www.sudzibas.lv Siltumserviss Rīga Slikts serviss - Sarkandaugavas iela 26/6

AtrisinātaSiltumserviss Rīga - Slikts serviss - Sarkandaugavas iela 26/6

Jau otro gadu pēc kārtas (kopš RNP nomainījās apkures apkalpojošā kompānija no Rīgas Siltums uz Siltumserviss Rīga) saskaramies ar problēmām apkures sezonas sākumā... 2018.gadā nomaksājām rēķinus RNP par siltumu, kura nebija, jo apkure "it kā tika pieslēgta" - uz papīra, bet ne realitātē. Siltumserviss Rīga tikai baroja ar solījumiem... Gala rezultātā visu ziemu ar viņiem bija "karš" - mums nebij' siltums, viņi - mēs risinām..., meistars ir izbraucis (kura nebij' bijis) un tml. Šogad trešdien (2019.g. 25.septembrī) - jūsu māja ir rindā uz rītdienu (tātad ceturtdienu) apkures pieslēgšanai. Ok, sagaidījām ceturtdienu - radiatori auksti. Zvanām atkal - jā, meistari centīgi strādā, apkurei jābūt šonakt/rīt. Pienāk piektdiena - apkures nav. Zvanām atkārtoti - jā, meistari laikam nepaspēja, visādā gadījumā šonakt jābūt. Pienāk sestdiena - zvanām atkal - emm... es nevaru neko pateikt par jūsu māju, man nav informācijas.. Kas? Vienam operatoram ir kaut kāda informācija, kas otram nav? Vai mūs tāpat vien baro ar solījumiem (kā jau bija pagājušogad)?
Adrese: Sarkandaugavas iela 26/6

28.09.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Holod 29.09.2019

Šodien pieslēdza apkuri. Paldies! Nesaprot vienu, vai tad tiešam katru reizi ir jālamājas, sarunu ceļā tak arī visu var atrisināt.

H

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes