www.sudzibas.lv Siltumserviss Rīga Gandrīz nedēļu bez apkures, ārā mīnusi

Siltumserviss Rīga - Gandrīz nedēļu bez apkures, ārā mīnusi

Jau 5 dienas 3 no 4 radiatoriem (ieskaitot trubas) ir auksti, citiem kaimiņiem - visi. Zvanos jau 3 dienas pēc kārtas, katru reizi atbild: "vakar meistariem bija jābūt, šodien gan jau būs" un tā katru dienu bez izmaiņām. Nekas netiek darīts. Izprasīju kaut kāda darba vadītāja numuru, kas, protams, nekad neceļ klausuli. Ārā mīnusi un stiprs vējš, bērniem jāguļ ledus aukstā istabā. Toties kaut cik siltajā oktobrī tika kurināts kā traks.

Rnp arī pieņēma sūdzību, bet vairāk par to nespēj darīt. Ir taču kaut kāds līgums noslēgts, ne? Taču jāatbild par to, ka tiek sniegts serviss, par ko tiek maksāts. Pilnīgi bezatbildīgs serviss, visiem viss pie vienas vietas, ka tik mēs beigu beigās par tām ausktajām dienām tomēr samaksājam.

23.11.2022