Meklēšanas rezultāti

AtrisinātaEvelatus - Krāpšana, lietotu telefonu uzdod par jaunu, ieslēdzot jau pilns log ar 2-3 menešu veciem zvaniem (Sūdzība)

Krāpšana, lietotu telefonu uzdod par jaunu, ieslēdzot jau pilns log ar 2-3 menešu veciem zvaniem Veikalā pārdeva lietotu telefonu uzdodot to par jaunu, kad telefonu mājās uzlādēja, jo veikalā tam baterija bija pilnīgā 0, lai gan parasti jau vismaz ieslēgt telefonus var, tad atklājās ka ir arī 2-3 meneši veci zvanīti un saņemti zvani. Zvanot uz EVELATUS , neviens neko skaidrot pat negrasījās, uz e-pastiem neatbild, aizjot uz veiklau, pārdevējs veikli noformatēja telefonu un teica, ka nekas tak neesot bijis, varbūt tikai kāds testa zvanu veicis. Ta nu sanāca ka iznāca dāvināt lietotu...

Mēness Aptieka - Ужасное обслуживание!!! (Sūdzība)

Ужасное обслуживание!!! На Bikernieku 160 на кольцевой, есть магазин Рими и в нем аптека! Там работает отвратительная женщина лет 50 стрижка каре и белые волосы! Она ВСЕГДА грубит, хамит, пререкается и разговаривает на повышенных тонах! Многие жители микрорайона жалуются, но я буду говорить от себя! Сегодня попросила у нее Линекс беби , она достает другое лекарство, я говорю это у нас есть, а она почти крича НУ ТАК И ПЕЙТЕ ЕГО, ЕСЛИ У ВАС ЕСТЬ, ЧТО ПРИШЛИ ТО СЮДА ТОГДА! Муж ходил не раз и тоже, мало того , что дает...

Mēness Aptieka - Отвратительное обслуживание (Sūdzība)

Отвратительное обслуживание Здравствуйте, неделю назад была с менесс аптеке, в болдерая на улице стурманю 29. На данный момент я беременна и сказать что у меня прекрасное самочувствие не могу. И так придя в аптеку я увидела две очереди и встала в одну из них. Прошло уже приличное время 15-20 минут. В этот момент, когда моя очередь вот-вот уже подойдёт , заходит женщина в возрасте и начинает высказывать свои недовольства в слух и бегать из очереди в очередь. Я человек не скандальные и терпеливо жду и молчу. Фармацевт...

Mēness Boulings - Sabojati svetki (Sūdzība)

Sabojati svetki Biju aizvedusi uz šo iestādi savu dēliņu, lai kopā ar draugiem nosvin dzimšanas dienu. Jāsaka, ka pilnīgi viss tur nogāja šķērsām - celiņi gļukija, pica bija neēdama un apbērta ar dillēm, darbinieki neatsaucīgi un manis atvesto kūku viņi nepieņēma, jo neesot vienā gabalā. Biju speciāli pasūtījusi, lai sagatavo vairākas maziņas, katra bija papīrītī un par griešanu vai servēšanu nebija jāuztrauc. Viss beidzās ar to, ka bērns bēdīgs, jo nevar draugus uzcienāt ar savu mīļāko kūku, mēs skrējām uz...

Step Manija - Nestrādā prece/Deju Paklājiņš (Sūdzība)

Saņēmu savu deju paklājiņu step manīja. Nav iespējas pieslēgt pie datora. Disks nestrādā, e- pastā norādīta adrese kur var nolādēt programmu, bet tas nedod gaidītos rezultātus. Zvanot uz info man liek nosūtīt uz viņu garantijas servisu, bet kas tad segs izdevumus. Paziņoja ja brāķis, tad arī šādā gadījumā netiek atgriezta nauda par sūtījumu. Nogādāt pašai neatmaksājas. Vārdu sakot neviens, nekādu atbildību neuzņēmās. Internetā atradu diskusijas, kur daudzi sūdzas par šī veikala pārdotajiem paklājiem.

Media Smart - Mēneša aģents (Sūdzība)

Media Smart televīzijas mēneša aģents Romāns var iet izdirsties.Piestrādā pie lasāmās lappeles un attieksmes. Veiksmīgu karjeru!

Mēness Aptieka - krāpniecība (Sūdzība)

krāpniecība Šajā aptiekā dažreiz liek samaksāt vairāk, nekā īstenībā vajag. Nedod čekus. Uzmanieties..Pēdējais piefiksētais gadījums bija 1. decembrī 2014. gadā ap 11:00. Pārmaksāju 50 centus. Apķēros tikai mājās.

A agrox 02.12.2014
Komentāri 1 Aptiekas

Mēnes Aptieka - nesit ceku (Sūdzība)

nesit ceku Sodien ieeju Meness aptieka, Dzerves iela ,noperku zales un konfektites(kas tur ir pieejams),farmaceite nosauc summu kada jamaksa,es samaksaju,tacu kase tiek atverta ar atslegu un atdod man atlikumu! Itka jau man to ceku nevajag,bet si jau nau pirma reize kad neizsit ceku!

M madzii 01.12.2014
Komentāri 0 Aptiekas

Mango - Nekvalitatīvas drēbes (Sūdzība)

Nopirku veikalā Mango tuniku no jaunās kolekcijas. Audums 100% viskoze, tādēļ cerēju, ka nebūs problēmas ar pūkošanos utt. Pēc pirmās mazgāšanas garumā sarāvās par 10 cm. Iesaku nopirktās drēbes (jebkurā veikalā) censties pavalkāt un izmazgāt pirmajās 2 nedēļās, lai ir kāda iespēja atgriezt, jo ražošanas brāķi un nekvalitatīvs audums ir ļoti daudzos veikalos.

E eevy 24.05.2014
Komentāri 3 Apģērbs

Golden Saga - neatgriež manus auskarus atpakaļ (Sūdzība)

neatgriež manus auskarus atpakaļ Es nodevu remontam savus auskarus 09.01.2014. un šodien jau ir 08.04.2014. Trīs mēneši pagājuši un joprojām nav gatavi un neatdot pat uz manu lūgumu atdot tādus kādas es viņiem iedevu no sākuma. Kur mani auskari? Klientes nekad nepasūtiet un pērciet neko šajos veikalos. Veikali ir: Dzirnavu 67, Galeria Riga Dzirnavu 119 Juvelieru Fabrika Nr.1 Ieriķu 3, Domina Shopping Krasta 46 Mols Stacijas laukums 2, Origo Teātra 12 Vecrīga

Ergo - neizmaksā naudu jau vairākus mēnešus (Sūdzība)

neizmaksā naudu jau vairākus mēnešus Sveiki!mans auto tika avārijā 3 jūlijā,auto bija apdrošināts ergo.sarakstīju iesniegumu atbrauca novērtētājs,novērtēja viss kā nākas,pateica nu gaidiet četru nedēļu laikā pārskaitīsim uz jūsu kontu.pagāja četras nedēļas zvanu saku ka nau un kāpēc,viņi atbild-mēs nevaram jums pārskaitīt naudu,jo krimināllieta vēl nau beigusies.,bija ierosināta krimināllieta jo bija viens bojā gājušais.,zvanu uz policiju un jautāju vai liieta ir slēgta viņi saka jā,jau sen lieta pabeigta.zvanu atkal uz ergo saku...

Veronika Frolova - Mowennica (Sūdzība)

Dorogie roditeli ho4u vas predupredit OSTOROZNO MOWENNICA!!!Ne tak davno eta devuwka prosila otdat ej odezdu dlja ee rebenka 4to emu ne4ego nosit.slezna plakala.nu ja szalilas i sobrala vse 4to mogla.a 4erez paru dnej ja uvidela svoi vewi na prodaze kombenizon to 4to ja ej huppa otdala ona prodavala za 35 ls.i odezdu za 20ls.sna4ala ja ej zvonila ona ne brala trubku.potom napisala sms.posle 4ego ona udalila vse objavlenie.nu ne udevljus esli v skore opjat pojavitsja vewi to 4to ja ej otdala na prodaze.tak 4to dorogie roditeli budjte bditeljni ne otdavajte etoj osobe ne 4ego.

E Elena30 18.10.2013
Komentāri 6 Drošība

Krāpniece - Mawennica (Sūdzība)

Dorogie roditeli ho4u vas predupredit ostorozno mowennica!!! Ne tak davno eta devuwka prosila otdat ej odezdu dlja ee rebenka 4to emu ne4ego nosit. Slezna plakala. Nu ja szalilas i sobrala vse 4to mogla. A 4erez paru dnej ja uvidela svoi vewi na prodaze kombenizon to 4to ja ej huppa otdala ona prodavala za 35 ls. I odezdu za 20ls. Sna4ala ja ej zvonila ona ne brala trubku. Potom napisala sms. Posle 4ego ona udalila vse objavlenie. Nu ne udevljus esli v skore opjat pojavitsja vewi to 4to ja ej otdala na prodaze. Tak 4to dorogie roditeli budjte bditeljni ne otdavajte etoj osobe ne 4ego.

E Elena30 18.10.2013
Komentāri 5 Drošība

Bite - Bezlimita tarifs Bite nr.2 pa 3 latiem mēnesī - Bite draud man atslēgt izejošos zvanus. (Sūdzība)

Bezlimita tarifs Bite nr.2 pa 3 latiem mēnesī - Bite draud man atslēgt izejošos zvanus. Interesanta situācija. Zvanu tiešām daudz saviem radiem, arī aktīvi meklēju darbu, sanāk daudz zvanīties arī potenciālajiem darba devējiem, aizvakar man no BITEs atnāca draudu sms, ka es neievērojot "godīgas lietošanas politiku" un mans telefons tikšot atslēgts. Bet kā? Bites Tarifs nr.2 (pa 2 ls mēnesī) tieši piedāvā BEZLIMITA zvanus uz visiem mobilajiem tīkliem. Cik tad daudz dienā drīkstu runāt? Nekur tas nav norādīs.

MOWENIK ALEKSANDR ULJANOVSKIJ - AFERIST I MOWENIK (Sūdzība)

Budjte vnimateljni,ne doverjajte maloznakomim ljudjam! Rewila pomo4j cheloveku - Aleksandru Uljanovskomu,on sdelav mne stranicu,sdelav faljwivij dokument wto ja rabotaju,znaja moji dannije v odnoi iz stranic bistrix kreditov,obmanim putjom vzjal na moe imja 300 LS,i ne raspla4ivaetsja,xotja gavaril v te4enii mesjaca otdast!idut procenti,vozmozhno popadu v kredit reform!!Blagodarja tomu wto ne ras4itivaetsja,za 8 mesjacev vislal 149 latov,a ja bez raboti dolzhna opla4ivatj kredit sama!!!Bivajut zhe ....

Gan Bei Origo - Mati sušikos un zaļi mango ka burkāni saldajos sušikos!!! (Sūdzība)

Mati sušikos un zaļi mango ka burkāni saldajos sušikos!!! Tatad sākšu: Ta ieveroju vienu matu sāļajos sušikos draudzenes šķīvī, vel nereaģējām. Pec tam saldajos sušikos vel viens , mango ielikts pavisam negatavs pēc garšas ka burkāns. No pudeles lejot sojas mērci izrādās tā caura, pazinojam to oficantei adbilde bija visai divaina: Tā mums ir,..... Mēs pasmējāmies. Tad ievērojām tos matus nu tad pasaucām oficianti un klusi visu izstāstījām ar nolūku lai viņa ta kā visu novērstu. Pēc maza brīža atnāca puisis roka sānos salicis un lauzītā lv valoda...

Mango Galerija Riiga - nekompetenta vadītāja (Sūdzība)

Mango vadītaja ir nekompetentakā vadītaja, kādu esmu saticis. Iesaku uzņēmuma īpasniekam izvertet viņas kompetences atbilstibu ienemamajam amatam. Reti nepatīkama un vīzdegunīga un nekompetenta vadītāja. Tā jau saka, ka iedod vājam cilvēkam varu un redzesi, kas no viņa sanāks :) arī stradat ar viņu ir grūti, jo nezina darbinieku kodeksu, un nespēj kompetenti atbildēt nedarbioniekiem, ne klientiem. iesaku nopirkt personālvadības rokasgramatu :)

Mēness Aptieka - saindēšana (Sūdzība)

saindēšana Darbinieki ienes kreisos medikamentus, kas aptiekā pēc pavadzīmes vispār neeksistē un iestumj klientiem bez čeka. Lūdzu esiet uzmanīgi !! Uzrakstīju sūdžibu vadības- reakcijas nebija! Viela pārdomam ! Cik tālu tas viss aizies ???!! Работники заносят в аптеку левые, непонятные медикаменты, которые по накладным в аптеке не существуют- и вталкивают клиентам !! Будьте внимательны !! Написала жалобу начальству-не отреагировали. Тема для размышления.... ! Как далеко зайдёт безпредел ??!!

. ..... 13.10.2012
Komentāri 3 Aptiekas

Mēness Aptieka - Negatiiva,pazemojosha apkalposhana (Sūdzība)

Negatiiva,pazemojosha apkalposhana Labvakar. Biju shodien muusu aptiekaa, kur vairs nespeershu kaaju. Katru reizi, kad ja- peerk zaales (es pensionaare) man paliek slikti, jo tur straada taada farmaceite (ists vampiirs). Rupja iztureeshana pret cilveekiem, pazemoshana (kad atgaadinu par 5% atlaidi), rezultaataa-sabojaats garastaavoklis uz visu dienu. Taadaa aptiekaa,perkot zaales pie taadaa farmaceita, pie veseliibas netiksi.Jauna sieviete laikam neprot pat pasmaidit cilveekiem, kuri naak peec palidziibas. Darbaa vajag buut laipnai, sevishki APTIEKAA.Luugums atsuutit muusu aptiekaa smaidoshu un patiikamu farmaceitu.

L london 23.05.2012
Komentāri 1 Aptiekas

supoles.lv - vairāk kā mēnesi piegādā šūpoles (Sūdzība)

Nesaistieties ar šo firmu. Vairāk kā mēnesi nevar piegādāt bērnu rotaļu laukumu. jau 3 reizes nozīmets datums, bet vienmēr atliek. Nospļāvos, un pasūtīju citā firmā, pēc 5 dienām atveda un uzstādīja.

G guncuks 06.04.2012
Komentāri 1 Pārējās