksājums vai maksājums internetbankā.


 

Darba laiks: 9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
9:00 - 18:00
slēgts
slēgts
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

63%
Sūdzības
2
Atrisinātas
1
Ar atbildēm
1
Apskatīt statistiku

Dream Property Management - Sūdzības un atsauksmes

Dream property 40203077890 - Negodīgs apsaimniekotajos

Negodīgs apsaimniekotajos Labdien, negodīgs apsaimniekotajs, kuram normāla prakse maksāt izpildītajiem tūkstošus eur par darbu un kad iedzīvotāji prasa rēķinu izrādas, ka nav. Kominikacija uz 0, var neatbildēt uz zvaniem un e-pastiem mēnešiem. Krāpšana ar tāmēm. No sākuma saņemsiet vienu tāmi, pēc tam +30% lielāku (balsošanas brīdi) . Pamatdarbs nav darīts, dara tikai to kur var dabūt naudu sev kabatā.

AtrisinātaSIA Dream Property un SIA Hookah Nation - Sadarbības līguma nepildīšana

Sadarbības līguma nepildīšana SIA Dream Property un SIA Hookah Nation, valdes priekšsēdētājs ar saviem algotajiem darbiniekiem , tika noslēgts sadarbības līgums par ēdināšanas un dzirdināšanas nodrošinājumu sporta un izklaides pasākumā. Līguma punktā bija norādīts, ka pakalpojuma sniedzējam ir jānodrošina par saviem līdzekļiem 3 biotualetes pasākuma apmeklētājiem. Pasākuma laikā tika piegādātas biotualetes, bet piegādātāji atteicās iebraukt pasākuma vietā, baidoties ar mašīnu iestrēgt. Līdz ar to tika pieņemts kopīgs lēmum...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes