Dream Property Management SIA - Slikts serviss

Ja kāds izvēlas Dream Pro - lūdzu padomājiet par kādu citu. Iedzīvotāji sava starpā izruna kādu darbu, nobalso, atsūta protokolu un nekas nenotiek.
Tagad apsaimniekotajām dream property nodokļu parāds pari 30 000 eur un uz iedzīvotāju balsojumu parādīt vēstules par parādu neesamību pret pakalpojumu sniedzējiem neatbild neko. Mums visa māja maksa, bet jau bija gadījumi kad mēs samaksājam un pārvaldnieks ietur naudu pie sevis, dēļ ka mūsu mājai bija parādi! Un pats galvenais mēs pat nevaram uzzināt vai par mums maksa tālāk!
Par apsaimniekošanu neteikšu neko - viņas nav.

Papildināts P.B.N 23.09.2022

Atjaunota informācija - izrādījās par mūsu māju 3 mēnesi netika maksāti rēķini, kaut iedzīvotāji visu apmaksāja.

P

J Juris Klavs 05.11.2022

Viņi nemaksā firmām kuri sniedz viņiem pakalpojumus.

A AVATRADE2021 04.12.2022

Labdien, varu piedāvāt labs risinājums, ņemsim visus pretenzijas un sūtam juriste, lai nodot kolektīvu Sūdzību, uzreiz Prokuratūra, Kriminālprocess uzsākšanai, jo Laizanam pilnīgi vienalga uz administratīviem līkumiem, tas nozīmē pēc likuma Pārvaldnieka likums MK noteikumiem 30.psnts tad viņam būs jābildē valsts iestādei, lai pasēž kādu laiku cietumā un apdomā savu dzīvē, attieksme darbai un klientiem ,cilvēkiem.

A AVATRADE2021 04.12.2022

Piedāvāju visiem cietušiem (man tādas pašas visas sūdzības, viss tads pats velesela buķete un bet trakāk, ) vēlreiz to pašu nan jēgas rakstīt, jādara visiem kolektīvu sūdzību Pašvaldības policija,Prokuratūra, krāpniekiem ja sēž cietumā. Rakstiet kādu atbalstu.