www.sudzibas.lv Eco Label Negodīgs apsaimniekotājs Siguldā!

Eco label SIA - Negodīgs apsaimniekotājs Siguldā!

Sola daudz, bet nedara praktiski neko. Mūsu māju apsaimnieko jau vairākus gadus, ievāc tik naudu, pērk smalkas mašīnas, īrē smalkus apartamentus pilsētas centrā, rēķinu piestāda ar kļūdām. It kā sagatavots renovācijas projekts, bet sīkāku informāciju nesniedz. Prasīju detalizētu atskaiti par izlietotajiem apsaimniekošanas izdevumiem, atbildes nav. Mājas kopsapulču protokolus slēpj, neuzrāda. Uzkrājums saskaņā ar apsaimniekošanas līgumu ir jāpārskaita biedrības kontā, bet tas netiek darīts! Šobrīd pārmaksāju dubultā. Steidzami dzīvokļu īpašniekiem jādomā par citu godīgāku apsaimniekotāju!

A AliseAR 25.07.2017

Nu tad beidzot, Siguldā sāk atklāti runāt par šo apsaimniekotāju un tā metodēm. Arī mūsu māju apsaimnieko vairākus gadus, naudu tik ievāc. Mūsu māja arī domā par apsaimniekotāja maiņu. Jādara to steidzīgi!

J Jan1979 25.07.2017

Nepiekritīšu... Īstenībā vienīgais sakarīgais apsaimniekotājs Siguldā! Lai arī mana māja nepārgāja pie šī apsaimniekotāja, tomēr viņu piedāvājums bija labākais, jo izpētīju arī vairāku apsaimniekotāju 'virtuvi' - kas un kā notiek, kā strādā, kā risinās problēmas un ko viņi piedāvā darīt. Un nedod Dievs jums tādus apsaimniekotājus, kādi ir Rīgā. Kaut gan... tad jūs saprastu, kas ir 'naudas ievākšana' un 'metodes'. Vai arī kā dažas biedrības, kur priekšsēdētājiņi tikai ievāc naudu un patiešām neko nedara. Svarīgi ir saprast, ka katrs pakalpojums maksā tik, cik tas maksā, un neviens jums par velti vai par čomu būšanām nekops kāpņutelpas vai nelabos nokalpojušos stāvvadus. Eco label vismaz izdara to, ko ar viņiem atrunā. Un viņiem ir savs tehniskais dienests ar savu tehniku (ik pa laikam izmantojam viņus ārpakalpojumā). Nekas mājā arī neuzlabosies, ja paši iedzīvotāji nevēlas iesaistīties un risināt problēmas. Bet no pieredzes ir tā, ka vairāk grib bļaustīties, nekā reāli ko paši izdarīt. Vairs nav padomju laiki, kad viss bija gandrīz par velti.

U Ugisf 11.07.2019

Es arī nepiekritīšu. Manu māju P. BRIEŽA 12 Eco Label apsaimnieko jau 5.gadus Veica renovāciju ar kvalitatīviem materīāliem. P. S. Arī ar citu māju šomēnes pārgājām pie Eco Label ar cerību vēl paspēt no renovēt arī to. P. S. Viss atkarīgs no iedzīvotāju aktivitātes. Uģis

V varis 14.09.2021

es pilnībā piekrītu, ka šis apsaimniekotājs nav godīgs. ļoti daudz reizes esmu taujājis lai atsūta būvniecības remonta tāmi, papildus darbus utt. bet nekādas reakcijas. domāju ka uzņēmumā ir "sapuvuši" daži darboņi kā rezultātā būvniecības tāme ir uzaugusi par 10% no sākuma summas.

A annabija 24.03.2024

Pagājušajā vasarā, kad zāle pie mājas bija galīgi sažuvusi, vienalga braukāja pļāvējs un kaut ko pļāva,
un no mājas uzkrājuma noskaita degvielas cenu.