www.sudzibas.lv Strazdi apēda manus ziemas ķiršus

Strazdi - apēda manus ziemas ķiršus

Labdien! Nekaunīgie strazdi visu laiku ēd nost manus ziemas ķiršus, pat nezinu ko lai vairāk iesāk. Sākumā uzstādīju putnu biedēkli, bet atnāca strazdi un to pakāra, pēc tam iegādājos sarga ērgli, bet šis sačomojās ar strazdiem un tagad arī zog manus ziemas ķiršus, beigu beigās nopirku plinti no krāpnieka Didža, bet strazdi sāka lidot ar bruņuvestēm. Nu psc vienkārši! Kā ar to lai cīnas? Varbūt kādam ir ko ieteikt? Mani ziemas ķirši tiešām lieli un skaisti, esmu izkopis to audzēšanu gadiem desmit un visai manai ģimenei tie ļoti garšo, bet tie sīkie kretīnstrazdi visu grib sabojāt!

Vi

Be Bez_vārda 11.01.2019

Njā... Laikam man drīz jāsāk rakstīt sūdzības par cilvēkiem, kuri iedomājušies, ka daba un tās augļi pieder cilvēkam.. , ei, tu, iemācies dalīties un tu iegūsi pozitīvu karmu. Neesi nekāds dabas pavēlnieks.

Kl Klientamnavtaisnība 11.01.2019

Strazdi saņēma paziņojumu par šo sūdzību.