www.sudzibas.lv Valsts zemes dienests VZD Jurists apvaino apmeklētāju

Valsts Zemes Dienests - VZD Jurists apvaino apmeklētāju

VZD jurists Ilgvars Rugājs apvaino apmeklētāju. Šodien biju valsts Zemes dienestā reģistrētā konsultācijā Puškina ielā 14 pie nodaļas vadītājas Baibas fišeres. Nācu noskaidrot Vzd prasības uzmērīšanai pēc dzīvokļa pārplānošanas un arī paskaidroju, ka vēlos ieilgušo procesu beidzot paveikt, jo vēlos braukt prom no valsts pie bērniem. Uz to sarunā pieaicinātais jurists ilgvars rugājs mani apvainoja: "aizbraucēji... Pie pilniem galdiem jūs gribat aizbraukt, negribat strādāt", izteica arī citus apvainojumus, liekot saprast, ka es esot liekēde pie pilniem galdiem. I. Rugāja kungs mani redzēja pirmo reizi un viņam nebija nekāda pamata tādus vārdus teikt, jo visu mūžu esmu ļoti daudz un smagi strādājusi. Nodaļas vadītājas kabinetā tas izraisīja asaras, sašutumu, burtiski šoku. Kā 10 minūtes mani redzējis cilvēks var izteikt apvainojumus, neņemot vērā ne manus gadus, ne jebkādu elementāru cieņu. Vēlāk pārdomājot, nospriedu, ka i. Rugāja kunga vizuālā būtība liek domāt, ka, iespējams, viņš pats tādus vārdus ir daudz dzirdējis un neviens jau nevar pateikt vairāk kā vien to, kas pats ir. Sarunā piedalījās arī Vzd valsts reģionālās nodaļas vadītāja Baiba Fišere, kura ilgvara rugāja vietā atvainojās. Kompetentu konsultāciju nesaņēmu. Skumji, ka valsts Zemes dienestā tik zema darba kultūra.

03.08.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (4)

Vagons Komā 04.08.2020

Dažiem varbūt aizbraukšana it bijis dzīvības un nāves lēmums.

⛔️ 04.08.2020

Nē! Tev ir jāpaliek un jācieš ar visiem pārējiem! Tad pārējie jutīsies labāk...

Vagons Komā 04.08.2020

Kā, kapā? Nu vrb. labi, vismaz pasaule būs mazliet tīrăka.

V VilnisBanga 07.08.2020

Mani vienreiz 2 pēc kārtas VZD konultanti mēģināja pārliecināt, ka nav jādara procedūra, ko es prasīju un es nesaprotu, ko saku. Neliekoties mierā konsultants aizgāja pie vadītāja, kas pateica, ka ir tāda procedūra jāveic. :D Kam vispār mūsdienās ticēt, ja svarīgās tantes pašas nezin, kas jādara, bet ar svarīgu seju visus māca. :D

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes