Profesora J. Ķīša klīnika dermatoloģijā - Ielaiž speciāli slimības gaitu

Labdien. Vēlos brīdināt cilvēkus. . Pirms aptuven7-8 gadiem saslimu ar STS slimību kuru nedaudz bija ielaista. Devos ārstēties pēc palīdzības pie šī tā saucamā Profesora. Nozīmēja analīzes kas nebija lētas. Pēc analīžu rezultātiem jāierodas atkal , kur sāka izrakstīt zāles kas aptur slimību jeb aizkavē , bet neizārstē līdz galam. Tā sakot apārstē uz laiku ka pēc mēneša simptomi turpinās. Un viņš zin kā es nākšu atkal ar sūdzībām. Un atkal maksāšu par analīzēm no jauna . Atkal zāles kas apārstē .. tad sāk runāt kā kā jaapaseņo prostata. Jāņem no vēnas asinis un jāspriež dibenā. Un jālieto zāles. Vissi kurssi izzieti bija . Un atkal pēc mēneša simptomi . Tad atkal no jauna cikls kura laikā viņš man aizrāda . Kā es neārstējos. Tādā veidā sanāca novilkt aptuveni nepilnu gadu kādas rezes 6 biju pie viņa. Tad sapratu ka strādā sistēmā un veicina uz tādiem kā es biznessu . Aizgāju uz DAP klīniku tur izārstēja ar pirmo zāļu kursu.

25.01.2023