www.sudzibas.lv Mango Attieksme tik nicinoša un tā nav pirmā reize

Mango - Attieksme tik nicinoša un tā nav pirmā reize

Drausmas! Šodien staigajot pa pilsētu ar draugu, nolēmu ieiet veikalā Mango, pēc neilga, laika ejot uz ģērbtuvi, draugs man aizmugure bija nesis manis peņemtās 2 bikšu pārus, svārkus un maiciņu, ko velējos pielaikot.Pienācām pie kabīnēm, apstajāmies, lai paņemtu to numuriņu cik mums drēbes. Pārdevēja jautā, "Cik jums ir?", es atbildu, ka 4 gab., nē viņa pilnīgi raudams no rokām laukā sāka skaitīt vai tiešām ir 4 apģērbu gabali!!! Es biju šokēta! Kaut ko tādu redzēju pirmo reizi! Kad ejam uz kādu tiešām labu veikalu, piem. Pepe Jeans, tur pārdevējas laipnāk par laipnu skrien klāt un jautā vai palīdzēt utt., bet te kaut kādā Mango pardevējas uzskata sevi par kaut kādām pasaules naglām vai?! Ja man vajadzētu kaut ko nozagt, tad es ietu uz krutaku veikalu... Bet te tiešām tā attieksme tik nicinoša un ta nav pirmā reize, arī citreiz kad ieej veikalā tās pārdevējas tā skatās uz tevi :S

K

R ReSS 10.01.2009

nu bet pareizi, tie zagli var nosleept un nozagt taada veidaa jebko, bet pardevejam pectam jaamaksaa)

P Patr/iC 10.01.2009

A Jūs zināt ka zagles var būt pat tās cacas kas braukā ar Lexus? !! Viņām tas ir hobijs-ZAGT un būt nepieķertam, gan jau tētuks izpestīs

L LLLL 10.01.2009

PIekrītu Ress un Patric! Daverjai no proverjai.

M Madara 19.01.2009

tas ir pilnīgi normāli, jo pārdevējām mango pēc tam ir jāmaksā no savas kabatas par nozagtajām mantām un te nav nekādas pasaules naglas, viņas vienkārši dara savu darbu un tas arī viss, cik nav redzēts, ka tādas cacas, kurām nauda ir pilna dirsa ir sazagušās, vairāk kā savas saprašanas, tas ir kā hobijs - adrenalīnam, tas ir pilnīgi normāli, ka viņas tā dara, un ļoti bieži vēl gadās, ka pats pircējs ir pārskaitījis nepareizi un kā būtu Kristīne, ja tu netīšām butu sajaukusi un tev nebūtu 4 gab, bet piemēram trīs un tu ieietu kabīnē ar 3 gab drēbēm, bet numuriņš tev būtu 4 gab... ??? viss vienas drēbes nav ...
tas kā strādā mango ir pilnīgi normāli, tas tik atkarīgs no klienta, ko tu tur savā galvā sadomājies tā arī tev izskatās ...

F forši 19.01.2009

Jā, man arī tā ir bijis, kad par daudz esmu sagrābusies pirms pielaikošanas kabīnē, pārdevējas pārskaitījušas.Bet es nekad no tā neko neesmu iztaisījusi, arī viņas ir tikai cilvēki, bet tauta nāk, nāk, bariem, īpaši kad ir izpārdošanas. Uzsmaidiet un ar mīļumu pret viņām, tajā steigā meitenes nespēj noorientēties kurš kāds cilvēks ir, izturās pret visiem vienādi.Un ticiet man, viņas atdarīs ar tādu pašu laipnību, vismaz man tā bija, tiku iekšā ar vairākiem apgērba gabaliem nekā noteikumos rakstīts-5(bet šis gadījums nebija par Mango).
Gan par Mango, gan Castro neko sliktu nevaru teikt, bet reti gan tur esmu bijusi.

D Dāma 19.01.2009

Citēju "ja man vajadzētu kaut ko nozagt, tad es ietu uz krutāku veikalu."
Varbūt viņa tevī sajuta zagļu gēnus?Lielākā daļa maksātspējīgo, pārtikušo Latvijas iedzīvotāju ir zagļi.Arī starp politiķiem ir zagļi, atšķirība no sīkajiem kabatu zagļiem ir tikai summas apmērs, bet tā pati būtība-nozagts no tautas, izmantot, nav svarīgi kur un kā.Un ja jau tu to tā uztver, tad varbūt ne bez pamata.Interesanti, cik tev ir gadu.Interesanti, vai iepirkies par savu naudu, par drauga nadu vai par vecāku naudu.

. .....kl 19.01.2009

Es astoņdesmito gadu beigās mācījos par pārdevēju. Padomju skola, bet mūs mācīja... "katrā pircējā saskatīt zagli"

ž Žaklīna 19.01.2009

Kas Tu esi kaut kāda princese kuras priekšā ir jāklanās!!!Tas ir viņu darbs un viņu intresēs lai veikalam nebūtu zaudējumi!Besī tās iedomīgās zosis!!!

M Mirklis 23.01.2009

Nuu - man liekas, cienijama, Kristine, Tev ir gruuta dziive un visticamak, ka Tu uz katra stuura saskati pasaules naglas!
Varbuut paklausies Lauri Reiniku "Nem to visu vieglaak..." !

M Marta 10.11.2009

Es nesaprotu kas jums dažām ir, cilvēks tikai izsaka viedokli bez jebkā rupja, bet dažai jau Kristīne ir zoss utt. Var piekrist un var nepiekrist, bet ne jau sākt apstrīdēt otru ar noniecināšanu.
Bet nu principā jā, tāds ir pārdevēju darbs, vienīgais varbūt dažām pieklibo attieksme pret klientiem.

E Eseseseseseseses 10.11.2009

bet ir atskiriiba, vai paardeveeja pajautaa un pieklaajigi pacilaa dreebes, kas klientam ir rokaas vai arii rupji izrauj taas no rokaam. normaaliem pirceejiem nevajadzeetu ciest no taa, ka cacas vai necacas zog, taa ir veikala vadiibas probleema.
ari man savulaik partikas veikalaa izraava maisinju no rokaam, lielo, par kuru ir jaamaksaa, tas bija vieniigais pie kases, veel nobriiniijos, kaapeec vinjiem nav normaalo maisinju. nu labi, es nokluudiijos, bet kaapeec nevar vienkaarsi pateikt, kaapeec jautaajums ir jaarisina tik necivilizeetaa veidaa, raujot lietas cilveekiem no rokaam aaraa tikai taapeec, ka nepaarzinu veikala maisinju politiku..

A Agita 22.11.2009

Esmu bijusa darbiniece veikalā Mango uz Brīvības ielas.Aizgaju prom, jo nevarēju strādāt tādā kolektīvā, bet ne to es gribēju teikt.Gribēju visiem pateikt, ka Mango veikalā mērīšanas kabīnēs ir slēptās kameras, kā arī noliktavā un vēl dazās vietās, kuras pārdevēji nezina.Es vinas nejauši atklāju.Man liekas, ka likt kameras mērīšanas kabīnēs ir ar likumu aizliegts.

P pircēja 11.09.2010

Pilnībā piekrīt-brīžiem šīs pārdevējas ir rupjas ...
Tu esi pircēja, Tev ir nauda, Tu pērc gan preci, gan pakapojumu!!!

Ja mani neapmierina tas kāda ir pārdevējas attieksme, es izturos tā, ka šī pārdevēja nolaižas no mākoņiem un sāk uzvesties viņas amatam pienākoši-pietiek ar vienu asu skatienu no augšas. Vai arī nometu viņai pie deguna visas drēbes, kuras gribēju pirkt-lai nestāv un nelūr tik pretīgi virsū, bet lai sāk darīt savu darbu...

Ja attieksme ir neuzmācīga, patīkama, tad arī es kā pircējā, loģiski, pasmaidīšu un nopirkšu netikai to kas man ir rokā un man būs patīkami atgriezties šajā veikalā un iegādāties vēl kaut ko tīkamu acīm.

Tā kā īstenībā viss ir atkarīgs no pašas attieksmes, jānostāda viss savās vietās, bet, saprotams, ir cilvēki ar maigām dvēselēm, kuri to nespēj un te nu lūk ir situācija-klients neapmierināts.

Z zilbe 11.06.2011

Visi tik gudri mak savus viedoklus izpaust.. Aizejiet un pastradajiet vinju vietas..Nostaviet tas 11h.. Protams ka meitene nems no rokam tas mantas un skaitis jo tas ir vinas darbs un tani bridi vina doma tikai par to lai preci nenozagtu..Pardeveja ir cilveks un nevajag vinu tgd uzskatit par kkadu shestoku..Mango cilveki apmeklee diena vairaki simti, bet Pepe Jeans labi ja 10 pa dienu ienaak kko noperk? ..