www.sudzibas.lv Profesora J. Ķīša klīnika dermatoloģijā Ārprātīga cena par 10 minūšu NEKO ! Jānis Ķīsis

Profesora J. Ķīša klīnika dermatoloģijā - Ārprātīga cena par 10 minūšu NEKO ! Jānis Ķīsis

Aizgāju pie Ķīša LIEPĀJĀ, lai noskaidrotu, kā tikt vaļā no problēmas, kura moka jau kādu laiku un gāju ar pārliecību, ka viņš palīdzēs, jo speciālists ar pieredzi un galu galā runa par cilvēka seju, tāpēc nodomāju - arī kosmiskie 50 eur par 15 minūšu vizīti - gan jau pārdzīvošu.

Kabinetā biju 10 minūtes, no kurām 5 tika veltītas lai pierakstītu manus datus. Apgalvoja, ka vajadzīgs "pačtests", lai kas tas arī būtu (pieejams tikai rīgā) , savilka ķeksīšus analīžu lapā, izrakstīja recepti ziedei...

... Ja es uz pašiniciatīvu nebūtu ieminējusies par to, ka nepanesu glutēnu, laktozi, tad viņš tā arī būtu palicis nezinot, un es atkal nodotu tās pašas analīzes, kuras neko neuzrādīja arī iepriekš.

Gribas raudāt! Jo tāda sajūta, ka pat ja esi gatavs maksāt, ārsts nav gatavs palīdzēt, bet naudu paņems, un vēl paprasīs un izdomās tev slimību, kuru var atrisināt tikai rīgā, par vēl lielāku naudu!

Dakteris jānis ķīsis nav tas pie kura iet risināt savas veselības problēmas!

Ak vēl viena lieta - par saviem 50 eur, nevienu dokumentu pretī nesaņēmu, tā ka ar nodokļu maksāšanu arī šis ārsts nenodarbojas!

Atbilde no Prof. J.Ķīša estētiskās dermatoloģijas klīnika Pārstāvja atbilde 12.04.2018

Ļoti nesaprotama sūdzība. Par ko tā patiesībā ir?

Sākumā Jūs mēģinat skaļi domāt vai viens no pašiem augstāk kvalificētākajiem dermatologiem Latvijā var prasīt EUR 50 par konsultāciju. Ar savu ierašanos Jūs to apstiprinājāt. Cik var noprast Jūs vēlāties atrisināt ieilgušu, sarežgītu problēmu, kas pa spēkam ir tikai atbilstošam speciālistam.

Tālāk Jūs izbrīna tas, ka laboratorie apstākļi ir iekārtoti Rīgā. Izbraukuma vizītes ļauj sniegt tikai konsultācijas un nesarežģītas manipulācijas. Acīmredzot, ļoti daudzus pakalpojumus ārsts var sniegt tikai atbilstošos apstākļos, kaut vai operācijas - kirurģija, lāzerķirurģija u.tml..

Tālāk Jūs minat, ka ārsts nav uzminējis Jūsu nepanesamību noteiktām lietām - vai mēs te apspriežam gaišreģības iespējas? Ārstniecības likums skaidri nosaka pacienta atbildību pašam sniegt visu informāciju ārstam, kas tam varētu būt nepieciešama efektīvas ārstniecības veikšanai.

Ja Jūs emocionāli aizskrējāt bez apmaksas apliecinājuma, tad Jūs nevienu citu šeit nevarat vainot. Šobrīd varat to saņemt, informējot klīnikas administrāciju.

Ieteiktu Jums nākamreiz desmit reizes ieelpot pirms izgāzt savas emocijas, žulti bez neviena pamatota argumenta. Jūs nepamatoti ātri padevāties. Sniedziet ārstam datu kopainu (analīzes) un Jūs saņemsiet to situācijas analīzi un izrietošo terapiju, ko Jūs sagaidāt no augsti kvalificēta speciālista.

davfreim 13.04.2018

Laikam vajadzēja paskatīties un ar 1 acu skatienu uzstādīt diagnozi. 50EUR par konsultāciju nav nemaz tā lielākā summa, citi speciālisti prasa pat vairāk.

Bez analīzēm un dažādiem testiem mūsdienās neviens neizstādīs diagnozi.

P Patiess Fakts 08.04.2021

Daudziem 50 eur ir nauda, tā kā nav tā ka tas viss pa velti.

S smw 21.05.2019

Ārsts , kas labajos laikos ir ticis pie šprices un tas saucās VDK aģents.

M marsela05 08.01.2021

Personīgi es arī neiesaku šo ārstu!
Pierakstījos tikai tāpēc, ka bija pēkšņs, akūts slimības uzliesmojums pirms plānota atvaļinājuma un šis ārsts bija pieejams uzreiz Liepājā.
1. sarakstīja lapu priekš analīzēm- ok. Tas ir normāls process.
2. Pats man neko nejautāja, tikai runāja- stāstīja, ko nedrīkstu ēst, kad pēc viņa monologa pateicu, ka neko no tā, kas tika nosauks uzturā nelietoju, tad bez komentāriem parakstīja 0 diētu- vārīti rīsi.
3. Iedeva lapu ar aptiekās plaši pieejamajiem, standarta mazgāšanās un ķermeņa kopšanas līdzekļiem, nemaz nepaskaidrojot, ko es tikai vēlāk, pati internetā lasot un pētot informāciju atradu, ka visi šie līdzekļi iedalās 3 lielās grupās un man speciāli nepieciešamie ir emolienti.
Daudzi no šiem viņa sarakstā esošajiem kopšanas līdzekļiem, ir ar sintētiskajām vielām un minerāleļļām, uz ko arī ''uzgrābos'', kas vēl vairāk pastiprināja slimības saasināšanos, kā rezultātā ielaistā infekcija jāārstē ar anitibiotiķiem.
4. Cienījamais dakter, informējiet pacientus pirms biopsijas par to, cik tā maksā, jo ir taču cilvēki, kuri to nevar atļauties! Manā gadījumā vizītes beigās ārsts informēja māsiņu, ka man nepieciešama biopsija, diemžēl es pat nepajautāju, cik tas maksās un, kad man vizītes beigās pajautāja 140EUR, es tiešām biju sarūgtināta, ka mani par to neinformēja.
Dakteris Ķīsis varbūt ir profesors, bet piedodiet, Jūs tieši tāpēc esat ārsts, lai uzklausītu! Jums absolūti nav empātijas, kas raksturo izcilus ārstus!
Es šādu attieksmi saucu par Padomju laiku domāšanu! Mūsdienās ir milzīga konkurence, var atrast daudz labākus dermatologus!
Ļoti nožēloju iztērēto naudu!

P Patiess Fakts 08.04.2021

nu 140 eur daudziem ir nauda, vajadzētu brīdināt cilvēkus.