Mango

esmu viilusues ! vakar veeleejos iegaadaaties sominu sarkanaa kraasaa, kas ir exponeeta skatlogaa, kad vaicaaju paardeveejai peec taa, lai vina man so sominu paardotu, atbilde izskaneeja saada : "mees vinu paardosim tikai peec expoziicijas mainas ", kad teicu, ka veelos rezerveet vinu, lai iegaadaatos veikalam "izdeviigaa" briidi, atbilde bija: "juus zinaat, uz so sominu jau staav rinda"

K Koin 09.08.2004

Nu da , no eto ne prodavci vinovati kak mne kazhetsa, edinstvennoje v chom ih vina, chto oni ne smogli vam normaljno otvetitj, vezhlivo i sochustvenno, a escho.... Oni vinovati v tom, chto oni ne soobschajut nachaljstvu o takih kazusah, vedj nado zhe reshatj eti problemi,. Na vitrine vesit, a kupitj neljzja- eto GLUPO

K Kristīne 01.10.2008

pilnībā piekrītu, veikals nav no lētakajiem, bet attieksme tik drausmīgi nicinoša, itkā Tu kaut kāds bomzis esi un neesi vērts taja veikalā iet iekšā, katru reizi, kad eju jūtos nēērti jo tās pārdevejas lupī uz tevi ka uz kkadu monstru :S