PMC Profesionālās mikropigmentācijas centrs - Slikts darbs un nekvalitatīvs

Inga Deržnikele top-meistare - ļooti slikti veica darbu - uzacu mikro pigmentāciju un ļoti nekvalitatīvi
1. Neuzklausīja klienta vēlmes - veica uzacu mikropigmentāciju uz saviem ieskatiem, nereaģēja pat uz klientes iebildumiem - krāsa cita, forma cita. Rezultātā uzacis bija nevienmērīgā līmenī un arī biezumā
2. Darbu veica steigā un pavirši, bija sajūta, ka meistarei nepatīk darbs ko dara..

Mana meita - kura bija kliente, divas dienas noraudāja un bija depresijā..

Inga Deržnikele - nedrīkst strādāt to darbu, šis cilvēks met ēnu arī māsu, kas ir vip meistars, ceru ka kļūdos...

Inga Deržnikele top-meistare - novēlu jums tāpat justies kā mana meita, lai arī jūs nevarētu iziet sabiedrībā
paldies

18.06.2019

D Diāna Laizāne 02.07.2019

Labdien.
Paldies par cenšanos atrisināt nepatīkamo situāciju.

Nevienā mirklī nedomāju kopumā par Jūsu centru, gāja runa par konkrētu meistari.
Doto situāciju esam atrisinājušas saviem līdzekļiem, pie Jūsu centra TOP-meistares Ingas Rasumas, milzīgs paldies viņai par attieksmi un kvalitatīvo darbu, šo meistarīti viesiem noteikti iesaku!

Paldies