Meklēšanas rezultāti

Mēness Aptieka - Nolaidība (Sūdzība)

Nolaidība Vakar staigājot ar bērnu Alfa, pēkšņi palika slikti ar sirdi. Iegāju pirmā aptieka kura bija pa ceļam, menessaptieka. Piegāju pie farmacepta, jauns vīrietis, vārdu neatceros. Pateicu ka palika ļoti slikti un paprasīju iedot kaut ko nominošu vai kaut kas ko varu pirkt bez receptēs, pateicu kas man tieši traucē. Man atbildēja ka aptieka nekas nav, ko man palīdzēs bez receptēs un turpināja salikt savus plauktos. Tā laika man palika vēl sliktāk, es apsēžos, atcerējos ka ir visādas sirdspileni un...

Rīgas namu pārvaldnieks - Slikts serviss, nevar salabot no janvāra mēnesī (Sūdzība)

Slikts serviss, nevar salabot no janvāra mēnesī Ropažu iela 93-1b, kopš janvāra mēnesī nevar salabot sienu no aras, ka rezultātā jau siena sākt sabrukt 1 bilde var redzēt ka tas bija tikai sākums un tās ir janvāri 2023. Pārstāvis no RNP atbrauca bet tā arī nekas nav izdarīts, ka rezultātā var redzēt 2 un 3 bildi kas ir uz šodienu 26.09.23 ar tādu attieksmi dzrīz visa māja sabruks, jo sienas mitrums paliek lielāks.

Tele 2 - Nemaina iphone 14 tālrunis 3 mēnesi (Sūdzība)

Nemaina iphone 14 tālrunis 3 mēnesi Viedtālrunis iPhone 14 nestrādā - 50 reizes Diena tas izslēdzas - Tele 2 Serviss Lietuvā neko nedarīja un atsūtīja atpakaļ ar tūkst darba tapu bez komentāriem. Tālrunis nestrādā. Atdevu atpakaļ un pēc pārim nedēļām bija zvans no Lietuvas - "Neko nevaram padarīja - jūs jāmeklē cita serviu pati" - Pēc tam pēc divām nedēļām man bija dots it ka jauns tālrunis bez iepakojuma - ari nestrādājošs - tāda pašā problēma - es saprotu ka tas ir mans tālrunis teal. Tagad tress genesis un es nesaprotu ka...

Valsts Zemes Dienests - Jāgaida 8 mēnešu lai piereģistrēt Lapeni (Sūdzība)

Jāgaida 8 mēnešu lai piereģistrēt Lapeni Lai Daugavpilī tie darbinieki un piereģistrētu lapeni ir jāgaida 8 mēnešus. Bet sākumā par to ir jāsamaksa 300+ eiro. Tāda birokrātija un tādas Cenas vienk. Iznīcinā jebkādu vēlmi kaut ko būvēt un darīt pilsētu un valsts skaistāko... Cik es sapratu tā situācija visiem ir zināma bet neviens par to īpaši neraizējas... Nu a ko tas taču ir Latgale.

Mēness Boulinga centrs - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Pilnīga katastrofa, ne boulings. Darbinieki neprot un negrib laipni komunicēt. Viss ir ļoti novecojis, sistēma gļuko, monitori veci, 90. Gadu atmosfēra. Cenas neadekvātas, neatbilst saņemtajiem pakalpojumiem un ēdināšanai. Neļauj pat mazam bērnam dzert ūdeni no savas pudeles. Tik zems līmenis un vel kaut kā eksistē visus šos gadus. Neiesaku nevienam sevi cienošam cilvēkam.

N Nodoklis_lv 11.07.2023
Komentāri 1 Spēles

Mēness Boulinga centrs - Krāpšana, slikts serviss (Sūdzība)

Krāpšana, slikts serviss Naudas apkrāpšanas kantoris. Saskrārāmies, ka reklamētā ģimenes atlaide nedarbojas. Pirms mums Rindā stāvēja studenti, kuri arī samaksāja pilnu cenu, jo esot jālasa lapeles izlīmētas uz sienām. Par bērnu spēļu aparātos iesprūdušo naudu neatbild, jo tie neesot viņu aparāti. 3 gadīgam bērnam neatļauj padzerties no savas pudeles, kaut arī bijām bārā atstājuši vairāk par 60 eur. Vispār fuj. Par atpūtu ar bērniem 2 h garumā iztērējām 170 eur. Strādā kaut kādas dzērājas ar izpuvušiem zobiem. Saimnieks resns vīrs, kiram galvenais ka tik naudu noslaukt.

B bagira0 16.06.2023
Komentāri 0 Spēles

Stockmann - Mulsinošs marķējums produktas "žāvētu mango šķēlītes" stockman veikalā (Sūdzība)

Mulsinošs marķējums produktas 'žāvētu mango šķēlītes' stockman veikalā Neatbilstošs marķējums lv valodā uz produkta (cukura daudzums, produkta sastāvs) - atšķiras no informācijas en un lt valodās. Produkts - žāvētu mango šķēlītes, kuru izplata sia "baltic rock" elvi veikalos, stockmann, top veikalos un citās tirdzniecības vietās. Marķējuma foto ir pievienotas/

Rīgas domes Satiksmes departaments - Gandrīz 3 mēnešus jau nesniedz atbildi (Sūdzība)

2022 gada 21. decembrī Lielvārdes ielā no Biķernieku ielas puses Ķeguma ielas virzienā braucu automašīnu plūsmā pa pirmo braukšanas joslu , kad pēkšņi mana automašīna saņēma spēcīgus vairākus triecienus ar labo pusi . Laukā lija lietus bedres bija aizlietas ar lietus ūden. Apstājos ceļa malā , kur jau stāvēja vairākas automašīnas ar pārsistām riepām . Savai automašīnai arī konstatēju pārsistu riepu . Tika izsaukta ceļu policija . Ceļu policija noformēja 8 automašīnas par šo negadījumu atdzīstot...

K kazbek kazimir 13.03.2023
Komentāri 0

Mēness Boulinga centrs - Slikts serviss, nekavlitatīvs ēdiens (Sūdzība)

Slikts serviss, nekavlitatīvs ēdiens Bijām spēlēt boulingu, liels haoss tur darās, visu laiku sistēma uzkārās, trakākais ka pasūtījām, bērnam frī kafejnīcā, pa nakti sākās vēdersāpes un vemšana, viss beidzās ar zarnu infekciju, slimnīcā, visa nākamā diena pavadīta slimnīcā zem sistēmas.

M Mila 27.02.2023
Komentāri 0 Spēles

Mēness Aptieka - Lecīga, sarkastiska attieksme (Sūdzība)

Lecīga, sarkastiska attieksme Labdien, Esmu miermīlīgas dabas cilvēks, bet šīs aptiekas personāls prot cilvēku nokaitināt ar pāris frāzēm. Iepērkos šajā aptiekā otro reizi un katru reizi pie citas aptiekas. Izskatās, ka šim kolektīvam ir tendence uz sarkastiskiem komentāriem... Tos izsakot it kā pieklājīgā formā. Ļoti nepatīkami tur iepirkties, nostāda cilvēki nepatīkamā situācijā... Tada sajūta, ka būtu ienacis un iztraucējis. Vairs tur neiešu un neiesaku ari citiem, kas ir jūtīgi pret iedomīgu attieksmi.

Mēness Aptieka - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Šovakar Jēkabpils aptiekā Nākotnes ielā pārdevēja bija ļoti rupja! Šī ir pirmā reize manā mūžā, kad esmu saskāries ar šādu attieksmi pret klientiem! Viņa mani apkalpoja nepacietīgi un nepieklājīgi, pārdevēja pat sāka uz mani kliegt! Šāda uzvedība dēļ mani pārņēma drudzis, un man uzreiz sākās tahikardija. Šāda attieksme pret klientiem rada vēlmi apmeklēt citu aptieku!

Siltumserviss Rīga - Gandrīz nedēļu bez apkures, ārā mīnusi (Sūdzība)

Gandrīz nedēļu bez apkures, ārā mīnusi Jau 5 dienas 3 no 4 radiatoriem (ieskaitot trubas) ir auksti, citiem kaimiņiem - visi. Zvanos jau 3 dienas pēc kārtas, katru reizi atbild: "vakar meistariem bija jābūt, šodien gan jau būs" un tā katru dienu bez izmaiņām. Nekas netiek darīts. Izprasīju kaut kāda darba vadītāja numuru, kas, protams, nekad neceļ klausuli. Ārā mīnusi un stiprs vējš, bērniem jāguļ ledus aukstā istabā. Toties kaut cik siltajā oktobrī tika kurināts kā traks. Rnp arī pieņēma sūdzību, bet vairāk par to nespēj darīt...

A alma2 23.11.2022
Komentāri 0 Pakalpojumi

E Un Partneri SIA - Trīs mēnešus gaidu to naudu atpakaļ. Solīja 14 maijā samaksāt visu bet neliekas ne ziņas (Sūdzība)

Es visu laiku viņiem rakstu bet nav ziņas. Vēlos apgūt visu savu naudu. Gaidīju trīs mēnešus. Silija 14 maijā visu atmaksāt bet nekādu ziņu no viņiem. Es wacapa rakstīju iziņu sūtīju. Ignorē mani. Tā tik cilvēkiem izkrāpj naudu. Visu laiku viņiem rakstu un neatbild. Paskatās wacapu izlasa un neatbild.

E Eva. 17.05.2022
Komentāri 0

Maxima - Prece ar mēnesi beigušos termiņu (Sūdzība)

Prece ar mēnesi beigušos termiņu Iepirkos veikalā, vēlējos nopirkt čipšus, apskatījos uz derīguma termiņu un tas jau vairāk kā mēnesi bija beidzies, aiznesu to paku uz pašapkalpošanās kasēs esošajam darbiniekam, vēlējos atdot to viņam, bet pretī saņēmu atteikumu, ka viņš viņu neņemšot, lai es meklējot kādu citu darbinieku kam atdot, beigās to paku izmetu miskastē, jo ar mazu bērnu es pa veikalu nestaigāšu un nemeklēšu kam atdot veco preci.

I Inese 08.04.2022
Komentāri 1 Veikali

Era Esthetic - Pārāk augstas cenas par 5 mīnūšu “konsultāciju” (Sūdzība)

Pārāk augstas cenas par 5 mīnūšu “konsultāciju” Šodien biju pie “speciālista”. Samaksāju 60 eiro par 5 minūšu konsultāciju. Man tika izrakstīta ziede, kura nav pieejama nevienā Rīgas aptiekā. Nezinu priekš kam man vēl taisīja lieku “izmeklējumu”, ja ārsts uzreiz pateica, ka man nav nekā ļaundabīga. Droši vien, lai papildus iekasētu vēl 10 eiro. Es vēl saprastu, ja par šo būtu jāmaksā 40 eiro, ja šī ir tik “prestiža” klīnika, bet nu 60 eiro izmetu vējā. Cerēju, ka man šeit tiešām palīdzēs. Beigās netiku ne pie kādas ziedes un pie reizes arī pazaudēju tik lielu naudas summu.

Mēness Aptieka - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Сегодня обратилась в фармацевту - хотела купить Sol. Calcii Hlorīds 10%. На месте его не было и фармацевт не захотела помочь, сказала ей некогда готовить лекарство у неё очень много работы! До свидания! На этом наше общение закончилось! Очень жаль ☹️ что в аптеке отказались помочь. Лекарство нужно было очень срочно! Могла бы помочь с советом куда обратиться или через сколько она могла бы приготовить его. Прошлось мотаться по всей риге и искать лекарство! Раньше всегда обращались в эту аптеку - сейчас туда не ногой! Минус 1 клиент!

Mēness Aptieka - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Ужасное обслуживание, 18. 11. 2021 вечером магазин, который находится в Молс, на Краста, около 19.10 зашли в аптеку, где во первых даже не поздоровались, но это мелочи, когда спросили необходимые витамины, для беременных Folijskabe, а также еще одно показав листок, с названием и полным наименованием и предназначением, на что блондинка, с короткими волосами, просто отослала нас на полку, смотрите сами, я понимаю им было интереснее в данный момент болтать в зале, чем обслуживать клиентов.

A Anne7892 18.11.2021
Komentāri 2 Aptiekas

Mēness Aptieka - Обман. Плохой сервис (Sūdzība)

Обман. Плохой сервис Иногда захожу в эти аптеки прикупить витамины для ребёнка и себе конфет каких ни будь. Всегда при оплате говорю мобильный телефон мамы пенсионерки у неё карта скидок пенсионера бессрочная в этой аптеки. Всегда срабатывало. Вчера зашел первый раз по указанному адресу Rušonu iela 17a продавец вежливо все посоветовала и все купил и карта сработала. Сегодня 08.09.2021 думаю зайду возьму ребёнку ещё конфет от кашля отстоял в очереди и при оплате назвал мамин номер телефона - продавец утверждала что...

AtrisinātaTorex - Slikts serviss, nav kvalitātes un nepabeidz darbu jau 9 mēnesi (Sūdzība)

Slikts serviss, nav kvalitātes un nepabeidz darbu jau 9 mēnesi Pasūtītas 9 durvis uzņēmuma 2020 gada oktobri, no kuram 2 nepareiza izmēra un vienas no tam līdz šim laikam nav nomainītas! Visas durvis uzstādītas nekvalitatīvi un lūzt no Engem, problēmu Sola risināt, bet nerisina uz kontakt paši neiziet, tikai pārliek laiku, ja pats zvani vai raksti, tā jau notiek 3-4 mēnešus! Visa sarakste un bildes ir saglabājušas, kas apliecina šis kompānijas. nekorektumu!

Mēness Aptieka - Slikts serviss (Sūdzība)

Slikts serviss Labas dieniņas! Man šodien sasāpējās galviņa un izdomāju ieiet šajā miestā lai iepirktu pret galvju sāpju Zālītes. Nu okey, no āras izskatījās tīri neko bet iekšā viss bija tik skaists un tīrs. Bet Cenas ir vienkārši astronomiskas, krēmiņš dibenam maksā 24€, pa to naudu es varu aizbraukt uz Parīzi, ja braucu ar vietējajiem čučubunkiem. Nu bet nekas, es šeit nācu pēc galvas zālītēm. Paprasīju skaistajai farmaceitei vienu iepakojumu ar 40 ibumetīnu tabletēm. Tad to noskanēja un prasīja gigantisku...