www.sudzibas.lv Mēness aptieka Mani neapkalpoja

Mēness Aptieka - Mani neapkalpoja

Šodien biju Rīgas ielas poliklīnikā bez desmit septiņos stāvēju Rindā. Iegāju aptiekā kur viens cilvēks jau stāvēja pie farmaceita. Tad ieskrēja sieviete kas bija pirms tam ko nopirkusi pateica farmaceitam ka nepareizās zāles esot izsniegtas. Tad es pieklājīgi izgāju ārā jo telpā nedrīkstēja atrasties trīs cilvēki. Sēdēju gaidīju ārpusē. Pagāja desmit minūtes un manā priekšā aizslēdz durvis. Es teicu ka es jau stāvēju, bet farmaceits vīrietis pikti atbildēja ka viņš esot cilvēks. Bet kas esmu es? Dzīvnieks? Ļoti nelaipns puisis. Būtu mani brīdinājis iepriekš es tai karstumā sēdēju un gaidīju 10 minūtes un pēc tam mani vienkārši aizdzina.

15.07.2021

Papildināts kwando 15.07.2021

Buļļu ielas Poliklīnikā Rīgā

Papildināts kwando 15.07.2021

Nevis Rīgas ielā

K

G Gordons Frīmens 01.07.2021
Slikts serviss

Meness Aptiekā strādā ļoti nekaunīga pārdevēja. Laikam dēļ sava liekā svara cilvēkam ir depresija un dēļ tā izlādējas uz pircējiem. Nevaru iedomāties kāda attieksme būtu pret pensionāriem. Un cik redzu šī nav pirmā sūdzība.

S Sudzibas.lv Admin 17.07.2021