Valsts zemes dienests

Kategorija: Politika / Valsts struktūras  •  Valsts aģentūras
Sociālie tīkli:

Valsts zemes dienests - Sūdzības un atsauksmes

Valsts Zemes Dienests - Slikts serviss

Slikts serviss Kadastrālās uzmērīšanas lietas pasūtīšanās brīdi, manuprāt, ir jāpiedāvā klientam iepriekš iegādāties bahilas, kurus viņš var piedāvāt mērniekam darbības laikā. Biju šokā, kad ieradies mērnieks 45. Izmēra zabakos ar 1 cm dziļu protektoru, izgāja tajos caur būvlaukumu, iegāja tīrajās, uzkoptajās telpās, sāk staigāt šurp turp, veicot izMērijumus, atstājot uz gRīga Zemes kubiņus. Mīcišana zabakos uz gaišā tepiķa bija mana sašutuma apoteoze! Man pat palika slikti.

Valsts Zemes Dienests - Slikts serviss

Slikts serviss Rindas neizmērojami garas un loti lnas apkalpošana. 30 min laika neviens cilvēks netiek pieņemts. Administrācija aizbildinās, ka iespējams kds ir pusdienas vai ir nopietnas lietas jārisina ar klientu. Šī nav pirma reize, kad ta notiek. Kapēc tad nevarētu sakartot šo jautājumu pieņemot darba papildus speciālistus. Jūs taču esat iestāde, kas strāda ar klientiem, tapēc lūdzu padomajoet un sniedziet atbilstošu servisu.

Valsts Zemes Dienests - neadekvāti augstās kadastrālās vērtības

neadekvāti augstās kadastrālās vērtības uz kāda pamata tika paaugstināta kadastrālālā vērtība zemei no 2007 gada. uz 2008 gadu. par 6, 7 reizēm. Bet uz īpašumu no 01.01.2010 par 2, 1 reizi. Ja īpašumam liels nolietojums, tad cenai jāsamazinās, bet nēē pie mums viss otrādi!!! Kur un kam sūdzēties???

Valsts Zemes Dienests - ignoresana

ignoresana Ta ka atrodos arpus Latvijas, tad jau vairakas dienas sutu e-pasta vestules Valsts Zemes dienestam ar jautajumiem. Neesmu sanemusi nekadu atbildi, ne, ka e-vestules ir vismaz apskatitas, nemaz nerunajot par manis uzdota jautajuma atbildi! Nezinu, ko iesakt, kam sudzeties! Ir skaisti noradit kontaktadreses, utt VZD majas lapa, bet kapec uz tam netiek atbildets!? Paldies!

Valsts Zemes Dienests - Kadastra izziņa

Kadastra izziņa Pavirša, vai nekompetenta(?) attieksme pret saviem pienākumiem. Ja darbinieks 3 nedēļu laikā(pēc iesniegtiem dokumentiem) ar 3. reizi (aizmirst iezīmēt būvi, sajauc kadastra nummurus)var sagatavot pilnīgu kadastra izziņu. Esiet vērīgi!