www.sudzibas.lv SIA "Copyprint" Vizītkartes gaidu jau mēnesi

SIA "Copyprint" - Vizītkartes gaidu jau mēnesi

Šis uzņēmums piesaistīja manu uzmanību, jo piedāvāja vislētāk Jelgavā izgatavot vizītkartes. Uzņēmums solīja vizītkartes izgatavot 5 dienu laikā. Pirmās 2 sadarbības reizēs bija nelielas problēmas, bet biju gatava tos sīkumus pieciest, jo cena tiešām bija laba. Arī ar rezultātu biju apmierināta - vizītkaršu kvalitāte bija laba. Taču maniem priekiem drīz pienāca gals. 10.06. nosūtīju maketu 4 vizītkaršu komplektiem. 13.06. man atnāca atpakaļ apstiprinājuma e-pasts, ka vizītkartes saņemtas un būšot gatavas 4-5 darba dienu laikā. Nopriecājos, ka līdz Jāņiem būs gatavas, taču nekādu ziņu no firmas nebija, tādēļ 20.06. nosūtīju e-pastiņu ar jautājumu, cik tad tālu pasūtījums ir. Atbildi nesagaidījusi, 27.06. zvanīju un jautāju, kas notiek. Saņēmu atbildi, ka pasūtījums tika pieņemts, bet pārpratuma dēļ neviens neesot uztaisījis vizītkartes. Atkal sasolīja ka būšot līdz 1.07. sataisītas. Kā jau nojaušat arī 01.07. neviens neko nebija sataisījis un atvedis. Nu jau 04.07. zvanīju atkal, bet klausulē vienīgais, ko dzirdēju, bija: "Atvainojiet! Ienākošie zvani šim abonentam ir slēgti!" Tā kā puslīdz esmu pazīstama ar uzņēmuma īpašnieku, ķeros pie pēdējās cerības un zvanīju viņam. Viņš apsolīja lietu nokārtot. Un tā tiešām arī notika - vizītkartes tika atvestas jau nākamajā dienā... Bet (!) fontu izmērs pilnīgi un galīgi atšķīrās no tā, ko biju maketā sūtījusi... Nerunājot par to ka vienā vizītkartē tika kļūdaini kontaktālruņi ielikti (laikam paši bija maketu pārtaisījuši)... Un tā ir jau 08.07. Tas nozīmē, ka savas vizītkartes gaidu jau mēnesi, solīto 5 dienu vietā. Un izskatās, ka gaidīšu vismaz vēl kādu nedēļu. Esmu ļoti vīlusies! Labāk piemaksāt Ls 3, - nekā uz pasūtījumu gaidīt vairāk kā mēnesi un ar to visu saņemt nepareizas un kļūdainas vizītkartes! Ardievu, Copyprint!

P