Eco Label

+371 29606162
+371 29352181
Kategorija: Nekustamais īpašums  •  Namsaimnieki

Eco Label - Sūdzības un atsauksmes

Eco label SIA - Negodīgs apsaimniekotājs Siguldā!

Negodīgs apsaimniekotājs Siguldā! Sola daudz, bet nedara praktiski neko. Mūsu māju apsaimnieko jau vairākus gadus, ievāc tik naudu, pērk smalkas mašīnas, īrē smalkus apartamentus pilsētas centrā, rēķinu piestāda ar kļūdām. It kā sagatavots renovācijas projekts, bet sīkāku informāciju nesniedz. Prasīju detalizētu atskaiti par izlietotajiem apsaimniekošanas izdevumiem, atbildes nav. Mājas kopsapulču protokolus slēpj, neuzrāda. Uzkrājums saskaņā ar apsaimniekošanas līgumu ir jāpārskaita biedrības kontā, bet tas netiek darīts! Šobrīd pārmaksāju dubultā. Steidzami dzīvokļu īpašniekiem jādomā par citu godīgāku apsaimniekotāju!

Al AliseAR 24.07.2017
Komentāri 3 Namsaimnieki

Atrisināta'eco label' - slikts serviss

slikts serviss Eco label 'apsaimniekotajs nepilda savus uzdevumus pagrabs lidz ceļiem ūdenī, ārduvis kritiskā stāvoklī, bet katru mēnesi jamaksā gan nez par ko?