www.sudzibas.lv Mēness aptieka Krāpšana, nelaipna attieksme

Mēness aptieka Bērnu Pasaule - Krāpšana, nelaipna attieksme

Tika izrakstīta ārzemju recepte zālēm Celecoxib (celebrex) 200mg. Farmaceite neko nesaprotot, paprasīja palīdzību kolēģei (kura iznāca no otras telpas ar masku zem deguna un apvainojušos sejas izteiksmi) , jo pat nesaprata kur tiek norādīts zāļu nosaukums (arī pēc atkārtoti dotas informācijas) . Noformēja recepti kā latviešu un pārdeva kastīti ar iepakojumu uz pusi mazāku. Ārsts ir uzrakstījis 60 tabletes, ar konkrēto recepti tika pārdotas 30. Nepaprasot vai tiks iegādāts konkrētais iepakojums, sekundes laikā tika pārdots, nebrīdinot par tablešu samazinājumu. Pēc pirkuma lūdzu čeka izrakstu apdrošināšanai. Atbilde noliedzoša, ar vārdiem, citēju, "ko jūs iedomājaties? Bija jāpieprasa pirms tam". Pirmkārt, netika apskatīts neviens personapliecinošs dokuments, netika uzdots neviens jautājums par apdrošināšanu un rupja, nievājoša, kā arī nezinoša attieksme no farmaceitēm. Rezultātā tiks zaudēti apmēram 20€.

L Little eedy 23.12.2021

Es šādas lietas Maz ko sapratu , bet ja jūs gribat , lai čekā ir jūsu rekvizīti , vai tad nav loģiski vispirms paprasīt ierakstīt viņus čekā , savlaicīgi uzrādot dokumentu un apdrošināšanas polisi, in tad sākt iepirkties, nevis vispirms dabūt čeku un prasīt tos pēc tam?😅 Vismaz man liekas ka tā darītu normālais cilvēkus bez neveiksminieka psiholoģijas 😅