PMC Profesionālās mikropigmentācijas centrs - Slikts darbs un nekvalitatīvs

Inga Deržnikele top-meistare - ļooti slikti veica darbu - uzacu mikro pigmentāciju un ļoti nekvalitatīvi
1. Neuzklausīja klienta vēlmes - veica uzacu mikropigmentāciju uz saviem ieskatiem, nereaģēja pat uz klientes iebildumiem - krāsa cita, forma cita. Rezultātā uzacis bija nevienmērīgā līmenī un arī biezumā
2. Darbu veica steigā un pavirši, bija sajūta, ka meistarei nepatīk darbs ko dara..

Mana meita - kura bija kliente, divas dienas noraudāja un bija depresijā..

Inga Deržnikele - nedrīkst strādāt to darbu, šis cilvēks met ēnu arī māsu, kas ir vip meistars, ceru ka kļūdos...

Inga Deržnikele top-meistare - novēlu jums tāpat justies kā mana meita, lai arī jūs nevarētu iziet sabiedrībā
paldies

18.06.2019

Be Bez_vārda 18.06.2019

Man būtu depresija, ja man no maates paardzimtu tik ljoti neizteiksmiigas uzacis, ka man vajadzetu skriet un tetuveet neiistas...

Di Diāna Laizāne 18.06.2019

Tas no tēva :) :)

Di Diāna Laizāne 18.06.2019

Man arī būtu depresija, ja nebūtu vārda :)

Be Bez_vārda 18.06.2019

Varējāt foto pievienot, savādāk nav pierādijuma ,ka nekvalitatīvs darbs...

Cr critical thinker 18.06.2019

2 dienu depresija :DD novēlu nesaskarties ar īstu depresiju.

Ti tinki 20.06.2019

Вранье это!
Без фоток и так написано, как будто мастер ничего не умеет. Похоже дамочка решила очернить мастера на всю страну.
Ну, это ж мы умеем !

Na Nadežda Deržnikele 21.06.2019

Cienījamā Diāna.

Es, Nadežda Deržnikele, kā PMC centra vadītāja vēlētos tikt skaidrībā ar radušos situāciju. Mēs katru dienu apkalpojam lielu daudzumu klientu un, protams, pieļaujam ka kāds var būt neapmierināts ar sniegto servisu vai rezultātu. Bet mēs vienmēr uzklausam visas pretenzijas un atrisinam visas problēmas. Mūsu galvenais mērķis ir klients, kas ir apmierināts ar sniegto servisu.

Lūdzu, sazinieties ar mūsu administrāciju un pierakstieties uz konsultāciju pie mūsu meistares Ingas vai tieši pie manis. Pretējā gadījumā mēs nevarēsim palīdzēt atrisināt šo situāciju, bet mēs negribētu lai tā notiktu.

Jūs varat arī uzrakstīt man uz [email protected] norādot jūsu meitas vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru (lai mēs varētu atrast datus par procedūru) un es pati sazināšanos ar viņu un sarunāt tālākās darbības.

Di Diāna Laizāne 02.07.2019

Labdien.
Paldies par cenšanos atrisināt nepatīkamo situāciju.

Nevienā mirklī nedomāju kopumā par Jūsu centru, gāja runa par konkrētu meistari.
Doto situāciju esam atrisinājušas saviem līdzekļiem, pie Jūsu centra TOP-meistares Ingas Rasumas, milzīgs paldies viņai par attieksmi un kvalitatīvo darbu, šo meistarīti viesiem noteikti iesaku!

Paldies