Kategorija "Aptiekas"

Aptiekas Ārsts Slimnīcas Veselības / Dzīvības apdrošināšana Veselības centrs Zobārstniecība
Sūdzību skaits par uzņēmumu
Uzņēmuma uzticības līmenis
Mēness aptieka
Euroaptieka
BENU aptieka
A Apotheka
Saules aptieka

Benu Aptieka - Slikts serviss

Slikts serviss Nedēļas sākumā bija nepieciešams izgatavot zāles. Tā kā regulāri iepērkos Benu aptiekā devos turp, jo tiek reklamēts, ka tur gatavo zāles. Bet... bija liela vilšanās, kad veicu pasūtījumu. Man rupji atteica, lai nāku pēc 3 dienām vai lai eju uz citu aptieku , kurā ari gatavo zāles. Protams, devos uz to otro aptieku, kurā ari man izgatavoja zāles jau tajā pašā dienā. Jautājums : kādēl tiek reklamēts ka tiek gatavotas zāles, bet pakalpojumu nesniedz ?

Za zane5 08.12.2017

Euroaptieka - Anniņmuižas bulvāris 40a - Slikta apkalpošana

Slikta apkalpošana Ļoti slikta apkalpošana Euroaptiekas filiālē Anniņmuižas bulvārī 40a. Neizsniedz medikamentus pa e-receptēm. Nepaziņo e-veselības tehn.dienestam par problēmam ar programmu "e-receptes" lai varētu novērst nepilnības, attiecīgi bremzē valsts programmu. Nerunāja ar mani latviski, kliedza, apsaukāja manu dakteri un beidzot veikala vadītāja teica, ka es neko nepieradīšu. Mīlie cilvēki, es netaisos neko nevienām pierādīt, vienkārši nekad vairs neapmeklēšu nevienu no euroaptiekām. Visi pieradījumi ir fiksēti aptiekas video, lai jūsu augstākā vadība paskatās, kāda ir jūsu uzvedība.

Fi fif 06.12.2017
Komentāri 4 Aptiekas

Ālante DN SIA - Плохое обслуживание

Хотите, чтобы вас послали? Посетите аптеку "Ālante Dn" по Улице Циалковска 3, пос. Химия, Даугавпилс. Нет сил уже терпеть это хамское обслуживание. Интересно, по какому принципу набирается персонал в данную аптеку? Наверное по принципу, чем сильнее ненавидишь людей, тем лучше. Мины недовольные изначально, что к ним подошли, никогда ничего не посоветуют. Сколько раз зарекалась туда не ходить. Вчера ситуация просто убила. Захожу в аптеку, никого, только две аптекарши сидят. Встала, уже недовольная, тем, что я припёрлась. Я попросила лекарства, она пробила, далее я имела глупость спросить про витамины, ничего вразумительного она не ответила, и далее я имела ещё большую глупость попросить упаковку, чтобы посмотреть состав, на что получила ответ: "ну начинается! " ну и всё это "обслуживание" ещё сопровождалось красноречивыми взглядами и вздыханием. Почему я купила эти витамины, а не швырнула ей обратно, не знаю, наверное воспитание не позволило. Но я одного не могу понять, если тебя так раздражают люди, зачем ты с ними работаешь? Смени работу и не мучай ни себя, ни окружающих.

Ns NS 30.11.2017

Euroaptieka - Обслуживание

Обслуживание 7 ноября примерно в 11: 30 была в аптеке на Юрмалас Гатве 85, меня обслуживала Светлана П.. Я купила капли и мазь для глаз попросила мазь Fucicort (вообще, она рецептурная, но мне сначала дали ее) , но потом я попросила, что бы фармацевт мне предложила витамины для дочки, 15 лет, предупредила, что дочка не умеет глотать таблетки и может какие то жевательные или сосательные, на это мне ответили, что для такого возраста таких нет: (. Я сказала, ладно, вы меня не понимаете, я спрошу в другой аптеке и вот это то и задела ее. Она говорит, ах, я вас не понимаю и сразу вытащила демонстративно мазь из кулька и сняла сумму с чека:) в итоге, я все медикоменты приобрела в др. Аптеке. Зачем такие пожилые и неадекватные фармацевты, которые с места ленятся сдвинутся, чтобы предложть клиенту витамины: ( ( (

Fa farmacevt 08.11.2017
Komentāri 8 Aptiekas

Euroaptieka - Slikts serviss

Slikts serviss В очередной раз возмущён работниками Euroaptieka на Деглава 67, поэтому наконец решил написать публично! Хочу обратить Ваше внимание на работующую в этой аптеке фармацевта РАИСУ. Так как я являюсь постоянным клиентом именно этой аптеки, то я достаточно часто наболюдаю то, что г-жа Раиса ведёт несдерженно по отношению к клиентам. Г-жа Раиса может поднять голос и нагрубить клиенту, если тот начинает задавать ей неудобные вопросы или хочет получить от фармацевта более подробное разъяснение той или иной ситации, не учитывая того, что НЕ ВСЕ клиенты аптеки (ЛЮБОЙ!) здоровыми людьми, адекватно воспринимающие информацию (здоровый и счастливый человек не посищает аптеки). А также, довольно часто на лице этой особы можно прочесть то, что она ненавидит свою работу и ещё больше клиентов заходящих в аптеку, таким образом сбрасывая свой негатив и неудачи на клиентов.

Yo yoto2 21.10.2017

A Apotheka - Slikts serviss, pardod bojatas preces

Slikts serviss, pardod bojatas preces Nopirku inforsarkano termometru microlife nc150 pa 36€ , darīju vissu ka noradits instrukcijā, bet termometrs jau no pirmas pirkšanas dienas rada nepareizi , parbaudīju. Izmeriju visai ğimenei temperaturu, visiem rada ka ir temperatura , un no katras merisanas reizem rada vel vairak temperaturu, izmerijam ar elektronisku termometru un dzivsudraba termometru rada normalu srabilu temperaruru 36.6 visiem . Kad pirku aptiekas farmacefts nepastastija neko. Instrukcija uzrakstits ka termometrs rada temperaturu precizi un pareizi. Bet isteniba ta nav.Atnesu uz aptieku , atteicas nemt atpakal , zvaniju termometra razotajam un pateica uzrakstit iesniegumu lai atgriež naudu un atnest uz aptieku, vini atsutija uz parbaudi termometru un ekspertiza paradija ka ķipa ir viss kartiba un tas nav braķis un atsutija atpakal uz aaptieku , atgriezos uz aptieku savakt naudu vai apmainitu preci un vini pateica ka naudu atpakal nedos un neapmainis preci, jo ekspertiza rada ka viss ir ok un uzrakstija ka var but kļuda +/- 1.33 gradi ,kad instrukcija vispar nav uzrakstits ka var but tada liela kļuda, instrukcija rakstits ka rada pareizi un precizi! Mes parbaudijam aptieka ,ka rada termometrs uz berna pirmo reizi paradija 37.2 un otru reizi paradija 37.4 pilnigi veselam bernam, kuram majas iepriekš mes merijam temperaturu ar diviem citiem normaliem termometriem un bija 36.6. Paprasijam aptieka vel ar kadu termometru izmerit temperaturu lai vini ieraudzija ka nepareizi rada tas termometrs.Uz ko aptiekas farmacefts atteicas izmerit ar citu termometru un pateica: "Nu redzat , strada termometrs! 34.4 ta ir normala , stabila temperatura cilvekam ." Vai nu tas ir normali ?! Viss kas ir uzrakstits instrukcija neatbilst realitatei un ir likums ka kad pircejs grib pirkt preci farmaceftam visu jaapraksta ir un japastasta par preci , man neko vispar nepastastija un nepabridinaja ka radit var nepareizi termometrs ka ari instrukcija! Kada jega ir no termometra kurš rada nepareizu temperaturu?! Un kadi tur strada cilveki taja aptieka? Un taja microlife firma ? Neiesaku tur pirkt tadas lietas. Naudu neizdevas atgrizt atpakal , ka ari neizdevas apmainit termometru.

Ro Roky 02.10.2017

Euroaptieka - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlos sūdzēties par aptiekāri Vladislavu, kas strādā Jelgavā, tc Valdeka Eiroaptieka. Jau vairākkārt saskaros ar nepatīkamo izturēšanos pret aptiekas klientiem no aptiekāres Vladislavas puses. Meitene jauna, bet ļoti neiecietīga un nelaipna, ja klientam kaut kas nav skaidrs vai saprotams. Runā aizkaitinātā tonī, rupji. Pati aptieku apmeklēju bieži, bet izvairos griezties pēc palīdzības pie šīs aptiekāres. Stāvot rindā blakus kasē, bieži redzu, ka šī aptiekāre trenkā pircējus pa tirdzniecības zāli, nepalīdzot atrast preci, stāvot aiz letes un nesaprotami norādot preces atrašanas vietu. Iespējams, meitenei ir kādas veselības problēmas, kas apgrūtina kustības (liels virssvars), bet tas taču nedrīkst iespaidot pircējus, kas paši bieži vien ir veci un neveseli.

Kl Klaudijar 03.08.2017
Komentāri 6 Aptiekas

Euroaptieka - Pakalpojuma nesniegsana

Pakalpojuma nesniegsana Šodien 23.06 liepājā jaunā ostmala 3/5 euro aptiekā gribēju izmērīt asinsspiedienu. Mēru regulāri jo man tas asinsspiediens lēkā. Nostāvēju rindā, tik slikti jutos un beigās farmaceite pasaka ka neesot laika izmērīt! Vai tad tas neietilpst vinas darba pienākumos? ! Tā drīkst darīt?

līga1234 23.06.2017
Komentāri 5 Aptiekas

Benu Aptieka - slikts serviss

slikts serviss Vēlos vērst Jūsu uzmanību uz aptieku ar adresi Katrīnas dambī 3. Jau pirms kāda laika mana radiniece pārstāja būt tieši šīs aptiekas kliente dēļ nelaipnās apkalpošanas. Piemēram, kad viņa pirms pirkuma palūdza vai varētu apskatīt zāles, tad viņai strupi atbildēja, ka tur jau nv ko skatīt... Es pati piedzīvoju ļoti neprofesionālu apkalpošanu tajā pašā aptiekā, kad šodien man tika pārmests, ka esmu izņēmusi karti parāk ātri no karšu lasīšanas termināļa. Kad aizgāju mājās, saņēmusi savu pirkumu, secināju, ka naudas summa rezervēta divreiz. Protams, tērēju savu laiku un devos uz aptieku otrreiz. Tā vietā lai saņemtu atvainošanos un palīdzību ar situācijas atrisināšanu, pārdevēja mēģināja uzbrukt par to, ka esmu toreiz izņēmusi karti pārāk ātri un no konkrētās pārdevējas nesaņēmu nekādu palīdzību. Viņa līdz pēdējam brīdim mēģināja tikai aizstāvēt sevi. Labi, ka blakus bija pieredzējušāka pārdevēja un mēģināja sazināties ar termināla operātoriem. Diemžēl jasecina, ka apkalpošanas līmenis Benu aptiekā ir zems un arī man būs jāmeklē cita aptieka.

Li Lienite84 21.04.2017

Mēness Aptieka - Slikts serviss

Slikts serviss Rīgā, Barona Centra "Mēness aptieka" nepieklājīga aptiekāre (kundze gados), kas: 1) Piedāvā dārgākos medikamentus un tikai pēc pieprasījuma tomēr parāda lētākos. 2) Uz aizrādījumu, kāpēc sāk ar dārgākajiem, atļaujās paaugstinātā tonī stāstīt, ka pircēji paši nezinot ko vēloties. Atstājot aptieku, skanēja pavadoša kliegšana no aizmugures.

Ug Ugac 31.03.2017
Komentāri 4 Aptiekas

Mēness Aptieka - Slikts serviss

Slikts serviss Ja aptieka (Tvaika 2) maina savus darba laikus, par to cilvēkus jāinformē savlaicīgi. Pacienti, kam zāles jāsaņem katru dienu palika bez zālēm, jo recepte atradās aptiekā. Uz durvīm, mājas lapā ir vecie darba laiki no 8.00-18.00, bet 21.02 .17 pl.17:20 aptieka bija slēgta. Aptiekas darbiniece nelaipni atbildēja , ka aptieka tagad strādās līdz 17.00

Euroaptieka - Reklāma

Reklāma Samazini tumšos lokus zem acīm ar R*********R... Virsraksts e-mailam.. Talāk nekādas informācijas.. Emails tukšs.. Nu sudzība šī nav tikai nu man šķiet var būt nedaudz aizskaroši ka tie loki zem acīm iet pa priekšu. Nu kā vispār tādu var uztaisīt... Es saprastu - ieskatieties musu jaunaja piedavajumā bet nu tāds teksts.. Tik nemākulīgi. Šausmas... Un tās reklāmas... Nepuņķojies un tt. Tagad uz katra stūra.. Aizskarošas... Ļoti nekorekti pret cilvēkiem... Jāuzliek kāds sods

Benu Aptieka Alfa - slikts serviss

slikts serviss Добрый день! Очень некорректное отношение фармацевта в Bēnu aptieka в альфе!. Я спросила есть ли в продаже аналог лекарства mezim. На что услышала злой-хамский (видимо я не первая была которую интересовал этот вопрос) и она просто сорвалас на мне ответ - мы российскими лекарствами не торгуем. А я и не просила российские, это могут быть любые производители украина белорусия руминия и так далее чтоб подешевле. Фармацевт мне второй раз уже в истеричной форме-снова кричала что российскими лекарствами не торгуют. С каких это пор украина, белорусия, руминия относятся к россии какая то параноя-зомбирование у работника аптеки, меня политика не интересует, а вот фармацевта оказалос очень даже. Закон у нас не запрещает торговать аналагами лекарств, другой вопрос что аптеки не заинтересованни продавать нам лекарства подешевле. . Если есть ещё аналогичные случаи, пишите, на facebooke можно сделать ре посты устроить бойкот bēnu apteke. Чтоб как можно меньше людей посещало эти аптеки. Резюме - очень хотелось, чтоб фармацевты относились к своим обязаннастям корректно, не вмешивать политику и своё личное отношение к происходящему в мире а культурно относились к клиентам.

Saules aptieka - Nepamatoti augsta cena

Nepamatoti augsta cena Nemēdzu sūdzēties un kādam tas liksies sīkums, bet ir "sakrājies" (pa pilītei). Ir medicīniski produkti, kuri ir pieejami tikai šajā Saules aptiekā. Bet lūgums, pirms Jūs visi ārsti sūta uz šo aptieku kā vienīgo vietu (baigais lobijs Rīgā ir izveidojies par labu šai aptiekai), kur iegādāties preperātu (arī uz vietas jaucamās zāles), ieejiet citās aptiekās (piemēram, A aptiekās - nav man nekādas daļas, ieinteresētības gar šo aptieku, bet subjektīvi patīk serviss, produktu pieejamība), jo tur analogs medikaments Jums izmaksās daudz mazākā cenā. Un uz kvantumu salasīsies ievērojama summa. Griebiet piemēru, labi - visparastākais dzeramais kaļķis (10% natrija hlorīds), ko taisa uz pasūtījuma, Saules aptiekā man izmaksāja ap 5.6 eur, bet pēc mēneša A aptiekā izmaksāja 3.16 eur, sakiet, kur rodas 44-44% starpība šai vienkāršajai precei? Nerunājot par to, ka piebraukt pie šīs aptiekas ir neiespējamā misija (ar kājām protams elementāri) un dodoties pakaļ medikamentam saskaņotā laikā, izrādās, ka tas vēl nav gatavs un neviens pat neatvainojas.

Euroaptieka - консультанты хамло

консультанты хамло Кратко: в субботу 8. Октября 2016 в ~15: 00 в магазине на a. Saharova iela 20a сотрудница euroaptieka - нахамила мне и вела себя неадекватно. Подробно: я зашел в вашу аптеку около 15: 00, чтобы купить шампунь для волос. Не найдя его в рядах и полках - подошел к одной из сотрудниц и спросил - где же мне найти мой шампунь определенной марки! Сотрудница сказала, что на эту секцию аптеки отдельный консультант и быстро от меня убежала. Я вернулся обратно в эту секцию, походил, подождал, никакого консультанта не появилось. Ушел. Пошел в максиму, закупился продуктами. Вернулся, когда в аптеке было меньше людей. Смотрю - в этой части аптеки все так же нет продавца. Пошел в дальнюю часть аптеки - направо. Там меня встретили сразу несколько сотрудниц. Судя по их выражению лиц, они были не особо счастливы меня видеть. :) я спросил по поводу моего определенного шампуня. Они сказали, что этим занимается их другая коллега. Я сказал, что я как бы уже заходил к ним и другую коллегу не обнаружил. После этого наконец-то появился консультант этой секции аптеки. После того, как я на русском задал вопрос ее выражение лица стало еще грустнее и недовольнее. Мы пошли к полке, где стояли шампуни этого производителя. Я спросил шампунь на каждый день. Она показала мне шампунь на каждый день. Он был не того типа, который я обычно использую и который мне порекомендовал дерматолог. Я показал на тот, который я использовал до этого и спросил - вы уверены, что тот, который вы говорите на каждый день? В этот момент я получил порцию хамства. Консультант убежал от меня и заявил, что я веду себя агрессивно и она не будет меня обслуживать. Потом она заявила, что ее посылали на курсы и там точно объясняли (!!!) какой шампунь какой. Бутылку шампуня я все-таки купил, да, это именно тот, который на каждый день для последующей ликвидации перхоти и который мне рекомендовал дерматолог.

Mēness Aptieka - Nekompetence

Nekompetence Sveiki! Šonakt nācās braukt uz dežūrējošo nakts aptieku Ogrē. Bija nepieciešams Rehydron Optim. Šīs zāles man ir labi pazīstamas ,jo viņas man izrakstīja ārsts. Izskatījās ka slimība iet lrom, bet pa nakti palika slikti un nācās no Ikšķiles braukt uz Ogri. Mēs esam ģimene ar 4 bērniem, un naudiņas nav daudz. Skaidri zināju ka 1 iepakojums šīs zāles maksā 0.91 eu, jo biju jau divas reizes iegādājies šīs pašas zāles divās citās mēness aptiekās. Tomēr farmaceite Sandra Liepiņa man atteicās pārdot 1 iepakojumu, es viņai izskaidroju, ka viņas lieliski pārdodas citās jūsu tīkla aptiekās pa vienai, un lieliski dalās pa vienam iepakojumam, un pat nosaucu viena iepakojuma cenu. Tomēr Sandra bija nelokāma. Man jau tā tās zālītes pa nakti nāk ar uzcenojumu, un protams neviens bez vajadzības pa nakti uz aptieku neskrien. Es laipni izprovēju sarunāt ar Sandru visos veidos, bet man tas neizdevās. Beigās nopirku 2 iepakojumus pas pēdējo naudu, man bija naudiņa vajadzīga no rīta, jo sieva no rīta ietu uz veikalu pakaļ brokastīm priekš bērniem. Gribētu Jūs lūgt, tomēr nostādāt saviem darbiniekiem konsekventu vienādu sistēmu kā tiek pārdotas zāles, it sevišķi dežūrējošās aptiekās pret to vajadzētu izturēties sevišķi atbildīgi. Ja es zinu ka tās zāles var iegādāties pa noteiktu summu, tad es ar to arī rēķinos pirms dodod desmit+ kilometri uz dežūrējošo aptieku. Uzskatu ka Jūsu pienākums reaģēt uz šo sūdzību, jo viņa ir 100% pamatota.

Bu bundes 27.07.2016
Komentāri 1 Aptiekas

A Aptieka Anniņmuižas bulvāris 90 - Slikts serviss

Slikts serviss Vēlējos nopirkt krēmu Linola urea, A- aptiekā Anniņmuižas bulvārī 90. Pārdevēja/farmaceite informēja, ka pašlaik neesot, bet var pasūtīt no bāzes uz rītdienu, pierakstīja manu tel.nr, un tad sekoja prasība- iemaksājiet avansiņu!! Rodas jautājums- vai tā ir aptieka vai kaut kāds augļotāju kaktu kantoris?!?

Ru Rurū 20.07.2016

Euroaptieka - Attieksme

Attieksme В аптеке "Euroaptieka", в 3-ёх иксовой Максиме на Deglava 67 работает просто отвратная по отношению к клиентам фармацевт Елена. Ничего не могу сказать против скорости обслуживания, но само обслуживание просто отвратное. Человек, работающий с людьми, должен знать, что нужно мыть голову или хотя бы расчесаться. Ногти в ужасном состоянии, с грязью под ними, а на лице так и написано "Я ненавижу свою работу". Покупала у неё женские витамины Live Well, на вопрос как принимать, получила ответ:"Там всё написано". Ответ был так и полон какого-то недовольства. Я спросила это у фармацевта, что за хамство? Думала, что мало ли, у человека случилось что-то, но рассказав этот случай своим знакомым, получила ответ, что она со всеми так себя ведёт. Такому человеку не место в солидной аптеке, а вот на базаре в самый раз.

Mēness Aptieka - Ужасное обслуживание!!!

Ужасное обслуживание!!! На Bikernieku 160 на кольцевой, есть магазин Рими и в нем аптека! Там работает отвратительная женщина лет 50 стрижка каре и белые волосы! Она ВСЕГДА грубит, хамит, пререкается и разговаривает на повышенных тонах! Многие жители микрорайона жалуются, но я буду говорить от себя! Сегодня попросила у нее Линекс беби , она достает другое лекарство, я говорю это у нас есть, а она почти крича НУ ТАК И ПЕЙТЕ ЕГО, ЕСЛИ У ВАС ЕСТЬ, ЧТО ПРИШЛИ ТО СЮДА ТОГДА! Муж ходил не раз и тоже, мало того , что дает всегда не то , что просим, так еще и грубит! Уголь просили она дает Sorbex, конечно это то же самое , но и дороже в раз 5. Всегда когда говоришь, что нужно именно это лекарство, она а вы что врач, откуда вам знать, какое лучше?! В общем в эту аптеку ни я ни подруги больше не пойдем!!!! У нас здесь хватает других! Нервы дороже!!!!

Mēness Aptieka - slikts serviss

slikts serviss Labdien. Vēlos sniegt sūdzību par aptiekas darbinieci , kura šodien strādāja Zolitūdes Rimi jaunajā Mēness aptiekā, sieviete ap 50 , īsiem brūniem matiem. Rindā bija tikai 2 cilvēki , es un sieviete ar bērnu pirms manis. Aptiekāre-pārdevēja runāja ar sievieti pirms manis 15 minūtes par abu dēliem , par mazbērniem , pilnīgi ignorējot to, ka es stāvu rindā un gaidu . Pārdevēja -aptiekāre mani skaidri redzēja. Man apnika stāvēt un es aizgāju tā arī neiepērkot zāles ! Vai tas ir normāli stāvēt rindā 15 minūtes ,kad pirms manis ir viens cilvēks ??? Kāpēc Jūsu aptiekā ir tik zema līmeņa apkalpošana? Kāpēc darbiniece neveic savus pienākumus ,bet runā? par privātām tēmām darba laikā? Kas viens pircējs vairs nav pircējs???

Na Natālija Tr 09.06.2016