Mēness Boulinga centrs - Ļoti slikts servisa

Sākumā zvanījām uz boulinga tālruni, rezervējot un vairākas reizes minējot, ka esam studenti. Vēlāk atbraucot noteiktā laikā, boulinka apkalpošanas darbinieks neuzprasīja studenta apliecinošus dokumentus, kā arī netika paziņots, ka vajag uzrādīt studenta apliecinošus dokumentus, neņemot vērā, ka tas stundu atpakaļ rezervācijā tika teikts, ka esam studenti.

Galu galā, viņi prasīja krietni lielāku naudas apmaksas summu, nekā bija jābūt. Saka strīdēties un pateica, ka viņiem pilnīgi vienalga, vai izsauks policīju, vai ir jāmaksā lielāku summu par nepieciešamu.

Papildus, ir jāpiemin par to, ka vairāki boulinga ceļi bieži uzkarās un jūs no 2 samaksātām stundām spēlēsiet tikai 1.5 stundu. Pietiekoši bieži boulinga darbiniece pienāca pie mūsu celiņa uzrādot uz to, ka mums ir par daudz boulinga spēlēs bumbas.

Kā arī ļoti skaļa mūzika, kas visticamāk derētu tikai 10% no apmēklētājiem.

Godīgi sākot, es labprāt aizietu jebkurā citā Rīgas pieejama boulinga hallē, nekā "meness'ā", un lai jūs ērti pavadītu savu brīvu laiku, ieteicu arī jums netērēt naudu, laiku un garastāvokli uz šāda veida servisu.

16.06.2023

E EdBarss 16.06.2023

Izskātās pēc fake. Jo iepriekšējā sludinājuma mīnēti studenti un 10. min vēlāk raksta tie studenti...
Konkurentu atsauksmes...
Neesmu firmas parstāvis, vnkrš zajeb... kā Auto Rīga ar fake atsauksmēm.

B bagira0 17.06.2023

Tā, diemžēl, šajā vakarā gadījās, ka sakāpa un abas, pilnīgi nepazīstamas kompānijas, nonāca līdz sūdzībi rakatīšanai. Attiekame Mēness boulingā šovakar sita augstu vilni.

Jums ir iespēja domāt, kā Jūs gribāt. Tikai visi servisa apmēklētāji zin par šī uzņēmuma slikto servīsu.

Kā arī domājot par to, ka esmu kāda konkurenta uzņēmuma pārstavis, pielieciet, lūdzu, klāt faktus, ka esmu minējis savā sudzībā par iespēju aiziet kāda konkrētā citā pieejama boulinga hallē.
Ja vien, nevarāt to piefiksēt, tad es spētu apsolīt, ka Jūs esat "MENESS", sorri vēlējos pateikt misk... boulinga halles pārstāvis, kas vēlās interpretēt manu sudzību tā, lai galu galā tā izskatītos Jums vēlāmā formātā.