www.sudzibas.lv Valsts zemes dienests Jāgaida 8 mēnešu lai piereģistrēt Lapeni

Valsts Zemes Dienests - Jāgaida 8 mēnešu lai piereģistrēt Lapeni

Lai Daugavpilī tie darbinieki un piereģistrētu lapeni ir jāgaida 8 mēnešus. Bet sākumā par to ir jāsamaksa 300+ eiro. Tāda birokrātija un tādas Cenas vienk. Iznīcinā jebkādu vēlmi kaut ko būvēt un darīt pilsētu un valsts skaistāko...

Cik es sapratu tā situācija visiem ir zināma bet neviens par to īpaši neraizējas... Nu a ko tas taču ir Latgale.

14.09.2023

RAMONA👀 14.09.2023

8 mēneši vēl ir maz. Nezinu ko viņi tur sara, bet pēc termiņiem šķiet, ka latvieši tik būvē un būvē un VZD nevar tikt galā ar visu, kas sabūvēts.

Ну так Хиллари Клинтон на прошлой неделе в интервью ABCnews так и заявила что всвязи с ожидаемыми геофизическими изменениями в США (ожидаемым взрывом супервулкана Йеллоустон, землетрясением в районе разлома Сан-Андреас и отделением Калифорнии) Украина, Прибалтика,Польша Венгрия, Словакия, Румыния поскольку по климатическим нормам США подходит для эвакуации населения США, то местное население подлежит депопуляции, то есть вымиранию!

Так что, господа латыши, земля в Латвии принадлежит не вам, а нам - американцам!

No 2025.g.stāsies spēkā NIN paaugstināšana pat 3 reizēs.Daudziem LATVIJAS IEDZĪVOTĀJIEM tas nozīmē SAVA īpašuma zaudēšana! Dalies!