Mēness Boulinga centrs - Slikts serviss

Pilnīga katastrofa, ne boulings. Darbinieki neprot un negrib laipni komunicēt. Viss ir ļoti novecojis, sistēma gļuko, monitori veci, 90. Gadu atmosfēra. Cenas neadekvātas, neatbilst saņemtajiem pakalpojumiem un ēdināšanai. Neļauj pat mazam bērnam dzert ūdeni no savas pudeles. Tik zems līmenis un vel kaut kā eksistē visus šos gadus. Neiesaku nevienam sevi cienošam cilvēkam.

11.07.2023

N

T taisnibascinitajs3 11.07.2023

Biju tur pirms 2 dienām, bija pilnīgi cita pieredze nekā aprakstīts(iespējams konkurenti nomelno).
Man piemēram, esot šeit pirmoreiz, patika labāk kā Zelta boulingā(vai kā viņš tagad saucās). Ierīces tik ātri strādā, 1h laikā paspēj vairāk izspēlēt un beigās maksā par kopējo laiku, kas reāli nospēlēts - nav kā citur, kad puspartijā tevi atslēdz jo stunda beigusies.
Par bērnu un ūdens pudeli, tur jau pati vainīga, ar to jārēķinās, jebkurā vietā, kur ir bārs iestādē, var aizliegt lietot līdzpaņemtos dzērienus un paiku.
Bet iespējams Jūs esat viena no tām "Jažemaķ", kurām šķiet, ka viss ir atļauts.