www.sudzibas.lv Dream Property Management Negodīgs apsaimniekotajos

Dream property 40203077890 - Negodīgs apsaimniekotajos

Labdien,
negodīgs apsaimniekotajs, kuram normāla prakse maksāt izpildītajiem tūkstošus eur par darbu un kad iedzīvotāji prasa rēķinu izrādas, ka nav. Kominikacija uz 0, var neatbildēt uz zvaniem un e-pastiem mēnešiem. Krāpšana ar tāmēm. No sākuma saņemsiet vienu tāmi, pēc tam +30% lielāku (balsošanas brīdi) . Pamatdarbs nav darīts, dara tikai to kur var dabūt naudu sev kabatā.

Atbilde no SIA Dream Property Management 23.08.2021

Sveicināti,
Balstoties uz Jūsu jautājumu esam Jūs un pārējos Jūsu mājas īpašniekus atkārtoti informējuši par tarifiem un kāpēc tie gada periodā mainās un nav vienādi katru mēnesi. Informācija tiek regulāri sūtīta un informējam Jūs par katru izdevumu un rēķinu, kas mums atnāk no komunālo pakalpojumu sniedzējiem. Aicinu tikties nākošajā iedzīvotāju kopsapulcē un rast risinājumus komunikācijas problēmām tur nevis centies publiski risināt jautājumus, kas tiek pārrunāti ikdienā, cienot savu un mūsu laiku aicinu ikdienā uzlabot komunāciju, jo ar visiem pārējiem Jūsu mājas iedzīvotiem mums ir ļoti patīkama sadarbība, komunikācija un katru jautājumu izdodas pārrunāt veselīgi un rast risinājumu, acinu uz sapratni, jauku dienu!
Ar cieņu,
Dream Property Management valdes priekšsēdētājs,
Mārtiņš Laizāns

E

Komentāri (11)

Sveicināti,
Uzņēmuma vārdā vēlamies sniegt Jums un citiem lasītājiem atbildi uz sūdzību.

Uz visiem jautājumiem par veiktajiem remontdarbiem vai citiem pakalpojumiem esam snieguši Jums personīgi un mājas kopībai visu nepieciešamo informāciju un komunikācija ar Jums tiek veikta regulāri gan elektroniski, gan pa telefonu kā arī mājas whats up sarakstē.
Saistībā ar tāmi par jumta remontdarbu par ko visdrīzāk ir šī sūdzība:
2019. gadā iedzīvotāju sapulcē piedāvājām labot vai nomainīt jumta segumu mājai, jo tika nopludināts viens no dzīvokļiem, dēļ jumta tehniskā stāvokļa. (Mājas celtniecība ir vienā posmā bijusi iesaldēta un pec tam pabeigta un nodota ekspluatācijā 2007.gadā. Uz jumta vietām ir plaisas, parapetā sapuvis finieris, kas stiprākā vējā atdalās no jumta un skarda loksnes krīt nost, savienojumi jumtam ar komunikācijām, skursteņiem, lāseņiem ir sadrupuši, nenohidroizolēti un mitrums katru ziemu plēš šīs plaisas tālāk.) Kopš pirmās sapulces iedzīvotāji nebija nenobalsojuši par darbu veikšnau, jo nesavāca balsu kvorumu un 2020. gada kopsapulcē nolēma nogaidīt un paskatīties kā veiksies blakus esošajai dvīņu daudzdzīvokļu mājai kuru arī apsaimnieko mūsu uzņēmums. Pēc 2021. gadā redzamās un dzirdētās informācijas, ka blakus esošās mājas jumts pēc remonta un ziemas ir kalpojis godam māja nolēma veikt darbus un balsot, taču uz balsošans brīdi 2021.gada vasaru - būvniecības materiālu cenas ir krietni kāpušas (metālam, kokam, mikstajam kausējamam jumta segumam materiāla cenas ir kāpušas vismaz par 30% ) Blakus mājas iedzīvotāju atrastais un izvēlētais celtnieks veica tāmes labojumus un palielināja vairāku pozīciju vērtību. Dzīvokļu īpašnieku anketēšanā, lēmums tika pieņemts ar iedzīvotāju kvoruma palīdzību un tika nolemts veikt remontdarbus jau ar palielināto tāmes summu šovasar.
Pamatdarbs vienmēr tiek izpildīts ar atbildību un precizitāti, aicinu jebkuru personu, kura vēlās iepazīties ar mūsu uzņēmuma darbu un kvalitāti zvanīt vai rakstīt mums un varam apciemot jebkuru mūsu apsaimniekoto objektu apskatīties darbu izpildi, iepazīties un aprunāties ar iedzīvotājiem par mūsu attieksmi un komunikācijas spējām kā ari varam Jums izteikt apsaimniekošanas piedāvājumu, ja Jūsu apsaimniekotājs nav godprātīgi veicis savu darbu vai arī vēlāties saglabāt un palielināt sava īpašuma vertību.

Ar cieņu,
Dream Property Management valdes priekšsēdētājs,
Mārtiņš Laizāns

E El Vlad 06.08.2021

Ar jūsu uzņēmumu mājas vērtība tikai samazinās!
Nekad neviens darbs netika izpildīts laicīgi.
Gadiem pabeidzāt remontus! Nevarat nodrošināt drošo vidi, kaut avārijas objektu remonts ir jūsu atbildība pēc likuma! BET JŪSU UZŅĒMUMS NEZIN LIKUMUS!
Par to ka palielināja tāme - jūsu uzņēmums vienkārši aizmirsa pabrīdināt! AIZMIRSA!

E El Vlad 06.08.2021

Ja iedzīvotāji novērtē savu laiku, naudu un īpašumu pameklējiet citu apsaimniekotāju

E El Vlad 06.08.2021

Dream Property, ja man nav taisiba un jūs esiet labs apsaimniekotajs, tad jus varat vērsties pie saita administrācijas, un manu sūdzību izdzēsīs. Bet es no savas puses varu arī pievienot sarakstus un pieradit katru savu vārdu. No jūsu uzņēmuma tikai meli un skaistas runas.

Sveicināti, mēs uzrakstījām Jums privāti un uzaicinam satikties pārrunāt sadarbības iespējas. Esam ieinteresēti atrast kopīgu valodu un sniegt Jums pēc iespējas labāku servisa kvalitāti. Ceram uz Jūsu sapratni un iespēju atrisināt radušos situāciju tiekoties vai pārrunāt to pa telefonu.

Ar cieņu,
Mārtiņš Laizāns

E El Vlad 10.08.2021

Sadarbības iespējas? Jūs 3 gadus apsaimniekojat mūsu māju un par to laiku neatradāt sadarbības iespējas. Ar jums nav iespējas komunicēt!
Diemžēl nevaru pateikt neviena laba vārda par jūsu uzņēmumu. Mājai paliek arvien sliktāk. Pagalmā ir nedroša vide bērniem. Avārijas šūpoles, bet tā ka jums no šūpoļu remonta nebūs nekāda labuma, jus aizmirsās, ka pec likuma avārijas remonti notiek ārpus saraksta.
Jūsu uzņēmums pat nav lietas kursā, ka mums sākas jumtas remonts!
Un tā jus strādājat vienmēr!

E El Vlad 10.08.2021

Pēc jūsu līguma reizi 4 mēnešos mums jāsaņem kopējo rēķinu par ārpus pakalpojumiem. Es prasīju sūtīt tos rēķinus daudzas reizes! Vienu reizi tika atsūtīta dīvānā vēstule par to, ka mūsu mājai nav parādi! Bet jūsu pienākums sūtīt kopējo atskaiti no piegādātajiem!
Tas pats par cenu mainām! Šoreiz piemēram cirkulācija maksa dārgāk, bet nekāda paskaidrojumā, kaut jautājums tika uzdots.
Tāpēc es izmantošu šo portālu lai dalīties ar savu pieredzi ar jūsu uzmemumu. Lai potenciālām klientam būtu vieglāk pieņemt lēmumu.

E El Vlad 10.08.2021

Un vēl viens interesants fakts. Puikas no DM ir tik profesionālas un maigas būtnes, ka viņu vēlme runāt ar jums ir atkarīga no noskaņojuma un ja jūs viņiem nepatiksiet viņi necēla klausules un neatbildēs uz izziņām

Sveicināti, visi šie jautājumi ar Jums ir apspriesti gan personīgi, gan iedzīvotāju sapulcēs, lūgums rast iespēju tos risināt un komunicēt ar mums. Kā arī lūgums apmeklēt iedzīvotāju sapulces, kuros visi šie jautājumi jau tika pacelti un risināti.

E El Vlad 10.08.2021

Kādi jautājumi tika apspriesti? Kāpēc mainījās pēdējā mēneša cirkulācijas cena? Vai kāpēc jūs slēpjat rēķinus no pakalpojumu sniedzējiem?
Es tikai gribu padalities ar savu pieredzi darba ar jums un pabrīdināt citus

E El Vlad 14.09.2021

Pagāja mēnesis. Dream property atsakās sniegt informāciju par mūsu mājas lietām, ka arī paceļ cenas bez brīdinājumiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes