www.sudzibas.lv PMC Profesionālas mikropigmentācijas centrs Ja gribat labot PMC meistaru kļūdas par savu naudu un nākt ik pēc mēneša - tad tas ir Jūsu labākais pakalpojuma sniedzējs

PMC Profesionālās mikropigmentācijas centrs - Ja gribat labot PMC meistaru kļūdas par savu naudu un nākt ik pēc mēneša - tad tas ir Jūsu labākais pakalpojuma sniedzējs

Manas pacietības stāsts.
Pirmajā reizē (vairāk kā pusotru gadu atpakaļ) atnācu uz PMC ar savu ierasto ikdienas make-up, lai meistare (Inga Deržnikele) uzskatāmi redz kādā krāsā man gribas uzacis. To arī nokomentēju, ka gribu pēlēcīgas (man piestāv aukstie toņi, jo mans tips ir ziema). Kad piecelos un apskatījos spogulī, biju pilnīgā šokā - man, meitenei ar tumši brūniem matiem, bija spilgti rūdas uzacis. Ne pēlēkas, ne pat brūnas, bet spilgti rūdas... Man apsolīja, ka nebūs rūdas, kad nonāks krēve. Kad nonāca krēve, es sapratu, ka esmu iekritusi. Šo toni līdz pieņēmamajam nācu vēl divas reizes labot... Par maksu, protams. Manis izvēlēto krāsu - aukstu pēlēcīgo Inga Deržnikele nekādīgi negribēja izmantot, izteicot savu iecienīto frāzi "uzticieties man". Ik pēc 3-4 mēnešiem no iepriekšējā rezultāta vienmēr palika tikai sarkanās uzacis, ko nācies aizkrāsot ar ēnām. Šī gada vasarā beidzot man sanāca pierunāt Ingu izmantot auksto toni, kas man ļoti patika. Diemžēl arī tas no manām uzacīm aizskrēja ļoti ātri - trīs mēnešu laikā. Kad atbraucu uz korekciju, palūdzu, lai izvēlas tieši to toni, ko izmantojām pēdējo reizi (tas tika pierakstīts manā kartē). Inga pateica, ka izmantos tieši to. Atceroties viņas pretestību iepriekšējās reizēs pirms procedūras vēlreiz apvaicājos, vai viņa sajauca tieši tās krāsas kā iepriekš un dabūju atbildi "Jā". Kad piecēlos, sapratu, ka man atkal ir spilgti brīnas uzacis, kas vispār man nepiestāv. Es paskat;ijos uz Ingu ar jautājumu par iepriekšējo auksto pēlēcīgo, ko viņa man solīja, un tad viņa pateica, ka kārtība neļauj viņai uzreiz izmantot auksto toni, ka vajadzīgais tonis būs pēc korekcijas. Un atkal par samaksu, protams.
"loti labs bizness, vai ne? Braukāt uz PMC ik pēc 3-4 mēnešiem uz atkārtoto korekciju par pilnu cenu, kur Tev melo par toni un liek nākt vēlreiz, lai otrajā vai trešajā reizē beidzot izmantotu Tev vajadzīgo toni.
Jāpiebilst, ka administrācija ir neticami jauka, bet tikai līdz tam brīdim, kad Tevi neapmierina rezultāts. Tad viņi Tev uzbrūk virsū un uzdod stulbus jautājumus, piemēram, vai tad es varu kaut ko zināt par to, kā vajag darīt utt, ja neesmu mikropigmentācijas speciāliste. Esmu zinātņu doktore ar veselīgu sapratu, un man nav šaubu, ka lai panāktu pēlēko krāsu nav jāzīmē spilgti rūdas vai spilgti brūnas uzacis pirmajā reizē, tad drusku tumšākas nākamajā, un tikai tad, ja paveiksies, to krāsu, ko vajag.
Vēl viena lieta, kas būtu jāpasaka par mēlīgo Ingu Deržnikeli. Viņa katru reizi, kad nācu, teica, ka darbs viāni nepatīk. Laikam tāpēc pēdējā reizē viņa vēl nežēlīgāk nekā iepriekš bērza man uzacis procedūras laikā, ka manas dabīgas uzacis pazaudēja daudz matiņu. Šādi berzēšanas brīži bija sāpīgi, daudz sāpīgāki nekā pati mikropigmentācija, pat neskatoties uz visu anestezējošo efektu. Vēl divas dienas uzacis un acis bija stipri uzpampušas pēc šādas nežēlīgas attieksmes.
Meitenes, saudzējiet sevi un meklējiet labus pakalpojumu sniedzējus un labus meistarus. Ziniet, ka ja rezultāts PMC Jūs neapmierinās, tad naudu Jums neatgriezīs, piedāvās tālāk maksāt par nebeidzāmām korekcijām, kuru rezultāts turēsies labākajā gadījumā 3-4 mēnešus.

I

Dainis 11.12.2017

Šausmas :D Laikam jau sen jūsu vietā būtu vienkārši noskuvis tās uzacis, grāmatnīcās pārdodas akvareļu krāsu komplekti ar visām otām, varat, katru dienu zīmēt sev kādas vien uzacis tīk! :)

K KKaķis 11.12.2017

"Esmu zinātņu doktore ar veselīgu sapratu"
Cik var? Gramatika gan tā grūtāk un veselais saprāts arī trūkst, ja jau atgriezies tur visu laiku atpakaļ!