www.sudzibas.lv Rīgas domes Satiksmes departaments Gandrīz 3 mēnešus jau nesniedz atbildi

Rīgas domes Satiksmes departaments - Gandrīz 3 mēnešus jau nesniedz atbildi

2022 gada 21. decembrī Lielvārdes ielā no Biķernieku ielas puses Ķeguma ielas virzienā braucu automašīnu plūsmā pa pirmo braukšanas joslu , kad pēkšņi mana automašīna saņēma spēcīgus vairākus triecienus ar labo pusi . Laukā lija lietus bedres bija aizlietas ar lietus ūden. Apstājos ceļa malā , kur jau stāvēja vairākas automašīnas ar pārsistām riepām . Savai automašīnai arī konstatēju pārsistu riepu . Tika izsaukta ceļu policija . Ceļu policija noformēja 8 automašīnas par šo negadījumu atdzīstot par cietušām . 2022 . g. 22. decembrī iesniedzu iesniegumu Rīgas domes satiksmes departamentā pieprasot kompensāciju par bojātu riepu kuru salabot nav iespējams , jo pārsisti ir riepas kordi. Satiksmes departamentam atbilde bija jāsnidz 30 dienu laikā . Pagāja 30 dienas atbildi nesaņēmu no Rīgas domes satiksmes departamenta 2023 gada 23. janvārī. Zvanīju uz Stiksmes departamentu . Saņemu atbildi , ka būs jāgaida ilgi , jo viņiem ir jāsagaida lēmums no ceļu remonta firmas ar ko ir noslēgts līgums , un no ceļu policijas, Līdz ar to saņēmu starpvēstuli . Ir jau praktiski pagājuši trīs mēneši atbildi neesmu saņēmis. 10. martā 2023. gada sazvanīju satiksmes departamenta atbildīgo personu Ivetu , kura gatavo man atbildi . Iveta man pateica , ka atbilde priekš manis ir jau gatava , un atdota priekšniekam parakstīt . Atbildi man nosūtīs uz e-pastu jau šodien 10. martā. Līdz šim brīdim atbildi neesmu saņēmis . Abrīnojama liekulība no Rīgas domes satiksmes darbinieku puses ! Ticība tādaii iestādei nav nekāda !