www.sudzibas.lv Eden springs Latvia, SIA Slikts serviss, gandrīz mēnesi jāgaida ūdens piegāde

AtrisinātaEden springs Latvia, SIA - Slikts serviss, gandrīz mēnesi jāgaida ūdens piegāde

Pasūtīju ūdeni uzņēmumā Eden springs jūnija beigās, zvanīja, teica, ka drīz piegādās, sarunājām, ka ceturtdien būs, pienāk ceturtdiena, sēžu mājās, gaidu, neviens nenāk un nezvana, zvanu uz info telefonu, saka, ka pārceļam, labi, atkal sēžu un gaidu. Beigās šādi gaidu jau 3 nedēļas, kad man beidzot atvedīs nopirkto ūdeni, līdz zvanu uz info, kur man paziņo, ka esot problēmas ar piegādātāju un ka mans pirkums jau atzīmēts kā piegādāts. Tā vietā, lai tūlīt veiktu piegādājumu man pasaka, ka pēc nedēļas piegādās. Tātad jau pagājis gandrīz mēnesis kopš pasūtīšanas mirkļa un vēljoprojām datumi tiek pārcelti un pārcelti - jautājums vai man tiešām paviršas ūdens kompānijas dēļ jāsēž mājās visu vasaras labāko mēnesi?
Pirmā un pēdējā reize kad pērku eden ūdeni!
Iesaku jums meklēt kāu citu ūdens kompāniju, dārgie!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Dory 23.07.2021

Izrādās kļūdas pec ūdens visu šo laiku tika nogādāts uz nepareizo dzīvokli :)

D