www.sudzibas.lv Eco Label slikts serviss

Atrisināta'eco label' - slikts serviss

Eco label 'apsaimniekotajs nepilda savus uzdevumus pagrabs lidz ceļiem ūdenī, ārduvis kritiskā stāvoklī, bet katru mēnesi jamaksā gan nez par ko?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta renāte lejina 13.07.2016

apsaimniekotājs uzskata kad šī sūdzība nepamatota .

L Linn 01.03.2016

Taisnība par šiem apsaimniekotājiem. Mūsu mājai arī ar viņiem ļoti slikta pieredze- kāpņu telpa netika normāli izmazgāta, sniegu pagalmā arī netīrija, zāli nopļāva arī tikai pēc vairākkārtējiem lūgumiem. Kaut gan sākumā solīja "ZELTA KALNUS". Tikai rēķinus piestādīja, par neko, tos pašus bieži ar kļūdām. Vienvārdsakot ļoti negatīva pieredze.

C Cilveks777 17.03.2016

Jums nidejiem vnm bus slikti...

N Normunds Butkus 23.03.2016

Man gan ar Eco label ir pozitīva pieredze! Savu darbu dara atbilstoši un galvenais caurspīdīgums tiek ievērots, rēķinos skaidrība un čeki pretim par paveiktajiem darbiem.
Normunds Butkus no Dārza4

A AliseAR 23.07.2017

Par tiem "Zelta kalniem" taisnība. Sola daudz, bet nedara praktiski neko. Mūsu māju apsaimnieko jau vairākus gadus, ievāc tik naudu, pērk smalkas mašīnas, īrē smalkus apartamentus pilsētas centrā, rēķinu piestāda ar kļūdām. It kā sagatavots renovācijas projekts, bet sīkāku informāciju nesniedz. Prasīju detalizētu atskaiti par izlietotajiem apsaimniekošanas izdevumiem, atbildes nav. Mājas kopsapulču protokolus slēpj, neuzrāda. Uzkrājums saskaņā ar apsaimniekošanas līgumu ir jāpārskaita biedrības kontā, bet tas netiek darīts! Šobrīd pārmaksāju dubultā. Steidzami dzīvokļu īpašniekiem jādomā par citu godīgāku apsaimniekotāju!

E Eco Label Support Pārstāvja atbilde 25.07.2017

Strādājam saskaņā ar Apsaimniekošanas un pārvaldīšanas Līguma NOTEIKUMIEM, īpašnieki norēķinās par tiem pakalpojumiem, par kuru veikšanu esam nolīgti. Lai nerastos pārpratumi, iesakām pārskatīt apsaimniekošanas un pārvaldīšanas līguma noteikumus. Bieži cilvēki iedomājas, neizprot vai ir vienkārši piemirsuši. Kā arī – ar jebkuru kopsapulces protokolu vai citu dokumentu, kas attiecas uz mājas lietu, var iepazīties mūsu birojā darba laikā.

Par rēķiniem un kļūdām - rēķinos rodas kļūdas, kad iedzīvotāji nodod nekorekti uzskaites mēraparātu rādījumus, vai piemirst to izdarīt vispār, tādā veidā veidojot korekcijas visu dzīvokļu rēķinos, sagādājot neērtības citiem īpašniekiem.

Par renovāciju - informācija par projekta dokumentācijas stadiju glabājas mājas ALTUM kontā, ko pārvalda mājas pārstāvji (biedrība) ar autorizētu pieeju personām, kas ir pilnvoroti pārstāvji (biedrība) ar īpašnieku kopsapulces lēmumu. Kā arī pārvaldnieks vienmēr ir atbildējis uz projekta stadijas jautājumiem telefoniski vai klātienē, ja iedzīvotāji ir izrādījuši interesi. Par renovācijas projekta būtiskajiem punktiem iedzīvotāji tiek informēti ar paziņojumu palīdzību gan pie ziņojumu dēļa, gan uz e-pastiem. Izskatās, ka šis cilvēks neiesaistas mājas dzīvē, neapmeklē kopsapulces.

Par apsaimniekošanas izdevumiem un atskaitēm - katru gadu martā mūsu apsaimniekojāmās ēkas īpašnieki ar paziņojumu tiek aicināti iepazīties ar detalizētām uzkrājuma fonda izlietojuma atskaitēm, lai kopsapulcē veidotos konstruktīva rīcība un nebūtu jātērē laiks. Kā arī uzkrājuma fonda atskaites tiek skaņotas ar mājas pilnvarotajām personām. Tātad - uz atskaitēm ir pārstāvju skaņojumu paraksti. Ja plānotās darbības pārsniedz apsaimniekošanas un pārvaldīšanas līgumā atrunātās summas, kuras drīkst apstiprināt pilnvarotās personas, tiek saukta kopsapulce vai rīkotas aptaujas par plānoto darbību veikšanu, un lēmumu pieņem īpašnieku kopība. Ja biedrība ir izrakstījusi rēķinu par uzkrājuma fonda atlikumu novirzīšanu biedrības kontā uz kopsapulces lēmuma pamata, tad pārvaldnieks ir tiesīgs veikt naudas pārvedumu. Uz cita pamata pārvaldniekam nav tiesību šāda veida darbībām.

Izskatās, ka šis cilvēks nedzīvo mūsu apsaimniekojāmās mājās vai nav informēts par apsaimniekošanas organizācijas kārtību, vai gluži vienkārši ir piemirsis. Tāmdēļ sūdzības autoram lūgums ierasties birojā Pils ielā 13, Siguldā darba laikā un ECO Label komanda atbildēs uz visiem jautājumiem, kas saistās ar apsaimniekošanu un pārvaldīšanu tieši jūsu kopīpašumā.

Jebkurā gadījumā pārvaldnieks pārstāv dzīvokļu īpašnieku kopības intereses, un tas ne vienmēr saskan ar kāda atsevišķa īpašnieka interesēm vai viedokli. Vienmēr iespēju robežās mēģinam rast kompromisu. Kompromisa dēļ arī mūsu birojs atrodas Siguldas centrā, tieši ar domu, lai iedzīvotājiem būtu ērtāka piekļūšana.