www.sudzibas.lv Balticom Jau mēnesi nevar atslēgt pakalpojumus, bet rēķinu piesūta laicīgi

Balticom - Jau mēnesi nevar atslēgt pakalpojumus, bet rēķinu piesūta laicīgi

Ļoti neuzticama kompānija, sakarā ar dzīves vietas maiņu, vēlējos atteikties no balticom pakalpojumiem.
Katru reizi zvanot uz tālruni man tiek atbildēts, ka atzvanīs, jau mēnesi gaidu!
Tika piedāvāts, ka jaunie dzīvokļa īrnieki pārņems manu līgumu, es piekritu. Arī ar to galā darbinieki netiek.
Jau mēnesi jaunie īrnieki par manu naudu skatās tv un internetu, balticoms nesteidz neko darīt lietas labāk, bet rēķini gan man laicīgi piebāk!

04.06.2019

Ll

Sp Spuris 04.06.2019

Kāpēc maksājat tad ja pati tur neesat? Vajadzēja uzrakstīt iesniegumu tiem kretīniem par to ka atsakāties no viņu pakalpojuma un to iesniegt vai nosūtīt apmaksātas vēstules veidā!Tie jau ākstu kompānija Balticom ! Pašam rūgta pieredze ar viņiem.Tie nekustinās pakaļas Jūsu gadījumā tiem vienalga kas maksā.Jūs sarunas ierakstījāt ar viņiem? E-pastā ir kā viņi piekrita? Griezieties PTAC.Ja par maz tad policijā,jo tur varēs dabūt tad sarunas,kuras apstiprinās gadījumu.