C Cauna 14.06.2004

nu tiesa kas tiesa - mango pardevejas laikam tiesham visas juutas kaa veikala iipashnieces vai veel kas. Tik VIP ka bail iekshaa iet.

S Sandra 06.05.2007

Oh.. ja pilnibaa piekriitu tevi nopeeta no galvas liidz kaajam,kad ierodies veikalaa!!!- GAlvenais,ka nekad nekaa nav ,kad pardeveejam pajautaa izmeeru vai citu krasu apgerba.+ veel apgeerbs ir neetiirs - pussapleests + smird peec sviedriem. LIekas ka tirgus humpalu bodee vareetu iegaadaaties labaaku apgerbu!!!nacas saskarties personiski, jo velejos iegaadatie baltas bixes - kuras bija izvaartiitas pa zemi - uz jautaajumu - vai taads pats izmeers nav ,bet tikai Tiiras - pardeveja skatiijas uz maniim ar lielaam aciim - beigas noburxeeja,ka nav un ja man kkas nepatiik - varu iet no kurienes naakusi!!!!